راهنمایی برای خرید خوب مقیاس حمام

[ad_1]

در بازار شما خواهد شد بسیاری از گزینه های هنگام خرید یک مقیاس. ترازوهای سنتی باید در حال چرخش صفحة در حالی که آنهایی که دیجیتال آنها را نمی. در عوض آنها از ویژگی های صفحه نمایش ال سی دی و ارائه اطلاعات دقیق در مورد ترکیب بدن و نه فقط وزن خود را. قبل از اینکه شما خرید یک مقیاس حمام, مطمئن شوید که به شما در تنظیم بودجه و در نظر گرفتن ویژگی های شما نیاز دارید. داده شده در زیر برخی از راهنمایی برای کمک به شما خرید یک حق است.

دستورالعمل ها را بخوانید

مکانیکی مقياس آسان به استفاده از اما آنهایی که دیجیتال می توانید استفاده نمی شود مگر اینکه شما می دانید چگونه. برای نتایج دقیق مطمئن شوید که شما به دنبال دستورالعمل.

حداکثر وزن محدود

حمام ترازو وزن, حد, که بدان معنی است که آنها نمی خواهد شما را به خوانش دقیق هنگامی که شما ضربه حداکثر محدود می کند. بنابراین قبل از اینکه شما یک خرید مطمئن شوید که شما پیدا خواهد شد که با استفاده از این دستگاه در خانواده خود را.

در حالت ایده آل شما می خواهید به انتخاب کردن برای یک واحد است که می تواند کار را برای سنگین ترین عضو از خانواده خود را. آن را ممکن است هزینه کمی بیشتر است اما هزینه اضافی به ارزش آن است.

دیجیتال یا آنالوگ

شما نیاز به انتخاب کردن برای هر دو آنالوگ و یا دیجیتال در مقیاس. قبل از اینکه شما خرید یک آنالوگ یکی مطمئن شوید که شما می دانید آن را آسان را مجددا قبل از هر بار استفاده. اعداد بر روی دستگاه باید آسان و روشن به عنوان خوانده شده.

ترکیب بدن

در حالت ایده آل, شما ممکن است بخواهید برای انتخاب یک واحد است که می تواند به شما کمک کند اندازه گیری ترکیب بدن. معمولا اگر شما پایین-واحد پایان, شما تنها می توانید اندازه گیری نسبت چربی بدن خود را و وزن. اما اگر شما صرف کمی بیشتر و بالاتر-واحد پایان شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک ایده بهتر از تغییرات در ترکیب عضلات و وزن آب. بنابراین بر اساس نیازهای شما, شما ممکن است برای حق واحد است.

تاریخچه

شما باید به خرید یک مقیاس است که می تواند به نگه داشتن یک رکورد از قرائت خود را. شما می توانید برنامه این نوع مقیاس برای هر عضو از خانواده خود را. هنگامی که پیکربندی این دستگاه می تواند به حفظ سوابق از هر یک از اعضای خانواده.

برای دسترسی به سوابق همه شما باید انجام دهید این است که به تنظیمات بروید و بررسی سوابق. سوابق خود را نشان می دهد در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان خوانش گذشته. این کمک خواهد کرد که شما یک ایده بهتر از چه مقدار از وزن شما را به دست آورد و یا از دست رفته در طول چند هفته گذشته.

گارانتی

انتخاب کردن برای یک مقیاس است که می آید با یک سیاست بازگشت و گارانتی. این نوع از واحد حفاظت از سرمایه گذاری خود را در مورد دستگاه خود را دریافت کنید. پس از شما خریداری این دستگاه مطمئن شوید که شما تست آن را برای چند روز. اگر به نظر نمی رسد به کار راه باید آن شما باید به آن بازگشت.

زیبایی شناسی

حمام مدرن, مقیاس خشنود نگاه تا آنجا که زیبایی شناسی نگران هستند. برای مثال شما می توانید یک مقیاس است که می تواند مطابقت با دکور خانه خود را. این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که واحدهای قابل حمل نگاه بزرگ اما نمی تواند یک انتخاب خوب به عنوان آنها ممکن است به خوبی کار نمی کند در صورت استفاده در مکان های مختلف.

امیدوارم که این نکات کمک خواهد کرد که شما خرید حق واحد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *