سالتر 1400 آشپزخانه های تغذیه ای در مقیاس نقد و بررسی

[ad_1]

این سالتر آشپزخانه های تغذیه ای در مقیاس می آید بسیار توصیه می شود در بسیاری از سطوح و دریافت raving در بررسی مشتری. آن را زیبا و دل انگیز به چشم ارگونومیک و مناسب می تواند به راحتی در هر آشپزخانه اضافه کردن زیبایی و سبک خود را به خانه dÊcor. نه تنها آن است که اما آن را نیز بسیار کاربردی است.

بزرگ برای بیماران دیابتی, بدن سازان و متخصصان تغذیه و کسانی که شمارش کالری سالتر آشپزخانه های تغذیه ای در مقیاس می آید به طور کامل لود شده با یک پایگاه داده از 900 مواد غذایی. آن را می تواند محاسبه همه از مقادیر زیر برای هر یک از مواد غذایی از جمله: کالری و چربی و کلسترول و فیبر و پروتئین و سدیم و کربوهیدرات. این سالتر آشپزخانه های تغذیه ای در مقیاس با استفاده از یک کد سیستم و می آید با آسان به درک فروشگاه. به سادگی نوع در کد غذایی شما به دنبال اطلاعات در مورد و آن را به ارمغان خواهد آورد تا ارزش تغذیه ای, آسان به عنوان پای.

این سالتر آشپزخانه های تغذیه ای در مقیاس می تواند وزن موارد تا 3 کیلوگرم و وزن آن در بازه.1 اونس یا 1 گرم. آن می تواند وزن هر دو خشک و مایع و مواد تشکیل دهنده می تواند کمک به شما پیگیری از مصرف غذایی. حق خارج از جعبه آن طول می کشد حدود 5 دقیقه برای یادگیری متفاوت و کاربردی از ویژگی های این مقیاس است. همه با هم این سالتر مقیاس است که آسان برای استفاده و به خوبی به ارزش قیمت می باشد. این همچنین باعث می شود یک هدیه بزرگ برای سلامتی مهره در زندگی خود کسی را تعیین نیازهای تغذیه ای با توجه به وضعیت پزشکی یا مشتاق dieter.

اضافی مشخصات محصول:

  • 10 سال گارانتی شامل
  • قابل پاک کردن فولاد ضد زنگ سینی توزین شامل
  • خوانده شده در هر دو زبان انگلیسی و متریک واحد
  • GP Heavy Duty 9V باتری گنجانده شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *