سفید کوی خود Fishpond

[ad_1]

ژاپنی ها شروع به پرورش کوی از کپور جهش; آنها تنها در اینجا در یک یا دو رنگ. به عنوان محبوبیت از کوی بزرگ شد و بیشتر و بیشتر مردم شروع به پرورش آنها را از طریق سال های کوی شروع به آمدن بزرگتر رنگ امیزی انواع و مخلوط از الگوهای. در حال حاضر koi fish دیده می شود ممکن است در بسیاری از جایگزین رنگ های قرمز و سیاه و بی تجربه و زرد و سفید.

با توانایی به رسمیت شناختن به طور کامل انواع مختلف koi carp آسان تر است که شما باید درک درستی از متنوع طبقه بندی که کوی گروه بندی می شوند به. هر تنوع تا مطمئن الزامات اما الگوی تنوع مناسب در بسیاری از انواع. وجود دارد چند است بسیار صحبت در مورد کوی رقم. یکی از محبوب انتخاب Kahaku کوی. این کوی سفید با قرمز نشانه گذاری. یکی دیگر از گسترده koi carp انتخاب Hirarimono یا Ogon انواع.

بخش اول عبارت “یاماگوچی” به معنی فلزی. دوم بخشی از کلمه “مونو” به معنی تک رنگ. این کوی همه یک رنگ است. Ogon کوی نیز بسیار فلزی در ظاهر. آنها اغلب در دسترس است و به رنگ زرد دیده می شود که اغلب به نام Yamabuki Ogon و در رنگ سفید یا نقره ای است که به طور کلی شناخته شده به عنوان پلاتین Ogon. صرف نظر از رنگ و یا طیف وسیعی از رنگ Ogon کوی باید یکسان رنگ از سر خود را به دم خود را و حق را به دستورالعمل های باله. غول باله های مطلوب در Ogon koi fish به عنوان یک نتیجه از آنها جبران ساده بدن.

سفید کوی یا پلاتین Ogon بسیار منحصر به فرد و گسترده ماهی روی زمین کوی. بدن خود را به نظر می رسد درخشش با همان درخشش به عنوان فلز ارزشمند. این متمایز و دوست داشتنی koi fish اول به نظر می رسد دوباره در سال 1963 به احتمال زیاد از عبور Kigoi با خاکستری-نقره ای Nezu (سریع برای عبارت برای موش nezumi) Ogon. این نوع از ماهی کوی بسیار مقاوم هستند و به سرعت در حال رشد. آنها نیز مشترک در ضعیف فیلتر استخر به عنوان یک نتیجه از آنها ایستادگی کردن در آب تیره. دیگر Ogon کوی تجسم Nezu, Orenji و فوجی کوی.

اکثر پلاتین Ogon کوی تربیت با Ginrin ترازو را به آنها به نظر می رسد حتی درخشانتر. Ginrin مقیاس بسیار کاملا متفاوت از این است که دیده می شود در فلزی کوی. به عنوان یک جایگزین از مجموع سوسو زدن ناشی از بازتاب رنگدانه مقیاس Ginrin مقیاس یک بازتاب شین بیش از همه یا بخشی از خود طبقه ساخت glimmering اثر است که ممکن است بسیار شبیه به حداقل رساندن الماس. برای واجد شرایط به عنوان Ginrin این koi fish باید اضافی از این مقیاس از آن ممکن است به دفعات مشاهده شده به دلیل آن شنا قبلی ناظر. حدود 20 مقیاس های پذیرفته شده حداقل.

یکی از عوامل که واقعا جذب حوض خانه صاحبان خود را پر کنید حوضچه با koi carp است که تعداد گسترده ای از رنگ است که koi fish در آمده است. هنگامی که از بالا, koi fish هستند در یک موقعیت برای ارائه بیشترین رنگ. تقریبا تمام ماهی رنگدانه ها در بالاترین شکل ماهی. زمانی که ماهی koi نشان داده شده در رویدادها در آسیا و آنها همیشه نشان داده در دور استخرهای شنا و همیشه در نظر گرفته شده از بالا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *