دیزنی توسط Washburn هانا مونتانا 3/4 در مقیاس گیتار برقی, نقد و بررسی

[ad_1]

برادر یا خواهر من دیوانه در مورد هانا مونتانا تا زمانی که او شنیده ام در مورد Washburn هانا مونتانا ¾ مقیاس گیتار برقی برای فروش در طول معمول گشت و گذار در اینترنت یکی اواخر بعد از ظهر او رفت و حتی crazier و زد به من تمنایی برای خرید گیتار.

خرید 8-دختر واقعی گیتار الکتریک که او هیچ ایده چگونه به بازی راه یک ایده دیوانه, راست? اما من فکر کردم هی هر چیزی به خواهر زاده من علاقه مند به موسیقی و هر چیزی را به یک گیتار افسانه او, I'll آیا حتی اگر این به معنی خرید یک اندازه کوچکتر بنفش گیتار الکتریک است که ستاره به شکل fretboard تزیینات. و از همه مهمتر کلمات هانا مونتانا نوشته شده در بدن احاطه شده و ستاره.

آن's عملا هر دختر کوچولو,'s رویای واقعی آمده است. من زاده شده است شنود من برای خرید است اما من'm هنوز هم با توجه به آن. آن's یک معامله بسیار خوب برای یک مبتدی's گیتار برقی. این حجم و تن کنترل بدن ساخته شده است فرم چوب جنگلی و طراحی بسیار نرم و صاف کردن برای کوچک گیتار الکتریک به علاوه Washburn بسیار قابل اعتماد ساز گیتار الکتریک بنابراین هر کسی که می خواهید به ریخت و پاش در بیش از یک صد دلار برای یک مینی گیتار خود را برادرزاده این انتخاب ایده آل است.

همانطور که برای من در حالی که من't در بر داشت هر چیزی بد در مورد گیتار تا کنون من هنوز تصمیم به ریخت و پاش خواهرزاده من. من به او گفتم برای یادگیری یک آهنگ برای اولین بار از طریق یک گیتار آکوستیک قبل از من او خرید برق. حداقل این است که راه من'm مطمئن شوید که حداقل او قادر خواهد بود به بازی یک آهنگ با Washburn هانا مونتانا ¾ مقیاس گیتار برقی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *