سحر و جادو بدن Makeovers – چگونه به تغییر شکل بدن خود را با پوشیدن بدن راننده

[ad_1]

اجازه فمینیست آن را بگویید – زنان بدن راننده و کمربند به عنوان یک رده خارج یادگاری از گذشته است. برخی از آنها حتی نام آنها را ابزار شکنجه. خیلی بیش چشمگیر, راست? بدون در نظر گرفتن نظر خود را در مفهوم فمینیسم هر کس می خواهد به احساس افتخار از بدن که آنها هستند و هر کس می خواهد به دنبال بهترین مطلق خود را به ویژه هنگامی که آن را مهم ترین. برای برخی از زنان ممکن است شما نیاز به یک کمی اضافی شکم کنترل به پوشیدن مورد علاقه خود را با کت و شلوار (بیش از حد بسیاری از کوکی ها شکلات تراشه!), شما می خواهید به نگاه فوق العاده بلند و لاغر و باریک و سکسی برای شب تاریخ و یا ممکن است شما خواهید بود جلو و مرکز در دوستان خود را و می خواهید به نگاه فوق العاده داغ به جای شلخته, دوست, عروس. صرف نظر از مناسبت بدن زنان راننده می تواند به شما در همه جا شما نیاز به رفتن و بیشتر! در حالی که اکثر مردم به فروش می رسد در مفهوم body shaper کمربند برای صاف, شبح, شما تا کنون در نظر گرفته است که شما می توانید این نتایج دائمی است ؟

به طور دائم تغییر شکل بدن خود را

این مفهوم به طور دائم تغییر شکل بدن خود را ندارد ، مقدار زیادی از مردم به شما به نوبه خود به یک رژیم غذایی کم چربی و ورزش و heck از بسیاری از اراده اما چه می شود اگر وجود دارد یک راه حل ساده تر? سحر و جادو بدن قبل به شما نشان می دهد چگونه برای شروع در تغییر شکل بدن خود را. با حق shapewear شما فورا می توانید نگاه کنید حداقل 10 پوند کوچکتر بلکه در نهایت شما خواهد شد از دست دادن وزن و کوچکتر است.

چگونه کار می کند ؟ شما ممکن است شنیده ام در مورد کمر آموزش و یا سفارشی با استفاده از کرست به دوباره تعریف کردن دور کمر کوچکتر است. خوب shapewear با این نسخهها کار در یک شبیه اصل. وزش نسیم تا فشار اعمال شده به ناحیه میانی خود را اجازه می دهد تا به شما احساس فولر با کمتر از مواد غذایی. این ترکیب با سالم و مغذی, مواد غذایی سوزاندن چربی و شما به خوبی در راه به ساخت آن 10 پوند شما را از دست داده در آینه تبدیل شدن به یک واقعیت در مقیاس!

سحر و جادو بدن قبل است بیش از این کلمه ساده از مشاوره ، اگر شما به طور کامل به جهان از زنان shapewear شما بدانید همه چیز در مورد انواع مختلف چگونه برای پیدا کردن سینه بند مناسب را به شما نگاه لاغر (آیا می دانید که بسیاری از زنان پوشیدن سینه بند غلط اندازه و حتی نمی آن را می دانم؟), چگونه به تغییر شکل خود را به عقب پایان, چگونه زیر به شما کمک کند به راه رفتن بلندتر و لاغر نگاه و کدام چربی سوز مواد غذایی می تواند کمک به شما برای ریختن پوند اضافی. با این راهنمایی شما حتی ممکن است پیدا کردن که لباس مورد علاقه خود را به شما استفاده می شود به عشق به پوشیدن اما فکر کردم شما به نظر نمی آید خوب در دیگر واقعا هنوز کامل چاپلوس مناسب برای بدن خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *