روی ظریف موضوع خودکشی – در نظر گرفتن منبع تغییر احساسات

[ad_1]

هنگامی که شما در متقاعد کردن کسی که آنها می توانند ناپدید می شوند نیست چیزی به شما می چسبد و آنها را با آن. آنها را متقاعد می توان آنها را نازک و یا بلندتر و یا سریع هوش, اما نه متقاعد کردن آنها روی ظریف موضوع است که آنها نمی توانند تغییر حالت عاطفی آنها را به خود خودکشی ملاحظات.

ما در حال ارتعاشی موجودات زنده در یک ارتعاشی جهان. در حال حاضر این ممکن است فراتر از بسیاری از خواننده's تمایل به درک اما لازم است بدانید که شما فیزیکی دستگاه خواندن و تفسیر محیط زیست از جمله افکار خود را. آن را می فرستد سیگنال به مغز است که به نوبه خود تولید می کند منظور از یک صد هزار شیمیایی و ارسال آنها را به سلول های بدن است. از نقطه نظر علمی این شواهد روشن است. ما حس تمام فرکانس ها برای تفسیر واقعیت در اطراف ما. این اتفاق می افتد که آیا شما آن را درک کنند یا نه.

همه چیز در تجربه ما همه چیز را در ظاهر در همه جا انرژی است ، فقط به عنوان آتش بازی درخشش در برابر پس زمینه از آسمان شب, آن را نمی خواهد رخ می دهد بدون انرژی که برای اولین بار وجود دارد برای تولید خیره کننده مجموعه ای از رنگارنگ باقی مانده است. همه فکر داده شده است غالب احساسات و عواطف موجود در تجربه ما. ما نمی توانیم تغییر یک فکر این است که همیشه بیش از حد دیر است. اما ما می توانیم تغییر الگوهای فکری برای آمدن با تغییر احساسات و عواطف است که قبل از آنها.

فقط به عنوان شما می توانید نیست که نفرت افکار در مورد کسی که شما در همان زمان تجربه عمیق عشق و محبت برای شما بعید به تجربه خودکشی احساسات در همان زمان شما در حال تجربه احساسات مربوط به خود را با بالاترین احساسات در مورد خودتان.

شما شديد's قدرت با اضافه کردن به کودک's باور است که آنها هیچ تاثیر بر تغییر چگونه آنها احساس. که چیزی خارج از آنها مسئول شادی خود را. هر اعتیاد و وجود صدها فرض به فردی که منبع احساس خود را بهتر عرضه شده است با رفع موقت داده شده توسط این اعتیاد آن است که آیا مواد مخدر و الکل sex, pornسیگار کشیدن و یا سرقت. به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ همیشگی تمرین بدن شما تولید مواد شیمیایی لازم برای تولید احساسات شما با داشتن.

اگر شما احساس افسرده ناتوان ناامید و درمانده برای رسیدن به احساس بهتری افکار به سادگی خودتان اجازه به انجام این کار بعد. ببینید خودتان در نظر گرفتن زمان برای انجام این کار زمانی که شما آماده هستند. اعتماد خود را بالاتر خود به مدیریت شما از طریق این دوره است.

تسکین احساس فضای آزادی و رهایی از ناخواسته تداوم تجربه. شما در واقع می تواند احساس امداد در آه از دانستن آن است که همه چیز خوب است. اگر شما می توانید نگاه برای هر فکر است که به شما یک بیت از لذت رسیدن به آن. قانون جاذبه به وضوح نشان می دهد که آنچه شما را به توجه شما را به خود جذب بیشتر از همان. تمرکز بر روی احساسات شما می خواهید و اجازه رفتن دادن توجه به احساسات و افکار شما نیست.

خود را الهی خود می داند شما به عنوان کامل و که شما در حال احساس کردن به سادگی نشان می دهد که چقدر شما مایل به. تا به حال شما هیچ بزرگ خواسته شما احساس مسدود شده از تجربه شما نمی خواهد احساس به عنوان شما انجام دهد. باورهای اساسی خود و مفروضات واقعی نیستند; آنها می توانید انتخاب کنید که چگونه شما احساس می کنید. فقط شما قدرت برای انتخاب جهت احساسات شما مایل به تجربه.

هیچ کس را تا کنون نشان می دهد که با وجود اتفاقاتی که رخ می دهد در آنهایی که زندگی مانند مرگ یکی از عزیزان و یا از دست دادن آنهایی که طولانی توسعه شخصیت و یا درد جسمی یکی به نظر می رسد مقصد برای تحمل و قدرت. که مطمئنا تاثیر زیادی یک فرد's خواهد برای رفتن در زندگی است. این مقاله به معنای دور بخش بزرگتر آن توجه مرا جلب کرد که من آموخته است که وجود دارد بیش از 50 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی در نوعی از افسردگی است. است که تعداد زیادی از مردم برای آنها یک نیشگون گرفتن و کشیدن در درک خود را از جایی که احساسات آمده می تواند تفاوت را. هر چند این مقاله ممکن است برسد اما تنها بخش کوچکی از این جمعیت شاید آن را به کسانی که به دنبال یک راه حل است که خود تولید می شود.

تمایل برای رسیدن به احساس بهتر در مورد هر آنچه که واقعیت غالب توجه خود را تنها واقعی مورد نیاز است. در حال حاضر آن را ممکن است که شما احساس به عنوان اینکه شما نیست. از خود بپرسید اگر شما مایل به مایل به احساس بهتر است.

چه's مهم است که اجازه نمی دهد یک وضعیت ناخواسته به توسعه به درجه ای که در آن اقدامات شدید لازم است. امید من این است که یک روز کودکان خواهد شد یادگیری در مورد احساسات و چگونه آنها نقش عمده ای در زندگی موفق و طولانی قبل از آنها ترک مدرسه ابتدایی و نه پس از آنها دچار آسیب برچسب خودکشی. هیچ کودک باید برچسب آن دوره است و خواهد بود که این موضوع در آینده گفتگو.

وجود دارد هزاران نفر از افرادی که به خود آخرین نفس از خودکشی لحظات زندگی که به نظر می رسید به وضوح به خدمت هیچ هدف و در عین حال آنها قادر به تشخیص کنون مخالف احساسی که در مقیاس تنها به رفتن به زندگی شاد و موفق و شاد زندگی می کند. وقتی که من یک مرد جوان من را از دست داده و سپس عشق از زندگی من و مطمئنا فکر وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن بر روی. من لذت فراوانی از تجارب فوق العاده در زندگی پس از. اما آن را نمی't نگاه ممکن است در آن زمان.

توصیه من خواهد بود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قانون جاذبه است. آن را باز خواهد شد تا مناطق از فکر شما هرگز قبل از اینکه متوجه شد اتفاق می افتد در زندگی خود را و شما را پیدا خواهد کرد توانمندسازی. جستجو در اینترنت برای اطلاعات بیشتر و یا جستجو من در آمازون است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *