سفید Koi – الماس برکه

[ad_1]

کوی ماهی را می توان در انواع زیادی از رنگ ها و الگوهای. این همیشه صدق نمی. زمانی که ژاپنی ها بودند که برای اولین بار پرورش کوی آنها تنها به تولید یک یا دو رنگ. در طول زمان به عنوان Koi رشد در محبوبیت و بیشتر و بیشتر پرورش دهندگان درگیر شد, انواع رنگ ها و الگوهای گسترش یافته است. ما در حال حاضر با دیدن رنگ قرمز سیاه و سبز و زرد و سفید فقط به نام چند.

در حالی که تنوع گسترده است کارشناسان را ترک کرده اند نیست سازمان از داشتن و مراقبت از کوی. آنها باید به دقت طبقه بندی شده این ماهی ارائه ما با دانش خاص در مورد کوی ما خود را یا با توجه به خرید. آشنا شدن با طبقه بندی کوی می تواند به شما کمک کند به تشخیص گونه های مختلف. Koi fish گروه بندی می شوند با معیارهای خاص اما الگوهای در هر طبقه می تواند متفاوت باشد. دو تا از محبوب ترین انواع هستند Kahaku کوی و Hikarimono یا Ogon کوی. Kahaku کوی سفید با رنگ قرمز نشانه گذاری. Hikarimono Koi جذاب انواع. کلمه ژاپنی “یاماگوچی” به معنی فلزی و البته “مونو” به معنی یکی است. این ماهی زیبا شین. آنها همه یک رنگ و ظاهر فلزی. شایع ترین این Yamabuki Ogon و پلاتین Ogon (سفید Koi). Yamabuki Ogon کوی زرد و پلاتین Ogon هستند البته سفید یا نقره ای. سالم Ogon خواهد شد در حال حاضر همان رنگ را در هر بخشی از بدن خود را از جمله باله های خود. Ogon با باله تمایل به مطلوب ترین به عنوان باله منحرف کردن اذهان از ساده بدن.

پلاتین Ogon بسیار منحصر به فرد و بسیار محبوب تبدیل شده اند. آنها زندگی می کنند تا نام خود را و به نظر می رسد درخشش بسیار شبیه فلز گرانبها. آنها به نظر می رسد برای اولین بار در سال 1963 به احتمال زیاد تربیت از Kigoi و Nezu Ogon. این Nezu Ogon است مایل به خاکستری-نقره ای ماهی (Nezu کوتاه برای nezumi – کلمه ای برای موش). پلاتین Ogon هاردی کوی و آنها به سرعت رشد می کنند. همراه با Yamabuki پلاتین و Nezu این Ogon طبقه بندی نیز شامل Orenji و فوجی koi fish.

اکثر پلاتین Ogon کوی تربیت به Ginrin فلس است. این مقیاس کاملا منحصر به فرد و پلاتین Ogon به نظر می رسد برای روشن و خاموش شدن. در حالی که دیگر فلزی ماهی در حال حاضر به طور کلی سوسو زدن این مقیاس منعکس کننده نور به صورت جداگانه ایجاد glimmering اثر و اجازه می دهد یک ناظر به هر یک از مقیاس به عنوان ماهی شنا می کند ، برای واجد شرایط به عنوان Ginrin حداقل 20 فلس نیاز به دیده می شود و شمارش.

ژاپنی ها هنوز هم احترام بهترین ویژگی از کوی: رنگ آن است. بسیاری از کوی رنگدانه است که در بالا از ماهی. در حوادث در آسیا کوی همیشه نشان داده به طوری که آنها ممکن است از بالا. ژاپنی ها نیز باید یک رویکرد احترام به قضاوت در این مسابقات است. آنها تنها در نقاط جایزه. آنها شروع با نمره صفر برای هر ماهی اضافه کنید و برای هر کیفیت این نمایشگاه. در امریکا هر ماهی شروع می شود با نمره و امتیاز کسر نقص. در هر صورت مردم در سراسر جهان قدردانی رنگ, الگوهای لطف و زیبایی Koi fish.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *