راهنمایی در Longhorn و ناخوانا Cowfish مراقبت

[ad_1]

وجود دارد دو گونه معمولا به عنوان یک cowfish. هر دو طبقه بندی شده به خانواده Ostraciidae. بین دو گونه cowfish جمعیت پوشش هر دو اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام. این ناخوانا cowfish یا Acanthostracion quadricornis ساکن اقیانوس اطلس است. بزرگترین جمعیت این ماهی در حال پیدا کردن سواحل فلوریدا. آنها را می توان در اعداد کوچکتر از تا آنجا در جنوب برزیل به آنجا شمال ماساچوست است. این longhorn cowfish یا Lactoria cornuta هستند فراوان در اقیانوس هند و آرام. خود را به طور کلی زیستگاه گسترش از ژاپن به استرالیا و حتی امتداد به اقیانوس اطلس خاموش سواحل جنوبی آفریقا است. هر دو گونه طویل چهره ها و مشخصه برآمدگی های تیز در بالای چشم خود را. ترکیبی از این دو ویژگی باعث می شود آنها را شبیه به یک گاو.

این ناخوانا Cowfish

این گونه خاص دارای یک خال رنگ پالت. این لکه بینی به نظر می رسد و نه شبیه به لکه های روی یک پلنگ. این scrawling در بدن آنها محدوده از سبز مایل به زرد قهوه ای رنگ است. بدن خود را رنگ بیش از حد متفاوت از آبی به زرد است. همه آنها یک خط آبی اجرا می شود که از خود snouts را باله. تعریف برآمدگی بالای چشم خود آنها را متمایز از بستگان نزدیک خود را Trunkfish.

ناخوانا Cowfish کم عمق هستند به اواسط آب ساکنان. آنها شنا در اعماق از 3 تا 80 ، آنها رشد می کنند به طور متوسط از 8 تا 15 اینچ است اما اندازه گیری شده است تا زمانی که 18 اینچ. آنها اغلب مکرر آبی چمن تخت. اگر آن را می بیند مزاحم نزدیک شدن به آن باقی خواهد ماند حرکت با تکیه بر آن خال خال رنگ به عنوان استتار.

این Longhorn Cowfish

این longhorn cowfishes’ برآمدگی بسیار طولانی تر از پسرعموهای خود را از این رو نام longhorn. آنها در تغییرات زرد قهوه ای و پرتقال است. آنها بیش از حد لکه بینی است اما نه به عنوان غالب آن را به عنوان خود را در اقیانوس اطلس قوم و قوم. یک تمایز روشن از این گونه است که عدم گیل پوشش. به جای داشتن فلپ مشترک به ماهی های دیگر آنها یک شکاف. آنها همچنین لازم نیست که یک لگن در اسکلت که بدان معنی است که آنها فاقد باله های لگنی. به جای یک لگن اسکلت مقیاس در منطقه خلفی بدن خود را به فیوز با هم به یک جامد مثلثی شکل است. این ترکیب اجازه می دهد تا برای حضور یک tail fin. این گونه یک مجموعه دوم از مهره های بیرون زده از سطح زیرین بدن خود را در آغاز از دم در منطقه است. خود را فوق العاده منحصر به فرد می سازد آنها را به خوبی می دانم cowfish در آکواریوم تجارت است.

این ماهی تمایل به زندگی در پایین ساحلی کف اقیانوس خطوط شنا در آبهای عمیق که 150 فوت است. این است که بسیار کوچکتر گونه است. آن را تنها به حدود 4 اینچ به طول.

گونه مشترکات

Cowfish باید جعبه مانند بدن. آنها اغلب به نام boxfish. خود را ناشیانه به شکل بدن آنها را آهسته شناگران است. آنها در واقع ostrciiform شناگران است. این نوع شنا شامل عربى و سگمان قدامی منطقه از بدن به عنوان وسیله نیروی محرکه است. این حالت از نقل و انتقال است مشابه با استفاده از یک تک پارو در استرن از یک قایق. این روش عجیب و غریب حمل و نقل اغلب باعث می شود این ماهی به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال معلق در هوا.

هر دو گونه را می توان در یک جامعه مخزن. نه باید قرار دارد با تهاجمی تر گونه است. آنها انتشار سم به عنوان یک مکانیسم دفاعی. مرگ این ماهی نیز در نتیجه انتشار سموم خود را.

این ماهی همه چیز خوار می دانیم. در آنها با استفاده از خود را گرد دهان به دهان در بستر و سپس غذا را بر روی زندگی موجودات زنده و باقی مانده است که کشف شده است. در اسارت آنها می توان به تغذیه جلبک دریایی زنده و یا منجمد سخت پوستان و یا منجمد مواد غذایی دریایی برای توسعه omnivores.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *