در مقیاس بزرگ استخراج از معادن کوچک مقیاس معدن

[ad_1]

معدن اظهار داشت, است, استخراج یا حذف مواد معدنی و فلزات از زمین است. منگنز تانتال مس و قلع و نیکل و آلومینیوم و سنگ آهن سنگ معدن طلا و نقره و الماس هستند و برخی از این موارد معمولا استخراج می گردد. آن است که ارزش دانستن که معدن یک پول-در حال چرخش کسب و کار که در آن نه تنها شرکت های استخراج معدن رستگار اما دولت نیز جمع آوری بزرگ درآمد.

این دانش مشترک است که مواد معدنی و فلزات بسیار با ارزش کالا و در خواست بزرگ. آن است که به ذکر است که منگنز است که یک جزء کلیدی از کم هزینه, فولاد ضد زنگ. این نیز استفاده می شود د-رنگ شیشه ای با از بین بردن رنگ مایل به سبز. تانتالم استفاده در تلفن همراه پیجر و لپ تاپ. مس و قلع استفاده می شود تا لوله ها و وسایل آشپزی ، نیازی به گفتن نقره و الماس استفاده می شود را به طلا و جواهر.

معدن به طور کلی از دو دسته بزرگ مقیاس و معدن در مقیاس کوچک معدن. در مقیاس بزرگ استخراج معادن است که معمولا انجام شده توسط شرکت های بزرگ با استفاده از بسیاری از کارمندان و نیروی کار. شرکت معادن در سایت های بزرگ و در ادامه این عملیات تا زمانی که مواد معدنی و یا فلزی است که به طور کامل کاوش های باستان شناسی. یک مثال کلاسیک از یک مقیاس بزرگ معدن که یکی به آسانی به یاد, است سرا پلدا معدن در برزیل که به همراه داشت 29,000 تن طلا از 1980 تا 1986 و شاغل 50,000 کارگران است. در مقیاس کوچک معدن انجام شده است توسط یک گروه نسبتا کوچک از سرگردان مردان است. آنها با هم سفر و شناسایی سایت های آنها فکر می کنم عملکرد طلا یا هر فلز با ارزش و یا مواد معدنی. در مقیاس کوچک معدن رخ می دهد در مکان های مانند سورینام گویان و آفریقای مرکزی در میان مکان های دیگر. برخی از محققان بر این باورند که در مقیاس کوچک معدن است و بیشتر به محیط زیست مضر و باعث بیشتر مشکلات اجتماعی از مقیاس بزرگ معدن.

وجود دارد هیچ انکار که هر دو در مقیاس بزرگ و مقیاس کوچک معدن به طور کلی بسیار مخرب برای محیط زیست به عنوان معدن یکی از اصلی علل جنگل زدایی. درختان و گیاهان و پوشش گیاهی تمام پاک می شوند و سوخته را روی زمین به طور کامل لخت برای عملیات استخراج از معادن. در مقیاس بزرگ معدن نیز شامل با استفاده از بولدوزر و بیل برای استخراج فلزات و مواد معدنی از خاک است. بیشتر به توام که استخراج آنها با استفاده از مواد شیمیایی از جمله سیانید جیوه یا متیل جیوه. این مواد شیمیایی سمی هستند اغلب تخلیه شده به رودخانه جریان خلیج ها و اقیانوس ها. این مواد مضر تمام موجودات زنده درون آب بدن و افرادی که بستگی به ماهی و دیگر موجودات دریایی برای خود منبع اصلی امرار معاش هستند و به شدت تحت تاثیر قرار.

در مقیاس کوچک معدن است به همان اندازه مخرب برای محیط زیست است. گروه 5-6 مردان مهاجرت از یک سایت معدن دیگر در پیگیری از فلزات گرانبها به خصوص طلا است. وجود دارد دو نوع مقیاس کوچک معدن: زمین لایروبی رودخانه و لایروبی.

معدن تاثیر می گذارد سلامت مردم به عنوان آنها در معرض ضایعات سمی از باطله. آنها دچار خارش پوست, سردرد, تهوع, اسهال و غیره و علائم مسمومیت با جیوه بسیار شبیه به علائم مالاریا. اکثر متاسفانه بسیاری از مردم که نمی توانیم برای رفتن به یک دکتر و یا زندگی می کنند که در یک روستا که در آن یک پزشک در دسترس نیست و اغلب برای درمان بیماری خود را. اگر آب آلوده به مردم نمی تواند استفاده از آن برای استحمام و پخت و پز و یا شستن لباس های خود را.

معدن به طور منظم رخ می دهد در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا در آمریکای جنوبی و معدن است به طور گسترده ای تمرین در آمازون منطقه گویان هلند و چند کشور دیگر است. در آفریقای مرکزی و استخراج ویران یک پارک ملی به نام Kahuzi Biega در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC). آفریقای جنوبی است که در سطح بین المللی شناخته شده برای الماس معدن. معدن نیز رخ می دهد در اندونزی و سایر s. e. کشورهای آسیایی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *