درک RDA و شاخص توده بدن

[ad_1]

توصیه می شود رژیم غذایی کمک هزینه / مجاز روزانه توصیه شده است که به عنوان تعریف شده است متوسط روزانه مصرف رژیم غذایی سطح است که به اندازه کافی برای دیدار با مواد مغذی مورد نیاز در حدود 98 درصد از افراد سالم است.

RDA برای افراد متفاوت خواهد که با توجه به تغییر نیازهای زنان و نسبی خود را در سنین. بسیاری از مواد غذایی بسته بندی شامل RDA در کنار تغذیه خود را محتوا است.

این نیز آشکار است که حتی سالمترین افراد که شدید مازاد یا کسری بودجه خواهد شد تعدادی از مسائل مربوط به سلامت. با نگه داشتن روی مورد نیاز تغذیه ای مصرف نزدیک به تعادل بدن می تواند در سطح مطلوب است.

برای کسانی که با کمبود است که اغلب ناشی از یک رژیم غذایی فقیر و یا از دیگر نیازهای تغذیه ای از ورزش شدید استفاده از مکمل های بهداشت و درمان (ویتامین ها) و مکمل های ورزشی در کارآمد ترین وسیله برای به دست آوردن تعادل تغذیه ای.

استفاده از یک مولتی ویتامین روزانه و یا یک پروتئین آب پنیر و مکمل های غذایی است که در حال حاضر به طور کلی مصرف شده توسط بسیاری از افراد به راحتی به مبارزه با احتمال کمبود.

با 10 در 100 بزرگسالان در سراسر جهان در نظر گرفته شده به اضافه وزن و چاقی یک اپیدمی جهانی تبدیل شده. مرتبط با چاقی بیماری هایی مانند سکته مغزی و حمله قلبی و بیماری عروق کرونر و فشار خون بالا و کلسترول بالا و دیابت نوع 2 حساب برای نزدیک به 10 میلیون مرگ در هر سال در سراسر جهان است.

شاخص توده بدن استفاده می شود برای ارائه یک ارزیابی از وزن بدن سالم بر اساس افراد ارتفاع.

محاسبه BMI تعریف شده است که افراد وزن بدن تقسیم بر مجذور قد خود و به طور گسترده ای استفاده می شود به طور کلی طبقه بندی مردم به عنوان کم وزنی و اضافه وزن یا چاق.

شاخص توده بدن با این حال محدودیت های آن را به عنوان حساب نیست برای تفاوت بین درصد چربی بدن و توده عضلانی بدون چربی. برای کسانی که با نسبت های عضلانی به ویژه کسانی که درگیر در فعالیت های شدید و استفاده از مکمل های ورزشی مانند پروتئین آب پنیر و یا وزن برندگان BMI ممکن است نشان می دهد که آنها ممکن است دچار اضافه وزن و یا ناسالم.

به طور کلی شاخص توده بدن است بنابراین تنها یک ابزار برای اندازه گیری میانگین وزن ایده آل برای هر ارتفاع داده شده است. روش های جایگزین برای ارائه دقیق تر استفاده از نشان می دهد چاقی شده اند مانند شاخص حجم بدن.

به تازگی محققان روش جدیدی را برای اندازه گیری چربی بدن است. جدید چاقی مقیاس ارائه شده است با توجه به معایب BMI. برای مثال BMI محاسبه نمی توان تعمیم سراسر مردان و زنان و ورزشکاران و گروه های مختلف قومی.

بای (ميزان چربی بدن و شاخص) بر ارتفاع و هیپ اندازه گیری و محاسبه نسبت دور باسن به ارتفاع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *