راهنمای شما برای اصول اولیه در مورد آب قلیایی

[ad_1]

بسیاری نوشته شده است در مورد رژیم غذایی قلیایی و مزایای آن است. درست مانند رژیم غذایی بسیاری از مردم نیز ادعا کرده اند بسیار خوب است همه چیز در مورد آب قلیایی. چه شادمانی همه چیز در مورد ؟ در این پست بیایید کمی بحث در مورد این موضوع و برخی از جنبه های ضروری که ممکن است مفید به خصوص اگر شما در حال فکر کردن با توجه به این که انتخاب شیوه زندگی است.

چه قلیایی آب ؟

هر ماده یا اسیدی یا قلیایی و آن را اندازه گیری در مقیاس pH. هر چیزی که زیر 5 در مقیاس pH در نظر گرفته خواهد شد اسیدی و چیزی است که یک تعادل pH از 9 یا بیشتر در نظر گرفته می شود بسیار قلیایی است. مفهوم اساسی این است که تمرکز بر خنثی سازی اسید در بدن و حفظ تعادل pH که می تواند ارائه دهد تسکین و می تواند بسیاری از مشکلات سلامتی در خلیج. به طور طبیعی شما می توانید پیدا کردن طبیعی بالا و pH آب در اطراف چشمه ها عمدتا در مناطقی که آب پس از عبور از سنگ ها و جمع آوری مواد معدنی. بسیار بدیهی است که اکثر مردم نمی خواهد که دسترسی به چنین منابع و بنابراین شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مارک های که فروش با کیفیت بالا قلیایی آب در بطری های بسته بندی شده.

منافع چه هستند ؟

طبیعی شیر آب دارای یک تعادل pH 5 تا 7 بسته به منبع در حالی که بسیاری از پردازش شیمیایی آب با pH سطح بین 8 و 9.5. مزایای عالی pH آب بسیاری دارد به خصوص با توجه به آنچه که ادعا کرد. اولین و مهمترین آن شناخته شده است به خوبی برای افرادی که در حال مبارزه با دیابت یا چاقی چرا که اعتقاد بر این است به تنظیم سطح قند خون و میزان سوخت و ساز بدن. اگر شما شده است تلاش برای از دست دادن وزن می تواند شما برو به انتخاب است. با افزودن الکترولیت قلیایی نوشیدنی همچنین برای ارائه انرژی طبیعی به بدن بدون قند وجود دارد و همچنین تاثیر مثبت بر تمام عملکردهای بدن. همچنین ادعا کرد که آب قلیایی نیز کار می کند برای بهتر هیدراتاسیون رای و ارائه می دهد یک راه عالی برای سم زدایی بدن است.

این برای همه است ؟

وجود دارد بسیاری از افرادی که ادعا کرده اند بسیار چیزهای خوب با قلیایی, راه زندگی, و این فهرست همچنین شامل بسیاری از وبلاگ. به صداقت اختصاص داده شده و تحقیقات مفصل در این زمینه بسیار محدود است اما وجود دارد هیچ انکار که باید منافع تجربه شده است توسط بسیاری از. همچنین باید اضافه کنم که این یک مفهوم است که می آید بدون هر گونه عوارض جانبی بنابراین اگر شما فقط به فکر تلاش تمام کهکشانی ها وجود دارد بدون هیچ دلیل به گام به عقب. وجود دارد برخی از واقعا سرد مارک های موجود در خارج وجود دارد, و بسیاری از آب بسته بندی شده محصولات اضافه شده اند و مواد معدنی برای ارائه اضافی که به نفع شما انتظار می رود با آب بهتر است pH.

همه در همه, هیچ راهی وجود دارد که این مفهوم را می توان کاملا با انجام دور. آن را احتمالا یک ماده از زمان است که بیشتر چیزهایی که بیرون می آیند با تحقیق و اما تا آن زمان این می تواند یک راه خوب برای تغییر خود را به طور منظم شیر آب برای چیزی واقعا بهتر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *