راک پایتون آفریقایی

[ad_1]

توضیحات / کنترل فیزیکی این گونه از مار است که به عنوان بزرگترین از همه سنگ pythons رسیدن به ارتفاع 4.8 تن. بدن خود را اندازه متفاوت است و نر pythons ها در اندازه بزرگتر نسبت به زن. بدن خود را ضخیم است و کل بدن است که با پوشش های رنگارنگ blotches. نشانه های بدن متفاوت است بین شاه بلوط, زیتون, زرد و قهوه ای است. خود را سر مثلثی شکل و دندان های تیز و خمیده backwardly. زیر چشم خود را وجود دارد یک علامت که نامیده می شوند به عنوان sobocular خوانده شده را علامت. مقیاس بدن خود را کوچک و صاف و این pythons شناخته شده برای داشتن دو ریه ها و همچنین آنها باید لگن اسپرز.

زیستگاه و توزیع آنها ترجیح می دهند طیف گسترده ای از زیستگاه آن شامل دشت بی درخت, مرتع, جنگل سنگی, مناطق بیابان ها و خیلی بیشتر. آنها اساسا دیده می شود در مناطق با داشتن مقدار زیادی از آب است. سنگ pythons هستند بیشتر دیده می شود در لبه دریاچه ها و مرداب ها و رودخانه ها. عصا زمینه ها خود را به مقصد محبوب. آنها وابسته به آب و تبدیل خفته در طول فصل خشک. توزیع آنها در طیف گسترده ای است. آنها در بر داشت در طول تمام کشورهای جنوب صحرای آفریقا و اتیوپی و سومالی و جنوب اریکا. این گونه از مارها نیز یافت می شود در برخی از بخش هایی از کنیا.

رژیم غذایی و رفتار سنگ pythons گوشتخوار هستند. این مارها غیر سمی کشتن طعمه خود را توسط انقباض است. آنها در همه انواع جوندگان, بزکوهی, میمون ها, گوزن, خفاش میوه, مارمولک و حتی تمساح. در عرض یک دقیقه آنها کشتن طعمه و درک کامل از بدن خود را. آنها همچنین از خوردن سگ و بز در مناطق حومه. آنها می توانند زندگی بدون مواد غذایی برای مدت زمان طولانی تنها در صورتی که حیوانات آن خورده است به اندازه کافی بزرگ است. آنها انفرادی مارها و تنها متحد در طول فصل پرورش است. آنها ترجیح می دهند به ماندن در زمین و گاهی اوقات بالا رفتن از درختان. آنها شناگران خوبی هستند و می توانید اقامت تبادل نظر برای مدت زمان طولانی. نوجوانان فعال هستند و در طول روز و این مارها به طور گسترده ای شناخته شده برای خود را تهاجمی طبیعت است. اگر اذیت آنها را نیش می زنند و میگردد. خود را نیش دردناک هستند و اگر درمان نشود می تواند منجر به چیزی خطرناک است.

مثل چرخه زندگی و طول عمر آفریقایی راک پایتون فصل جفت گیری شروع می شود در این بهار. این pythons هستند oviparous تخمگذار 20-50 تخم مرغ که حتی پوسته سخت. آنها تخم خود را در حیوانات نقب زدن که نیز نامیده می شوند به عنوان تپه یا غار. زن pythons مراقبت از تخم مرغ توسط سیم پیچ در اطراف تخم مرغ و حفاظت از آنها را از شکارچیان. جوجه کشی جلسه شروع می شود تا زمانی که تخم کردن برخی از 80-90 روز بعد. زن pythons گارد جدید دنیا برای سه-چهار هفته. Hatchlings کشش به طول 45-60 سانتی متر و به نظر می رسد دقیقا مانند بزرگسالان است. تنها تفاوت این است که تنوع رنگ. Pythons زندگی می کنند تا 10-12 سال وحشی از 15 سال در اسارت.

حقایق جالب

• در روزهای گرم سال این pythons حمام افتاب گرفتن در نور خورشید است.

• این pythons فاقد غدد زهر.

• آنها شناخته شده برای کشتن انسان است.

• طعمه های گرفته شده توسط این pythons مرگ قبل از آنها مصرف می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *