در مورد بربر Skinks

[ad_1]

بربر skinks سرچشمه از سمت شمال غربی آفریقا و شرق-غرب آسیا است. آنها را می توان در انواع محیط, اما به طور عمده زندگی در مناطق خشک مراتع و scrublands و همچنین نیمه بیابانی زیستگاه. در گرمترین زمان روز بربر skinks پنهان در لانه به نگه داشتن خود را محافظت از حرارت بیش از حد. گوش خود را با تحت پوشش ویژه ترازو که جلوگیری از خاک گرفتن در آنها نقب زدن. آنها ظهور در طول سرد صبح زود و شب ساعت. بربر skinks به طور کلی زندگی می کنند بین 8 تا 15 سال است. در حال حاضر روز بسیاری از مردم در حفظ و بربر skinks به عنوان حیوانات خانگی. آن's لازم به دانش خوب در مورد زندگی و الگوی نیازهای موجود قبل از به دست آوردن یک حیوان خانگی.

بربر skinks هستند مارمولک. آنها به اشتراک گذاشتن محصولات غذایی الگوهای دیگر حشره خوار مارمولک. آنها مصرف انواع حشرات مانند جیرجیرک mealworms و کرم موم. غذا کرم و جیرجیرک را می توان در مغازه های حیوان خانگی و بربر skink صاحبان می توانید آنها را به راحتی. اما این نوع مواد غذایی لازم نیست که ارزش تغذیه ای بالا است, بنابراین شما باید اضافه کردن برخی از میوه ها و سبزیجات و حبوبات را به آن را به منظور اضافه کردن یک ارزش تغذیه ای به وعده های غذایی خود را.

حتی اگر بربر skinks زنده داخل لانه آن را نمی خواهد عملی برای پیدا کردن یک نقب زدن در یک's باغ خانه. بنابراین صاحبان آینده نگر باید یک ویژه پنهان کردن جعبه برای خود skink. چوبی و یا نئوپان جعبه است که دارای درب های شیشه ای کشویی می توانید ایده آل راه اندازی. جعبه مناسب خواهد بود برای مالک به دلیل آن است که آسان به تمیز می کند و لازم است برای حفاظت از حیوانات. 3 تا 4 بربر skinks قرار می با هم در یک 30x18x18 اینچ جعبه.

این مهم است که به مراقبت از بهداشت از مخفیگاه و همچنین. این جعبه چوبی خواهد گاهی اوقات پر از حشرات مرده و uneaten سبزی. بنابراین توصیه می شود برای تمیز کردن جعبه حداقل یک بار در هفته. این خزندگان نیست باید توانایی کنترل بدن خود را متوسط. به همین دلیل ضروری است به استفاده از سرامیک و بخاری و لوله بخاری و لامپ بازتابنده به منظور ارائه مطلوب گرما. گرما از جعبه نیز باید monitered به صورت منظم به منظور مطمئن شوید که آن را تا به سطح درست. به طور معمول باید حدود 25 سانتیگراد در روز و 21 سانتی گراد در شب است.

قبل از خرید بربر skinks برای حیوانات خانگی صاحبان بالقوه باید واقعی به دست آوردن دانش خود را در مورد نیازهای بهداشتی و نشانه های بیماری است. سالم بربر skink خواهد بود و روشن خواهد شد که روشن چشم باز و همراه با تمیز کردن دریچه. مارمولک نشان می دهد باید سالم و اشتها برای غذا. بررسی کنید تا مطمئن شوید آن است که خوردن توسط به دنبال در کاسه غذا و همچنین به دنبال در مدفوع. این بسیار مهم است برای تبدیل شدن به آشنا با ظاهر خود را بربر skink به شناسایی یک بیماری به سرعت. آنها ممکن است نه همیشه نشان می دهد نشانه های آشکار بیماری تا زمانی که آنها بیمار هستند. اگر شما متوجه یک بیماری, سپس شما باید خزنده خود را به دامپزشک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن است که ارزش آن به صبر در همه حال به دلیل این موجودات عجیب و غریب می تواند به سرعت می میرند اگر بیماری درمان نشود و نادیده گرفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *