زبان بدن در ورزش

[ad_1]

پیام

ارسطو گفت که انسان یک “حیوان اجتماعی” و “زبانی حیوانات.” این کنوانسیون است به طوری که در درک ما است که آن را سخت به این باور که روانشناسان ادعا می کنند که 90% ما ارتباط کلامی نیست در همه.

معنای این واقعیت ساده است – ما در برقراری ارتباط و انتقال پیام های بسیاری بدون گفتن یک کلمه. Chazal (قدیمی تلمود عقل از سر فرزانگان) گفت که زندگی و مرگ در دست زبان اما به عنوان به زودی به عنوان ما درک می کنیم که 90 درصد از ارتباطات غیرکلامی است ما نیز باید آگاه باشند از این پیام های ما انتقال در ارتباطات غیرکلامی و چگونه آنها را تحت تاثیر کسانی که در اطراف ما.

چگونه ورزشکاران بهتر است ؟

بازیکنان یاد بگیرند که به تصویب لگد شلیک, حمله, جلوگیری, تغییر, جهت, دید از خط های در حال اجرا و بسیاری از مهارت های دیگر. به عنوان آنها در بهبود این مهارت آنها تبدیل شدن به بهتر و موثر تر در بازی. آنها بهبود این مهارت ها به دو دلیل:

ارتباطات غیرکلامی در ورزش

اگر روانشناسان اشتباه نیست و 90 درصد از ارتباطات ما است و در واقع غیرکلامی چرا اعمال روش ورزش در بهبود و حتی در رابطه با ارتباطات غیرکلامی? پس از همه, این مهم, مهارت, برای, تیم,'s قدرت آن نیز تاثیر می گذارد این زمینه در طول بازی در طول وقفه یا استراحت در اتاق پانسمان و در آموزش. استفاده از ارتباطات غیرکلامی در این گروه صورت می گیرد و در هر جلسه از بازیکنان تیم و در طول روبرو می شوند. مسئولیت بازیکنان و مربیان نیز و شاید اولین و مهمترین, به آگاهی از خود و یادگیری برای برقراری ارتباط در راه مثبت.

منفی زبان بدن و ترکیب تیم

من باور دارم (به طور عمده در کودکان و جوانان بخش) است که یک تیم باید اجازه رفتن از یک بازیکن مهم نیست که چقدر خوب است كه اگر او به طور مداوم به “سموم” گروه جو منفی زبان بدن است. من نیز بر این باورند که یک مربی مهم نیست که چقدر خوب او است که زبان بدن به طور منظم بیان پیام های منفی به خود بازیکنان باید't مربی کودکان و نوجوانان است.

جهانی زبان بدن

مطالعات نشان می دهد که زبان بدن یک زبان جهانی است که تلاقی فرهنگ ها و جنس و یا محدودیت های فیزیکی. هنگامی که یک نابینا متولد ورزشکار برنده رقابت برای مثال او را افزایش می دهد دست خود را در هوا و به نظر می رسد – اگر چه او هرگز دیده می شود هر کس دیگری بیان حس شادی را در برنده شدن در این راه است. وقتی که نابینا ورزشکار از دست می دهد او خود را می کشد با هم, قطره روی شانه های خود قرار می دهد و دست خود را بر روی چهره خود را در یک حرکت از درد است. سعی کنید به یاد داشته باشید که چگونه طرفداران فوتبال در پاسخ به از دست دادن تیم خود را – که's راست همه در پاسخ همان راه و “منازعه بر سر” با هر دو دست.

اسطوره مثبت زبان بدن

وجود دارد نادرست است اسطوره این ادعا که بازیکنان تنها با یک مثبت زبان بدن در راه رفتن ایستاده, باز کردن شانه های خود را نگاه مستقیم و ابراز احساسات خود را با تیز, حرکات شدید. این زبان بدن و ادعای اسطوره بیانگر یک نگرش برنده و دیده می شود به دنبال شناخته شده برندگان مانند Michael Jordan, زلاتان ابراهیموویچ و کریستیانو رونالدو. این بازیکنان یک مدل واقع است. اما نه برای همه.

زبان بدن مدل

هر فرد انگیزه انگیزه های مختلف و تفاوت بین مردم باید محترم شمرده شود. یکی هم باید قبول های مختلف زبان بدن: کمتر خارجی اما در حال حاضر. این زبان بدن بیان صلح از ذهن و تمرکز بر عمل است و به وضوح نشان داده شده توسط بازیکنان مانند مسی, Iniesta, Nowitzki و تیم دانکن. آیا کسی مظنون است که مسی یا Tim Duncan نیست برندگان? هم تیمی های خود را آمده اند به دانستن چگونه آنها را بیان مثبت یا نگرش برنده و بنابراین مخاطبان. وجود طیف گسترده ای از مشروع مثبت غیرکلامی, زبان بدن, عبارات و هر بازیکن می تواند در پیدا کردن آنچه مناسب است برای او. آنچه که او می تواند't انجام هر گونه بیشتر در ورزش مدرن است که غافل از ارتباطات غیرکلامی یا آگاه بودن از خود منفی ارتباطات غیرکلامی و چسبیده به آن با این وجود.

ارتباط فعال = انسجام

سعی کنید یک بار برای انجام آزمایش های زیر: تماشای بازی بسکتبال بدون صدا و توجه خاص به ارتباط غیرکلامی از بازیکنان. در هیچ زمان شما متوجه خواهد شد که چگونه بازیکنان برقراری ارتباط با استفاده از حرکات فیزیکی و بدون کلمات: اغلب شما یک بازیکن بالا بردن ابرو خود را نشان می دهد را به دوستان خود که او آماده است برای حرکت. نگهبان یک نقطه تبدیل خواهد شد قفسه سینه خود را نسبت به این بازیکن او می خواهد به توپ به نیم ثانیه قبل از تحویل واقعی – و در نتیجه ارسال یک پیام او را به آماده شود. چانه و چشم نیز موثر ابزارهای ارتباطی که دست نگه داشتن توپ. توجه چگونه عکسبرداری بازیکنان آسانسور انگشت شست خود را در هوا خود را به علامت قدردانی از کمک و یا pats در باسن است. همه این نمونه ها نشان می دهد که اثربخشی و قدرت مثبت ارتباط غیرکلامی. این نوع ارتباط گواه به یک تفاهم بین بازیکنان و بالا انسجام گروهي. این ارتباط خوب نیز می تواند کمک تحتانی تیم ضرب و شتم یک تیم بهتر است.

زبان بدن هر فرد مشتق شده است از او سطح خود آگاهی و شخصیت و توانایی های ذهنی. اگر شما می دانید چقدر سخت است برای تغییر عادات فیزیکی در بازی مانند نگه داشتن یک بدن کم, حفظ ثبات در هنگام تحویل و اسکن منطقه قبل از گرفتن توپ شما را درک خواهد کرد که چقدر دشوار است به تغییر مندرج خودآگاه الگوهای – زبان بدن الگوهای که ما تبدیل شده اند.

شما چگونه تغییر منفی بدن زبان است ؟

زمانی که یک مربی و یا یک بازیکن احساس می کند که خود را زبان بدن منفی است و آنها باید آن را تغییر دهید. این تغییر نه تنها به بهبود فضای در آموزش ها و بازی ها را نیز تیم بهتر است. هر کسی که می توانید دریافت پشتیبانی از یک روانشناس است که دارای تخصص در ارتباطات باید انجام دهید.

اگر شما یک مربی و می توانیم بازیکنان چنین اسکورت, شما هنوز هم می توانید درایو تغییر روند بر اساس نکات زیر:

 1. روانی درک – فهم اثر از مهارت های خاص خود را در بازی ایجاد انگیزه به کار سخت و بهبود
 2. عمل فیزیکی – آنها سخت کار می کنند و در نتیجه بهبود
  1. در حال حاضر اهمیت تیم ارتباطی در اولین جلسات آموزشی
  2. یادگیری و تشخیص در اولین آموزش زبان بدن هر بازیکن در تیم خود
  3. هنگامی که شما خلاصه جلسات آموزشی نیز اشاره به سطح انرژی. تنظیم نمره مقیاس سطح انرژی است که آموزش باید انجام شود ، زمانی که این تیم نتواند برای رسیدن به این شاخص قاطعانه واکنش نشان می دهند.
  4. پیدا کردن ویدئوها از بازیکنان با یک منفی زبان بدن و بازیکنان با مثبت زبان بدن است. نشان می دهد آنها را به بازیکنان خود و تجزیه و تحلیل احساسات و پیام آنها را دریافت. در اولین مرحله تجزیه و تحلیل از یک سوم شخص بیشتر موثر است. پیدا متنوع نمونه و سعی کنید برای جلوگیری از کلاسیک و آشنا, به عنوان مثال مایکل جردن و کریستیانو رونالدو.
  5. توسعه متقابل در زبان خود را با بازیکنان. پس از آنها'll بیان شناسایی با یک بازیکن با یک مثبت زبان بدن و یادآوری آنها در طول جلسات آموزشی چگونه این بازیکن رفتار و یا نام خود را
  6. فیلم بازیکنان که موفق به ایجاد یک تغییر و ویرایش منفی زبان بدن عبارات برای ایجاد یک کلیپ کوتاه. آنها را نشان می دهد کلیپ خصوصی و بحث با آنها احساسات خود را. گاهی اوقات چنین بازتابی خواهد انجام ترفند
  7. آن را روشن است که آنها مجاز به احساس “جعلی” برای اولین بار در. که فاصله بین آنچه که آنها احساس می کنید و آنچه آنها بیان مشروع است. اما آنچه آنها را بیان مهم تر است زیرا آن را تحت تاثیر تیم
  8. اگر بازیکن قادر نبوده است برای خلاص شدن از منفی زبان بدن و اشاره او را برای کمک های حرفه ای و گرفتن یک موضع روشن در مورد این موضوع

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *