ده تا از بهترین غذاهای با انرژی بالا

[ad_1]

بسیاری از مردم جست و خیز صبحانه و اعتقاد داشتند که آن را's یک راه خوب برای از دست دادن وزن است. سپس نیمی از راه را از طریق صبح آنها شروع به احساس نحیف و آماده به رها کردن. آنها را اجرا و برای رفع سریع انرژی – یک نوار شکلات, نوشابه و یا حتی بدتر, یکی از جدید نوشابه های انرژی زا که سرشار از کافئین و شکر. و در واقع آن را می دهد آنها را تکان خوردن اما آن است که نسبتا کوتاه زندگی می کردند. توسط زمان ناهار آنها're خسته دوباره و ravenously گرسنه است. هیچ کس می خواهد یک roller-coaster صبح بود و علاوه بر آن's یک راه مطمئن به پرخوری و افزایش وزن. اما آن می تواند اجتناب شود با خوردن مواد غذایی مناسب است. این غذاها به شما یک جریان ثابت از انرژی است که به شما احساس بزرگ در طول روز است.

گلوکز

انرژی شما نیاز به دریافت از طریق روز می آید از تبدیل غذایی که می خوریم به گلوکز و جذب این قند توسط سلول های بدن خود را. مواد غذایی می آید در سه شکل: کربوهیدرات و چربی و پروتئین است. برای اکثر ما می آید انرژی از کربوهیدرات (یا حداقل آن را باید). متاسفانه کربوهیدرات کردم رپ بد به تازگی و به مردم گفته شده برای جلوگیری از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است. مشکل این است که این امر تنها به یک نوع از کربوهیدرات و پروتئین در دو رقم است: پیچیده و ساده است. کربوهیدرات های پیچیده تشکیل شده از زنجیره های مولکولی که انتشار انرژی خود را به آرامی به بدن خود را. کربوهیدرات های ساده, از سوی دیگر, شامل کوتاه مولکول که انتشار انرژی خود را به سرعت. کربوهیدرات های ساده نیاز به کمی تفکیک و انرژی خود را می رود تقریبا به طور مستقیم به جریان خون به طوری که آنها هستند و سرعت عمل. به عنوان یک نتیجه آنها باید تا حد ممکن اجتناب شود.

اگر بدن خود را اجرا می شود کوتاه در انرژی از کربوهیدرات آن را در واقع تبدیل به چربی و پروتئین است. هر دو را می توان به قند شکسته شده است اما این روند پیچیده تر است (در مقایسه با کربوهیدرات) و آن را به تولید چندین نامطلوب محصولات جانبی. پروتئین است و نه “حذف سوختن” به عنوان کربوهیدرات هستند; آنها تولید آمونیاک و اوره به عنوان محصولات جانبی. تجزیه چربی به گلوکز نیز بسیار پیچیده است. بعلاوه, برخی از انواع چربی های ناسالم هستند. هر دو پروتئین و چربی هستند مهم در بدن ما است.

ما را به تمرکز بیشتر بر روی تجزیه کربوهیدرات ها به گلوکز است. و ما'll شروع با سرعت که در آن است تبدیل به گلوکز و تغذیه به جریان خون خود را. آن است که چگونه پایدار در جریان خون خود را و چگونه به خوبی از آن گرفته شده است تا توسط سلول های خود را و تبدیل به انرژی نیز مهم است اما ما'll ترک که به بعد. اندازه گیری چه مدت طول می کشد تا پس از ما خوردن مواد غذایی خاصی برای آن گلوکز به آمار جریان خون ما شده است در اطراف برای چند سال; آن's به نام شاخص قند خون (GI) است. بالاتر این تعداد سریعتر قند فعال. مقیاس تنظیم شده است تا قند خون خود را با داشتن یک دستگاه گوارش از 100; در این مقیاس GI's بیش از 70 بالا هستند و زیر 55 آنها کم است. این مفید است زیرا ما به't می خواهید به خوردن غذاهایی که تبدیل به گلوکز بسیار سریع و مورد استفاده قرار گیرد تا به سرعت.

اما یک مشکل وجود دارد. GI تنها طول می کشد را به حساب کربوهیدرات در مواد غذایی و بسیاری از غذاهای دیگر چیزهایی مانند فیبر و آب و چربی و غیره در آنها است. به عنوان یک نتیجه هویج (با تنها 7 درصد کربوهیدرات در آنها) باید نسبتا بالا GI 47 و هندوانه (که عمدتا آب) دارای GI 72.

در اطراف این یکی دیگر از اندازه گیری است و در حال حاضر استفاده می شود: آن است که به نام بار قند خون (GL). آن به دست آمده است از دستگاه گوارش با استفاده از فرمول: GL = GI / 100 x محتوای کربوهیدرات مواد غذایی (منهای فیبر). دستورالعمل ها را برای این مقیاس ها: GL's کمتر از 10 کم و مطلوب است; GL's بیش از 20 بالا هستند.

بهترین غذاهای با انرژی بالا

آنچه ما می خواهیم غذاهایی با مقدار زیادی از انرژی خود را از انرژی توزیع شده به خون را به آرامی بیش از یک دوره طولانی از زمان, و ما می مانند GL به زیر 10. همچنین فیبر کاهش می یابد و میزان سوختگی بنابراین ما نیز می خواهید در رابطه با غذاهای قابل توجهی فیبر در آنها است.

در زیر یک لیست از بهترین غذاهای انرژی بر اساس بالا. آنها در یک تقریبی منظور از اثربخشی.

1. جو. این است یکی از بهترین برای انرژی است. این را حفظ خواهد کرد شما را در تمام روز صبح اگر شما عادت به خوردن آن را برای صبحانه. دو نوع عمده هستند بلغور جو دوسر و سبوس جو دو سر. GL برای بلغور جو دوسر 13; GL برای سبوس جو دو سر است 3. آنها مقدار زیادی از فیبر (به ویژه سبوس جو دو سر) به کاهش نرخ رایت و شما don't مجبور به نگرانی در مورد کالری های اضافی قرار دادن وزن در شما.

2. غلات سبوس دار. غلات سبوس دار از هر نوع شامل سه بخش است: آندوسپرم (نشاسته دار قسمت) سبوس و جوانه. هنگامی که آن است که تصفیه شده سبوس و جوانه دور انداخته اما این دو بخش شامل 87 درصد از پلی فنل ها و بسیاری از کلی تغذیه. پس از آن's بهترین به خوردن غلات سبوس دار. آنها با انرژی بالا و پر از مواد مغذی و فیبر است.

3. ماست. ماست کم چرب یک GL 10 و بسیار مغذی است. آن را حاوی چندین ویتامین های گروه B و کلسیم و منیزیم و پتاسیم است و منبع خوبی از پروتئین است. اما از اهمیت ویژه آن شامل فرهنگ زندگی می کنند که بحرانی برای روده سالم.

4. آجیل. آجیل مانند بادام و گردو و کاشو بزرگ هستند زیرا می توان آنها را به عنوان یک میان وعده زمانی که شما احساس می کنید گرسنه است. خوردن آنها به جای میله های آب نبات و سیب زمینی و چیپس و نوشابه و یا نوشیدنی های انرژی زا. آنها باید یک کم GL; کاشو برای مثال باید GL 3.

5. دانه ها. یکی دیگر از عالی انرژی غذایی که خورده می تواند به عنوان یک میان وعده. بهترین دانه آفتابگردان و دانه کدو تنبل و دانه کتان (که باید در زمین).

6. میوه. میوه عالی انرژی مواد غذایی. برخی از بهترین پرتقال, گریپ فروت سیب و موز. آنها هر دو سرشار از انرژی و فیبر و کم GL's. یک پرتقال است GL 5 و اپل 6 و یک گریپ فروت است 3. سیب به خصوص زمانی که شما شروع به دریافت کسل کننده در حالی که رانندگی.

7. زغال اخته. ترین انواع توت ها خوب هستند اما زغال اخته به خصوص خوب است چرا که آنها بهترین منبع شناخته شده از آنتی اکسیدان ها است. آنها همچنین سرشار از فیبر و منیزیم و ویتامین K.

8. کلم بروکلی (اسفناج). این دو مواد مغذی متراکم ترین سبزیجات شناخته شده و آنها را به یک GL تنها 1. علاوه بر این آنها موثر سرطان-مبارزان.

9. لوبیا (همه انواع). لوبیا به خصوص مفید در حفظ قند خون خود را از افزایش بیش از حد به سرعت. آنها نیز بسیار بالا در فیبر و نسبتا کم GL's. GL لوبیا پخته است 6.

10. تخم مرغ است. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد که تخم مرغ خواهد بود, پر انرژی, مواد غذایی, اما آنها هستند. علاوه بر این آنها یک منبع عالی از ویتامین ها و مواد معدنی و دیگر مواد مغذی است.

چند غذاهای دیگر مانند ماهی و مرغ و آووکادو نیز خوب انرژی مواد غذایی, اما لیست بالا باید به شما ایده خوبی از آنچه به خوردن هنگامی که انرژی شما نشدم. آن's مهم است به یاد داشته باشید آب. حدود 2/3 از بدن شما از آب تشکیل شده و این مهم است که چگونه شما احساس می کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *