راهنمایی در مورد ملکه نوعی کوسه ماهی مراقبت

[ad_1]

ملکه نوعی کوسه ماهی یا Holacanthus ciliaris در حال اعضای خانواده Pomacanthidae. در یونان poma به معنی پوشش و akantha معنی خار. دریایی کوسه ماهی تشکیل شده از هفت جنس و حدود 86 گونه است. ملکه نوعی کوسه ماهی پر آب کم عمق صخره های سیستم غربی اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک است. آنها به خوبی تاسیس کردن سواحل فلوریدا و باهاما. کوچکتر جمعیت وجود دارد در مثلث برمودا و در امتداد سواحل شرقی آمریکای جنوبی تا آنجا در جنوب برزیل است.

ملکه نوعی کوسه ماهی خود را دریافت کرد و عنوان پادشاهی از آبی خروس سیاه speckling بر روی سر خود را. این علامت تجاری نشان خرس مبهم شباهت به شکل یک تاج. مثل همه کوسه ماهی ملکه تخت دیسک شکل بدن. نوجوانان را عمدتا آبی تیره بدن با رنگ زرد برجسته و عمودی ویدئویی اعم از نور آبی به سفید است. لب خود را گیل پوشش می دهد و دم و باله های زرد هستند. به عنوان ماهی های جوان بالغ بدن خود را رنگ تبدیل خواهد شد سبک تر و striping دور محو خواهد شد. بزرگسالان به رنگ آبی یا سبز مایل به آبی با زرد rimmed فلس است. خود شکمی و باله های سینه ای به رنگ زرد کمرنگ در و پودر نئون آبی رنگ است. آنها رنگ آبی تیره و زرد دم باله. ملکه نوعی کوسه ماهی می تواند رشد تا 18 اینچ در طول ممکن است وزن به اندازه 4 پوند است.

این است که زیادی گونه و نیاز به یک مخزن بزرگ. این قاعده کلی است 5 گالن آب برای هر یک اینچ از ماهی است. در یک محیط جامعه شما نیاز به یک حداقل 150-200 گالن آکواریوم. این است که نسبتا تهاجمی حیوانات. شما می خواهید به آن خانه با همین larges گونه که نمی خواهد تحمل کند که مورد آزار واقع شدند. این گونه نمایشگاه ارضی رفتار نسبت به نوع خود را در محدوده یک آکواریوم. شما با موفقیت می تواند در حفظ و مرد و زن با هم در همان مخزن. آنها را مناسب برای دریایی آکواریوم های صخره. بسیاری از ساکنان معمولی از آکواریوم های صخره هستند چه این ماهی را مصرف می کند در زیستگاه طبیعی خود.

ملکه فرشتگان رتبه متوسط به متخصص aquarist مراقبت از سطح. آنها حساس هستند و به چیزی کمتر از ایده آل شرایط آب. آنها اغلب حاضر به خوراک خود را در محیط جدید. خود را تا حدودی تخصصی رژیم غذایی در طبیعت اغلب منجر به بیماری های مربوط به کمبودهای تغذیه ای. ملکه که انتقال به یک زندگی در اسارت به راحتی می توانید زندگی می کنند برای 15 تا 20 سال است.

ملکه ها همه چیز خوار هستند. نوجوانان در حال تمیز کننده ماهی که مصرف غذایی شامل تا حد زیادی از انگل موجود در ماهی های بزرگتر آنها تمایل به در “تمیز کردن ایستگاه.” یک فرد بزرگسال رژیم غذایی شامل عمدتا از اسفنج ها و جلبک. آنها نیز اندک اندک خوردن در دریای طرفداران نرم مرجان و گاه به گاه چتر دریایی. شما ممکن است دریابید که شما نیاز به خرید زنده اسفنج برای متقاعد کردن آنها را به شروع به غذا خوردن. فراوانی از زندگی سنگ کمک خواهد کرد و در همهوایی روند. آکواریوم را با موفقیت مطرح ملکه در ترکیبی از پروتئین ها و جلبک ها بر اساس مواد غذایی. وجود دارد به صورت تجاری در دسترس محصولات غذایی به طور خاص فرموله شده برای دریایی کوسه ماهی.

ملکه نوعی کوسه ماهی هستند از نزدیک مرتبط با theBermuda آبی کوسه ماهی Holacanthus bermudensis. این گونه شناخته شده اند و برای عبور از بین موانع گونه و همسر با یکدیگر است. طبیعی ارقام تولید شده توسط این جفت هستند و مجموعه تلفیقی کمیاب در جهان آبزیان آب شور زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *