دیابلو 2 – چگونه برای تبدیل خود را ضعیف و رنگ پریده پوست Necro به ترانگ Oul's خون آشام در دیابلو 2 قسمت 1

[ad_1]

Trang-Oul's Avatar 5-قطعه تنظیم طراحی شده به معنای پوشیده شده توسط یک ساحر. هر کلاس می توانید با استفاده از سکان, زره بدن, دستکش و کمربند اما تنها یک ساحر می توانید با استفاده از کلاس خاص سپر. بر خلاف برخی دیگر از مجموعه های هر یک از آیتم های فردی از Trang-Oul's Avatar مناسب و معقول است و نسبتا خوب پاداش.

در اینجا پنج مورد فردی خود و تجزیه و تحلیل در این مجموعه:

توجه: بخشی از پاداش برای هر یک از آیتم های ذکر شده چندین بار به خاطر اینکه شما یک جزئی جایزه برای هر یک از آیتم های دیگر در این مجموعه است. برای مثال با Trang-Oul's مقیاس های شما + 50% به رعد و برق مقاومت اگر شما در یکی دیگر از دو مورد دیگر از مجموعه. اگر شما کل مجموعه در Trang-Oul's مقیاس کمک های مالی شما 25% آسیب فیزیکی مقاومت است.

Trang-Oul's پوشش (مجموعه استخوان چهره)

دفاع: 180-257

حداقل قدرت: 106

سطح مورد نیاز: 65

25% سریع تر ضربه بازیابی

دوباره پر کردن زندگی +5

+ 80-100 دفاع

+150 تا مانا

مهاجم آسیب طول می کشد 20

تحلیل: یکی از موارد ضعیف تر از مجموعه. آن را اضافه می کند افزایش خوبی به شخصیت های که با استفاده از مانا اما پس از سطح 65, شما باید't بود با مشکلات و مانا. 25% سریع تر ضربه Recovery mod خوب است اما بزرگترین اشکال این است که آن را فاقد هر گونه افزایش به مقاومت.

Trang-Oul's فلس (مجموعه ای از هرج و مرج زره پوش)

دفاع: 857

حداقل قدرت: 84

سطح مورد نیاز: 49

+ 150% پیشرفته دفاع

الزامات -40%

40% سریعتر اجرا / پیاده روی

سم مقاومت + 40%

+100 دفاع در مقابل موشک

+2 به احضار مهارت (ساحر تنها)

رعد و برق مقاومت + 50% (3 آیتم)

خسارت 25 ٪ کاهش می یابد (مجموعه کامل)

تجزیه و تحلیل: هرج و مرج زره معمولا بسیار بالا و قدرت مورد نیاز اما الزامات -40% mod باعث می شود این زره بیشتر در دسترس است. 40% سریعتر اجرا / پیاده روی است که نادر در زره بدن, اما این زوج با یک جفت چکمه خوب است که سریع تر اجرا / پیاده روی پاداش و شما'll be پرواز در اطراف محل. اضافه کردن به که بسیار زیبا + 40% به سم مقاومت و +100 دفاع در مقابل موشک و شما've مناسب و معقول زره بدن. پوشیدن دو موارد دیگر و شما حتی عظیم + 50% به رعد و برق مقاومت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *