سالتر 8906BKM MaxView Body Fat Scale نقد و بررسی

[ad_1]

نیاز به یک راه دقیق برای اندازه گیری چربی بدن خود را? سپس شما باید چک کردن سالتر 8906BKM “MaxView” Body Fat Scale. این است که تا بحال یکی از شگفت انگیز ترین و همه کاره حمام ترازو در بازار امروز است.

اگر شما به دنبال یک مقیاس حمام با تمام زنگ ها و سوت سپس این آن است. این سالتر 8906BKM “MaxView” Body Fat Scale نمی خواهد نا امید با آن بسیاری از ویژگی های. آن را اندازه گیری چربی بدن, آب, محاسبه BMI (شاخص توده بدن) و ارزیابی BMR (میزان متابولیسم پایه). شما BMR مقدار کالری خود را منحصر به فرد ترکیب بدن به طور طبیعی می سوزد و هر روز بدون ورزش. دانستن این یک ابزار عالی در نبرد خود را در برابر برآمدگی. به عنوان شما از دست دادن یا به دست آوردن وزن و مقیاس را دوباره حساب BMR خود را بنابراین شما می دانید دقیقا چگونه بسیاری از کالری شما نیاز به مصرف برای رسیدن به کسری. این است که قدرت یک ابزار کامل و در نظر من به اندازه کافی به قیمت از مقیاس ارزش آن. شما هرگز در تاریکی دوباره تعجب که چگونه بسیاری از کالری شما نیاز به مصرف به منظور از دست دادن وزن است. این است که رژیم غذایی مناسب ابزار است. به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ کسری شما وزن از دست بدهند و این مقیاس می تواند کمک به شما در هر مرحله منظورم پوند از راه است.

این مقیاس بزرگ برای افراد سالمند و یا افرادی که با دید بد بیش از حد. بزرگ 7.5″ x 4.3″ پشت روشن صفحه نمایش به اندازه کافی بزرگ برای هر کسی که قادر به خواندن. این بزرگترین نمایش منطقه از هر گونه چربی بدن مقیاس در بازار امروز است. این باعث می شود سالتر 8906BKM “MaxView” Body Fat Scale یک هدیه بزرگ برای سالمندان فردی در زندگی خود را با نیازهای خاص تغذیه ای.

این مقیاس بسیار کاربر پسند است که در آن حتی بوق هنگامی که آن را انجام می شود وزن شما. به سادگی مرحله بر روی مقیاس و منتظر بوق. هنگامی که شما شنیدن بوق اندازه گیری های خود را نمایش داده خواهد شد در پشت روشن صفحه نمایش برای 10 ثانیه. چه بیشتر می تواند شما را در یک مقیاس حمام.

دیگر مشخصات این مقیاس شامل:

  • مقیاس می تواند وزن با دقت بالا به 400 پوند/180 کیلوگرم
  • محاسبه وزن در بازه.2 پوند/1 گرم
  • قابلیت رنگ آمیزی شیشه ای پلت فرم
  • شامل 5 سال گارانتی برای قطعات و کار
  • باتری شامل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *