دستگاه اکسیژن ساز ارزان

اکسیژن درمانی – علائم محرومیت اکسیژن

به عنوان مثال ، اگر از باتری استفاده می کنید ، مدت زمان ماندگاری اکسیژن شما به جریان بستگی دارد. اما هنگامی که مردم از باتری های قابل شارژ برای اجرای کنسانتره استفاده می کنند ، معمولاً باید باتری های اضافی را در اختیار داشته باشید.

آنچه بسیاری از مردم درباره Eclipse 3 نمی دانند این است که در واقع آنها را پس انداز می کند. درازمدت از آنجا که تحویل مداوم و پالس را ارائه می دهد ، دیگر نیازی به خرید چندین دستگاه نیست. و از آنجا که این کنسانتره قابل حمل برای مسافرت ایده آل است ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد اجاره کنسانتره از شرکت هواپیمایی نیست. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، داشتن کنسانتره خود نیز بسیار راحت تر است. دلیل دیگر اینکه این کنسانتره موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود این است که اگرچه به اندازه کافی قابل حمل است تا در هر مکانی از آن استفاده کنید ، اما اکسیژن کافی را برای تأمین نیاز به یک کنسانتره جداگانه در منزل تأمین می کند. وقتی خرید می کنید حاضر هستند کنسانترنهای متمرکز کنسانتره اکسیژن خرید قابل استفاده برای مسافرت دارای منبع تغذیه AC / DC ، یک سبد مسافرتی و یک باتری است. بعضی از آنها ممکن است حاوی موارد حمل باشد.

قسمت GX0 17 ، موقعیت 132 – 134 ، گاز خون شریانی در 4 LPM است. این قسمت به حامل می گوید که نتایج آزمایش خون برای گاز شریانی هنگامی که به بیمار اکسیژن با سرعت 4 لیتر در دقیقه داده می شود ، بوده است.

مارک اینوژن از غلظت اکسیژن سابقه ای از تنفس کاربر را نگه می دارد و نرخ جریان تا سه ماه بیمار به همراه پزشک خود می تواند از این داده های مفید برای اهداف نظارتی استفاده کند.

برای بیمارانی که می خواهند مسافرت کنند ، مانند RV یا موتور خانه ، این محصول نوآورانه می تواند مانند یک معجزه به نظر برسد! این دستگاه به یک منبع تغذیه سنتی وصل می شود و در هر مکانی که تمرکز شما باشد ، کار خواهد کرد. به عنوان احتیاط ، غلظت دهنده باید نود درصد اکسیژن را تأمین کند تا سیلندر پر شود. این تضمین می کند که سطح بالایی از این گاز مهم موردنیاز خود را دریافت می کنید. برای بیمارانی که در تعطیلات طولانی قرار دارند ، این بسیار اطمینان بخش است! دلیل این امر مهم است زیرا این بدان معناست که دیگر نیازی به پرداخت هزینه چندین دستگاه نخواهید بود. فقط یک دستگاه اکسیژن قابل حمل با کیفیت از تمام نیازهای شما مراقبت خواهد کرد. این نوع دستگاه اکسیژن چندین ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که در خواب هستید و به تنفس کمکی نیاز دارید ، می توانید یک دوز مداوم را انتخاب کنید. در طول روز ، شما قادر خواهید بود به راحتی ماشین خود را در اطراف خانه با خود حمل کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از پالس دوز مقدار کمی اکسیژن دریافت کنید.

از آنجا که Invacare Solo2 یک وسیله اکسیژن بسیار قابل حمل است ، در اختیار چندین لوازم جانبی قرار می گیرد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. بیشتر از استفاده از آن این دستگاه شامل یک باتری است که می توانید در هر زمان از آن استفاده کنید. موقعیت اکسیژن ساز وقتی نزدیک منبع تغذیه هستید ، می توانید این وسیله را با سیم برق آن وصل کنید. آداپتور DC شامل گزینه قدرت اضافی است. برای سهولت در کنار هم قرار دادن شما ، Invacare Solo2 با یک چرخ دستی چرخدار عرضه می شود. سبد خرید به شما این امکان را می دهد که دستگاه خود را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *