سحر و جادو از راه رفتن

[ad_1]

“من هر روز پیاده خودم را به یک دولت رفاه و به دور از هر بیماری است.” – Soren Kierkegaard

چگونه می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان راه رفتن در نظر گرفته جادویی? برای شروع راه رفتن طراوت و جوانی. آن's مثل ضربه زدن مجدد دکمه set را دوباره سوخت و شارژ مجدد شما برای چه's بعدی.

نه تنها راه رفتن جسمی مفید آن نیز inclines شما نسبت به خوش بینی و انتظار مثبت. حتی زمانی که شما شروع سرسختانه چسبیده به افکار منفی هر مرحله بر خود مسیر حرکت شما یک گام تا ارتعاشی مقیاس تا زمانی که شما یک بار دیگر همسویی خود را با دولت رفاه. خوب راه رفتن می توانید کلیک کنید شما را به اتصال با منبع و دوباره به گرداب.

زمانی که ممکن است من پیشنهاد می کنم راه رفتن توسط خودتان. شروع به راه رفتن به تنهایی و به زودی به شما'll متوجه یک همراه و همدم – درونی خود بودن! چه شروع می شود به عنوان صرفا یک پیاده روی می شود مراقبه در حال حرکت.

I've تا به حال بسیاری از بصری بازدید در پیاده روی های بیش از سال است که من در حال حاضر تقریبا در انتظار آنها است. I've هدايت شده است به موضوعات مقالات به ارسال پیشنهادات برای ارائه به مشتریان این مکان از آیتم های از دست رفته و همچنین به عنوان درخشان پاسخ به هزاران خار سوالات. آن's به عنوان ساده به عنوان درخواست دادن به یک جواب و در حال حاضر به اعتماد که پاسخ خواهد آمد. ابراهیم به ما یادآوری می کند که در این لحظه یک سوال رخ می دهد پاسخ این است که فورا در دسترس است به عنوان به خوبی.

به خصوص یکی از خیره کننده آگاهی به من رخ داده است چند سال پیش در یک پیاده روی در جنگل های کارولینای شمالی. فوق العاده چند لحظه آن را شفاف به من که من منبع و البته من در اینجا به آن لذت ببرید. من با صدای بلند خندید که چگونه به طور کامل حذف در آن لحظه که ما همه منبع و همه ما در انتخاب این زندگی فیزیکی تجربه سرگرم کننده از آن است.

در روزهای شلوغ زمانی که I'm وسوسه به چشم پوشی من پیاده روی من را به یاد یک حکایت در مورد دالایی لاما. به جای abbreviating صبح خود را با مراقبه که در تقویم به خصوص کامل او گسترش آن را از یک ساعت به دو. راه رفتن یک وقت گرانبها را در میان شما روز پر مشغله که می تواند به عنوان یک مینی تعطیلات برای تبدیل بدن, ذهن و روح و روان.

یک پیاده روی سریع سیل جریان خون خود را با endorphines – کسانی که لذت دادن خلق و خوی طبیعی آسانسور. تنفس عمیق و دوست داشتنی است محصول جانبی طبیعی و بازگشت شما به خانه با تازه اکسیژن به سلول ها و همچنین به عنوان یک دیدگاه تازه و ارتعاش بالاتر.

“همه واقعا بزرگ افکار تصور در حالی که راه رفتن.” – فریدریش نیچه

برخی از بزرگترین ذهن – دیکنز انیشتین, ارسطو, Jefferson, کانت هاکسلی Lincoln آستن امرسون شلی و وردزورث – استفاده از راه رفتن به تحریک افکار.

والت ویتمن بود و طرفداران خاص راه رفتن به عنوان گواه در خود شعر آهنگ جاده باز: “جریان و نور دل من را به جاده باز; سالم, رایگان, جهان قبل از من بلند قهوه ای مسیر قبل از من پیشرو در هر کجا که من را انتخاب کنید. ”

یک پیاده روی خوب می شود بدن خود را حرکت آسانسور ارواح خود را و دوباره انرژی شما برای مرحله بعدی از روز خود را. هنگامی که شما راه رفتن شما متوجه است که همه چیز واقعا در حال کار کردن بعد از همه. ظریف, غیر محسوس تغییر اتفاق می افتد و شما نگاه کنید به شرایط در یک نرمتر نور; شما نظر خودتان و دیگران کمتر به شدت. شما در بازگشت به خانه با سرزندگی بیشتری وضوح بینش جدید, صلح, آرام, سهولت و جریان – و گاهی اوقات حتی جاوید. راه رفتن واقعا جادویی است. سعی کنید به راه رفتن – it's بدون درد و همه دست آوردن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *