درک Pruvit: می تواند شما را واقعا پول با Pruvit?

[ad_1]

Pruvit برای اولین بار ثبت شده در سال 2013 و ارائه می دهد یک خط محصول طراحی شده برای کمک به بدن خود را رسیدن به کتوز به شما این توانایی را از دست بدهند تا به یک پوند در هر روز افزایش ضریب هوشی خود را و انرژی شما را افزایش دهد. در علاوه بر این به ارائه یک محصول است که کمک به بدن شما وارد کتوز Pruvit نیز ارائه می دهد یک کسب و کار یا درآمد فرصت دادن به شما توانایی برای پول درآوردن از خانه بازاریابی محصول و شرکت. اول چه کتوز دقیقا ؟ به سادگی قرار داده کتوز یک بیماری است که بدن قادر به ورود به شما اجازه می دهد برای سوزاندن چربی به سرعت و افزایش سوخت و ساز خود را. اما می تواند شما را واقعا پول بازاریابی Pruvit's شرکت و یا محصول خود را?

چیزی که: اکثر شرکت های مشابه به Pruvit طیف گسترده ای از محصولات و بسیاری از آنها را. اما Pruvit تنها یکی محصول. آنها باید بر اساس کل شرکت در سراسر این محصول و علمی مشغول به طراحی این محصول به کار به بهترین توانایی خود.

 1. KETO // OS (کتون سیستم عامل) – این محصول تنها از Pruvit's محصول خط. آن's اساسا یک نوشیدنی مخلوط با کتون انرژی فن آوری طراحی شده برای ارائه بدن با ماکرو مواد مغذی به بدن شما توانایی برای بازسازی سلولی و ثبات همراه با افزایش بدن از انرژی و تمرکز و از همه مهمتر, سوزاندن چربی و افزایش سوخت و ساز خود را. شما قادر به دریافت 15 نفر از این نوشیدنی ترکیبی برای $ 85.00 بودن حداقل مقدار و قیمت و 75 نفر برای $ 350.00. شما به سادگی باید به حل یک بسته از این محصول به آب سرد و لرزش آن را واقعا!

این محصول قرار است به انجام یک مقدار خوبی از همه چیز, اینجا,'s چند:

 • ارائه سریع از دست دادن چربی
 • اجازه می دهد بدن خود را به منفعلانه به دست آوردن قدرت
 • اجازه می دهد تا بدن خود را بهتر هضم
 • افزایش تمرکز و انرژی
 • اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از خواب بهتر
 • ارائه بدن خود را با واضح تر پوست سالم
 • شما را به یک خلق و خوی بهتر کلی
 • افزایش فعالیت مغز

فرصت: به منظور درک اگر مردم قادر به در واقع پول را از بازاریابی Pruvit's شرکت و یا محصولات ما به نگاهی به طرح خود را. طرح پرداخت غرامت است که به سادگی چگونه شرکت خود را پرداخت اعضا; هر شرکت در کل جهان یکی است! برخی از پرداخت حداقل حقوق دیگران پرداخت حقوق و دستمزد و شرکت های مشابه به Pruvit انجام آن بسیار متفاوت است.

وجود دارد حدود 5 انواع مختلف پرداخت که Pruvit ارائه می دهد علاوه بر 14 sub-پرداخت در هر عمده نوع مانند Kick-Off پاداش (30 روز) و رهبری و پاداش گیم پلی پاداش شریک پاداش باقی مانده و پاداش ما را بررسی خواهد کرد و تنها تعداد کمی از زیر پرداخت. من می خواهم به سعی کنید به نگه داشتن این ساده است در حالی که هنوز ارائه اطلاعات مورد نیاز به دانستن.

 1. Go Pro جایزه (Kick-Off پاداش) – در 30 روز اول درگیر بودن با Pruvit's کسب و کار و یا فرصت درآمد شما می توانید دریافت پرداخت توجه به تیم های شخصی خود را با حجم و همچنین تیم خود حجم. بالاتر از آنان هستند بیشتر به شما پرداخت می شود.
 2. رفتن سریع پاداش (گیم پلی پاداش) – این پرداخت بارگیری در این هفته اما پروموتر یا توزیع کننده اعمال می شود به صورت روزانه پرداخت و همچنین ارائه آنها در حال تجربه موفقیت بزرگ است. رفتن سریع پاداش می پردازد ثبت نام و یا فروش پروموتر برای اولین سفارش جای دیگر مروج توزیع کنندگان است که آنها شخصا ثبت نام.
 3. تیم رویایی جایزه (رهبری پاداش) – برای کاربرانی که رتبه رسیده اند 8, آنها توانایی کسب این جایزه سالانه از دیگر مروج / توزیع کنندگان' که آنها را شخصا ثبت نام که در آن کمک به تیم جلد. به نگه داشتن آن ساده اگر یک پروموتر ثبت نام کسی شخصا و کسی که کمک به تیم جلد با خرید محصول, ثبت نام پروموتر می شود سالانه پرداخت. نگه داشتن در ذهن به منظور دستیابی به این نوع پرداخت شما باید رسیدن به رتبه 8 است. در زمانی که شما رسیدن به رتبه 8 شما باید خیلی بیشتر از فقط یک پروموتر که در آن شما باید شخصا ثبت نام رو پرداخت می شود بسیار زیاد است.

برای نتیجه گیری شما می کسب درآمد از طریق بازاریابی شرکت Pruvit و یا محصول خود را.

هزینه: اگر شما می خواهم به درگیر شدن و یا وابسته Pruvit's کسب و کار و یا فرصت درآمد شما را به درک چه مقدار پول که در حال رفتن به. درک می کنم که این راه را برای شما برای ایجاد یک کسب و کار از خانه. اگر شما برای ایجاد یک شرکت ساخت و ساز, شما نیاز به پرداخت یک مقدار مشخصی برای شروع است. با که گفت, don't دلسرد به عضویت این شرکت که یکی از دلایل به تنهایی. باز کردن یک کسب و کار نیاز به پول!

VIP راه اندازی – به منظور همسو با Pruvit و شروع به ساختن پول از خانه های بازاریابی خود را به شرکت یا محصولات شما باید خرید خود را به VIP راه اندازی بسته برای $ 350.00. اگر شما تبدیل به یک عضو VIP شرکت شما خواهد بود قادر به دریافت تخفیف در محصول خود را. برای 15 نفر شما فقط پرداخت $ 76.00 به جای قبلی $ 85.00 و برای 75 نفر محصول شما فقط پرداخت $ 133.00 به جای $ 350.00.

نتیجه گیری من: Pruvit ارائه می دهد یک محصول طراحی شده برای حمله به بدن خود را به کتوز نه به سرعت خود را به افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاندن چربی. این محصول منحصر به فرد است اما نوع گران. آنها پیشنهاد یک کسب و کار / درآمد فرصت برای کسانی که می خواهم به خود را در بازار محصولات و یا شرکت. این فرصت را به انواع مختلفی از پرداخت, و بله, شما قطعا می توانید پول را از موفق بودن با مراجعه به کسب و کار یا بازاریابی محصولات و تولید فروش. هزینه بسیار ارزان که حس می کند. اکثر شرکت ها با هزینه راه اندازی یا ارزان یا گران قیمت بسته به اینکه چگونه سودآور خود طرح است. طرح پرداخت غرامت است که Pruvit ارائه می دهد خوب است اما در حال رفتن به نیاز به یک مقدار خوبی از کار به منظور شروع به دریافت بزرگ پرداخت.

* داستین حال با وابسته نیست و Pruvit و یا کسب و کار خود را / فرصت درآمد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *