خوردن پروتئین و جلوگیری از یو یو رژیم غذایی دام!

[ad_1]

مهم نیست که چه نوع از برنامه کاهش وزن شما وجود دارد یک اصل اولیه است که باید در آغوش آن را به کار; شما باید در کالری کمتر از آنچه می سوزانید. این واقعیت است که رژیم غذایی یک نوع از کنترل گرسنه. افزایش مقدار تقاضا (ورزش) در حالی که به آن کمتر سوخت پس از آن به تکیه خود را در آن ذخیره چربی به عنوان انرژی منجر به از دست دادن وزن است. اما متاسفانه وجود دارد خیلی بیشتر به آن از دادن بدن کالری کمتر. درست غذا خوردن کالری کمتر ممکن است به شما کمک کند قطره پوند اما چه نوع از پوند ؟ از دست دادن وزن باعث می شود شما کوچکتر و این چیز خوبی است برای بسیاری از افراد رژیمی است. اما زمانی که آنها شروع به خارج با هدف حذف پوند اکثر افراد رژیمی تصور خود و امید به کوچکتر و تنگ تر با بیشتر عضلانی تن نه فقط یک چربی کوچکتر فرد است. هدف نهایی از یک رژیم غذایی موفق برنامه برای ریختن تنها پوند از چربی بدن بدون از دست دادن یک پوند عضله. این را یک فرد نه تنها کوچکتر اما بیشتر مناسب و سالم.

تنها راه برای انجام این کار این است که برای راه اندازی یک برنامه رژیم غذایی با توجه بیشتر به جزئیات بیش از فقط یک کاهش کالری است. راز تنها به از دست دادن چربی بدن در طول یک برنامه کاهش وزن و پایان تر تن و مناسب پروتئین است. اگر شما نمی خوردن پروتئین به اندازه کافی در حالی که در یک رژیم غذایی کم کالری بدن شما خواهد شد نه تنها به سوزاندن چربی, اما آن را نیز با استفاده از پروتئین به عنوان منبع انرژی. در حالی که ذخایر چربی هستند و بدیهی است که در بر داشت در بدن چربی و پروتئین ذخیره شده در عضلات اسکلتی و عضلات صاف است. این به این معنی اگر شما نمی خوردن پروتئین کافی در رژیم غذایی کالری کاهش شما خواهد سوزاند تا ماهیچه های خود را. علاوه بر تبدیل شدن به لحاظ جسمی ضعیف تر و این باعث می شود بسیاری از مشکلات است. در رابطه با جنبش و عملکرد بدن سلول های چربی صرفا انرژی مبلمان داخلی و بالشتک برای اندام خود را. آنها را به انرژی برای حفظ خود (به عنوان آنها عملا هیچ چیز). سلول های عضلانی از سوی دیگر آنچه باعث می شود عمل در بدن است. آنها مسئول همه خود را جنبش ها و فعالیت های فیزیکی و همچنین فرآیندهای داخلی مانند حرکت مواد غذایی از طریق دستگاه گوارش (هضم غذا) و قلب خود را ضرب و شتم. عضلات را به طور قابل توجهی انرژی بیشتر به کار می کنند.

یک فرد با عضله بیشتر از چربی کالری بیشتری در حالت استراحت از یک فرد با چربی بیش از عضله است. در رابطه با این, شما می توانید می گویند که سوخت و ساز بدن است که در آن سیستم عضلانی. رژیم غذایی کاهش وزن که نمی کافی پروتئین روزانه اغلب باعث از دست دادن عضلات ترک دیتر با کمتر از او آغاز شده و با. با کمتر عضلانی در پایان یک برنامه کاهش وزن شما را به طور موثر به آسیب دیده/کاهش سوخت و ساز و خروج از آن آهسته تر از زمانی که شما برای اولین بار آغاز شده است. حتی کندتر سوخت و ساز بدن و افزایش وزن می آید راحت تر است و پس از آن حتی بیشتر دشوار است برای گرفتن. این است که پایه و اساس سناریوی مشترک از “یو یو رژیم غذایی’ و به همین دلیل بسیاری از مردم با نیت خوب برای تبدیل شدن به سبک تر و سالم تا پایان چاق و دلسرد. پاسخ این است که برای تنظیم برنامه های خود را در اطراف غذا خوردن صحیح مقدار پروتئین است. در حالی که غذا خوردن کالری کمتر از آنچه می سوزانید است که هنوز هم یک اصل اولیه برای کاهش وزن, مهم ترین جنبه برای نگه داشتن رژیم غذایی سالم است که خوردن مقدار صحیح از پروتئین است.

این همان خواهد شد در تمام مردم و به همین دلیل cookie-cutter برنامه های خوب به دنبال. افراد مختلف بدن, انواع فعالیت های مختلف سطوح و مقادیر مختلف از عضله است. وقتی که شما شنیدن دوست خود را از دست داد یک دسته از وزن بر روی یک برنامه خاص آن را وسوسه انگیز را امتحان کنید آنچه آنها انجام می دهند به امید شما همان نتیجه. با این حال این هوشمند است بدون اطمینان از میزان مصرف پروتئین نیز مقدار مناسب برای بدن خود را بیش از حد. اگر شما این کار را انجام نمی, انتظار نداریم که همان نتایج را دوست خود کردم. این یک نقص عمده در بسیاری از برش کوکی رژیم غذایی برنامه هایی مانند ناظران وزن Nutri-سیستم محبوب fad سیستم. بسیاری از این برنامه ها بسیاری از نقاط خوب و کمک به بسیاری از مردم با این حال آنها در نهایت ناقص هستند چرا که آنها به سادگی کاهش کالری و نه فردی برای یک فرد خاص نیاز دارد.

بدانند صحیح مقدار پروتئین به غذا خوردن در رژیم غذایی خود است نه یک فرآیند دشوار است اما نیاز به کمی پا کار قبل از شروع برنامه های خود را. اولین گام این است که خود را محاسبه توده بدن. توده بدون چربی بدن است که بدن خود را وزن منهای تمام چربی بدن; این شماره به شما می گوید چقدر عضلات شما. یک قاعده ی و خوب به دنبال برای بسیاری از رژیم های کاهش وزن است که به خوردن 1.0 گرم پروتئین/پوند از توده بدون چربی بدن و اضافه کردن 10-20 گرم. این مقدار حداقل به خوردن هر روز به طوری که شما نمی از دست دادن توده عضلانی در رژیم غذایی خود را. بسته به میزان فعالیت فرد انجام می دهد و چگونه دقیق خود را به توده بدون چربی بدن اندازه گیری است که این تعداد هنوز هم ممکن است به اندازه کافی است اما یک جای خوب برای شروع است. برای مثال اگر شما توده بدون چربی بدن است که 150 پوند. برنامه ریزی برای خوردن 160-170 گرم پروتئین در روز. این است که حمایت های بیشتری را به این دلیل برای خوردن یک تعداد وعده های غذایی کوچک در طول روز. فرد به طور متوسط (بسته به سطح فعالیت سوخت و ساز بدن و LBM) تنها می تواند منطقی هضم 30-50 گرم پروتئین در یک نشسته است. بنابراین اگر شما به خوردن 160 گرم/پروتئین در هر روز تقسیم این مقدار به 4-5 وعده های غذایی و شما باید خوردن 35-40 گرم پروتئین در هر وعده غذایی.

به شکل بدن خود را توده بدون چربی برای بار اول شما نیاز به محاسبه درصد چربی بدن خود را. تقسیم درصد 100 و ضرب عدد بار خود را در زمان وزن بدن است. این را به شما بدهد که چگونه بسیاری از پوند از چربی شما در حال حاضر در قاب خود را. تفریق این مقدار از زمان خود را وزن بدن و این را به شما بدهد توده بدون چربی بدن. چندین وسیله ای برای محاسبه درصد چربی بدن و همه باید برخی از بحث در مورد دقت و صحت. آنچه مهم اما با این اندازه گیری ثبات و ایجاد یک نقطه شروع قابل استفاده. به عبارت دیگر تا زمانی که شما با استفاده از همان روش (و همان پارامترها) برای اندازه گیری چربی بدن در طول برنامه های خود را به نتیجه خوب خواهد بود. درصد چربی بدن اندازه گیری که پین نقطه دقیق غیر ضروری برای یک برنامه کاهش وزن موفق باشد و استفاده از آن در دسترس نیست و برای اکثر مردم است. برای نتایج دقیق ترین آن مهم خواهد بود به دوباره اندازه گیری درصد چربی بدن در نقاط مختلف در طول یک برنامه را به مطمئن شوید که برنامه شما در حال کار. این است تنها راه واقعی برای تعیین اگر شما واقعا از دست دادن تنها چربی و عضله است.

ساده ترین راه برای اندازه گیری درصد چربی بدن است یا کالیپر یا خوب body fat scale. بدن کالیپر چربی دشوار است به استفاده از با این حال ترین و با دستی کوتاه در مورد چگونه به درستی را خواندن. برخی از کالیپر دقیق تر از بقیه هستند اما نیاز به فرد دیگری است که می داند که چگونه به استفاده از آنها. این می تواند مربی در ورزشگاه یک دکتر و یا حتی تمرین خود را شریک. برای اطلاعات بیشتر به طور منظم نظارت بر پیشرفت خود را مقیاس چربی بدن را فراهم می کند احتمالا ساده ترین دسترسی داشته باشید. این در دسترس به صورت نسبتا ارزان قیمت با مدل های اعم از حرفه ای نسخه با کیفیت استفاده می شود به وزن در ورزشکاران برای رویدادهای رسمی به مقیاس حمام. مقیاس چربی بدن با استفاده از امپدانس الکتریکی به صورت الکترونیکی محاسبه درصد خود را در یک بازخوانی دیجیتال. این نیاز به پله بر روی مقیاس با پاهای برهنه تا کوچک و غیر قابل مشاهده در زمان اجرا می شود که از طریق پاهای خود را. به عنوان عضله انجام متفاوت تر از این مقیاس را برآورد به عنوان بدن خود را ترکیب و به شما یک درصد است. نسبتا کالیپر بهتر است برای نشان دادن از دست دادن چربی تغییرات در مناطق مختلف بدن در حالی که مقیاس است که واقعا تنها خواندن ترکیب بدن خود را پایین تر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *