را مدیریت درد خود را کمک به ورم مفاصل و درد است ؟

[ad_1]

آرتروز ناتوان کننده برای بسیاری از آمریکایی ها. درد بسیار ناتوان کننده آن است که یک زندگی در حال تغییر. آن قرار می دهد شدید و محدودیت در فعالیت های روزانه خود را برای اوقات فراغت و همچنین اشتغال است. وقتی پرسیده شد که یک ورم و اماس مفصل بیمار را به شما بگویم که اگر آنها را به محل خود را در سطح درد در یک مقیاس این امر رتبه هفت به 10 و برخی از رتبه ایشان به مقیاس.

وجود دارد بیش از 100 نوع مختلف از ورم مفاصل و دیگر بیماری هایی که مربوط به آن است. نوع اصلی آرتریت عبارتند از:

• فیبرومیالژیا

• نقرس

• آرتروز

• پسوریاتیک

• روماتوئید

هر یک از این یک فرد می تواند باعث درد متفاوت در راه های مختلف و این جایی است که حرفه ای مدیریت درد مفید است. علائم درد می تواند طیف وسیعی از داشتن یک تب و یا دچار خارش.

که به عنوان دردناک است وجود دارد یک هدف برای داشتن درد. آن است که بدن شما's راه ارائه به مغز شما است که چیزی اشتباه است. شایان گفتن است مغز شما است که دارای یک مشکل است و نیاز به توجه. درد بدن خود را's, طبیعی, پاسخ های محافظ.

درد مفاصل, علل

با ورم مفاصل و بیماری های مرتبط با درد است که معمولا احساس در بدن's مفاصل. هر فرد را تجربه کنند و آن را در راه های مختلف از سوزش به تنگ و یا احساس سوزن سوزن شدن. ممکن است کسل کننده درد مداوم یا مکرر تیز درد. صرف نظر از چه نوع درد شما در حال تجربه درد مدیریت چیزی است که هر فرد به دنبال.

موارد زیر می تواند باعث درد مفاصل آرتروز:

• مفاصل و التهاب بافت های رایج در پسوریاتیک آرتریت و آرتریت روماتوئید

• استخوان مالش هم به دلیل غضروف و مایعات روان کننده نایاب باعث استخوان به مالش در برابر یکدیگر مشترک با آرتروز

• مفاصل ملتهب از کریستال های اسید اوریک ساخت مشترک با نقرس

مرکز ملی آمار بهداشت گزارش می دهد که بیش از 76 میلیون نفر از آمریکایی ها مبتلا به درد مزمن با بیش از نیمی از آنها گفته می شود از نوعی از ورم مفاصل. بنابراین با چنین یک مشکل گسترده شما را به تعجب می کنم اگر هر چیزی می تواند انجام شود در راه مدیریت درد .

وجود دارد داروها رابطه هر دو نسخه و بیش از حد است که ارائه خواهد شد مدیریت درد. آنها نیاز به به درستی استفاده می شود و زمانی که آنها't است که بسیار شایع است که ممکن است خطرات حیرت انگیز هستند. حتی هنگامی که گرفته شده به عنوان کارگردانی بسیاری از آنها می تواند باعث آسیب پس از یک دوره از زمان.

این است که چرا بیشتر و بیشتر مردم در حال حاضر به کشف درمان های جایگزین و درمان برای پیدا کردن که درد را تسکین می دهد. و وجود دارد بسیاری از گزینه های امروز که برخی از ما'll نقد و بررسی اینجا هستید::

1. موضعی داروها

• کرم و ژل و تکه های محبوب هستند. آنها اعمال می شود به منطقه ای از بدن که درد را تجربه کرده و عرضه سدیم مسدود کننده های کانال مانند لیدوکائین یا پریلوکایین. این در دسترس هستند بیش از حد و نیز وجود دارد نسخه غیر استروئیدی است که در قالب قطره و ژل تکه یا اسپری نیز هست.

2. ده (تحريكات الكتريكي عصب تحریک)

• ده واحد یک دستگاه جیبی ساخت آن به دلیل آن است که قابل حمل است که می فرستد جریان الکتریکی از الکترودها و سیم قرار داده شده است که در مناطقی از درد است. این است که توصیه می شود درد روش مدیریت برای هر کسی که به عفونت و زخم های باز و یا ضربان ساز.

3. مناسب کفش

• بیش از سی درصد از کسانی که مبتلا به آرتروز هستند با پوشیدن کفش مناسب. آنچه محققان دریافته اند این است که کفش هایی که صاف و انعطاف پذیر مانند فلیپ فلاپ یا کفش ورزشی کاهش مقدار نیروی است که اعمال شده بر مفاصل زانو به اندازه 15 درصد است.

4. تزریق استروئید

• کورتیکواستروئیدها و یا استروئیدها به عنوان آنها بیشتر معمولا شناخته شده است. آنها نسخه مصنوعی از هورمون کورتیزول و کاهش التهاب و درد ارائه مدیریت.

اینها فقط چهار راه برای یک فرد مبتلا به آرتروز به پیدا کردن کنترل درد کمک کند. درد ممکن است پزشک تجویز یک یا بیشتر از این در همان, همراه با تجویز دارو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *