سلامت ارزش لیمو

[ad_1]

در اخیر دیدار سخنران مهمان به ارمغان آورد تا ایده است که به سالم یکی باید یک متعادل کننده pH در سطح و به طور متناوب به تعادل است که سطح درستی آنها می تواند با استفاده از یک نوشیدنی لیمو برای رسیدن به هدف خود است. این مجذوب mew به این دلیل که راه حل بسیار ساده و ارزان است که من تا به حال برای انجام تحقیقات بیشتر به این.

پتانسیل هیدروژن و یا آن را به عنوان است که معمولا به عنوان سطح pH است که در واقع نسبت بین اسید و قلیایی سطح موجود در بدن خود را. به طور طبیعی pH ایده آل سطح خواهد بود یک عدد بین هفت و 7 1/2 از مقیاس یک تا چهارده. اگر بدن خود را شامل بیش از حد اسید تداخل با سلول های خون وظیفه حمل و نقل اکسیژن در اطراف سیستم خود را.

بسیاری از ما روزانه مصرف مواد غذایی متشکل از اسید تشکیل دهنده مواد غذایی که منجر به سلول های ما بودن بیش از حد اسیدی است. همانطور که ذکر شد ما در دیدار با نوشیدن برخی از نوشیدنی ها که حاوی لیمو ما به راحتی می توانید افزایش سطح pH و جلو آوردن یک زندگی سالم ،

لیمو مربوط مانند مرکبات سرشار از مواد اسیدی به آب لیمو اضافه شده به عنوان یک نوشیدنی عالی برای بالا بردن آنهایی که سطح pH. بسیاری از رستوران ها در خدمت شما آب با لیمو و اگر آنها نمی, شما می توانید به طور کلی درخواست نوشیدنی. یکی از نکات کلیدی با لیمو و آب است که این مهم نیست که آیا آب از یک شیر آب و یا اگر آن فیلتر شده است. از آنجا که لیمو حاوی خیلی اسید سیتریک آن را به سرعت در حال تبدیل بدن را در شرایط اسیدی به قلیایی محیط زیست است.

ساخت آب لیمو است که به عنوان ساده و ساده به عنوان صرفا گریتینگ منجمد لیمو و هیچ چیز می تواند ساده تر. زیبایی واقعی از نوشیدن آب لیمو است که نه تنها خوشمزه و طراوت بلکه alkalizing. حاصل نوشیدنی لیمو افزایش بدن alkalizing اثر است. به صورت کامل در آب لیمو در اثر یک انتظار می رود به مجبور به استفاده از آب مقطر با pH قطره اضافه شده اما لیمو به تنهایی جعبه نهایی قلیایی آب است.

یک ترفند ساده است که من در مورد در طول پژوهش با استفاده از آب است که ولرم به جای اینکه بیش از حد گرم یا خیلی سرد. اگر هر کدام از این افراط رسیده بدن انسان خواهد شد و صرف انرژی اضافی در تلاش برای پردازش نوشیدنی. علاوه بر آب ولرم را به سمت یک آرامش و احساس به آن را مانند زمانی که نوشیدن یک فنجان چای گیاهی.

فواید نوشیدن آب لیمو به صورت روزانه به شرح زیر است:

1 لیمو عمل به عنوان ضد عفونی کننده

2 آب لیمو نمایش عالی گوارشی خواص

3 آب به آسانی می توانید با سهولت و سوزش سر دل و نفخ و دیگر بیماری های گوارش

4 آب لیمو را پاک کرده و باعث تحریک بدن کبد و کلیه ها

5 آب لیمو سرشار از کلسیم, منیزیم و پتاسیم

6 لیمو آب شناخته شده است به ارائه برخی از تسکین به افراد مبتلا به آسم

7 آب لیمو زمانی که در خدمت گرم را تسکین می دهد اثرات منفی از سرماخوردگی و آنفولانزا

سود اضافی از آب لیمو است که روزانه یک لیوان اولین چیزی که در صبح را از بین می برد احتباس آب و کمک به کاهش وزن.

مهم توجه داشته باشید که من می خواهم به حال در اینجا این است که یک خطا است که اغلب ساخته شده توسط بسیاری از مردم است. آنها را به یک لیوان آب لیمو و لیمو به طور نامحدود در آب است. آیا این کار را به آب تبدیل خواهد شد بسیار بیش از حد لمونی. مطمئن شوید که شما شستن لیمو به خوبی به عنوان شما هرگز نمی دانید اگر آفت کش ها و مواد شیمیایی استفاده شده در آن رشد و این مواد شیمیایی خطرناک می تواند به احتمال زیاد صافی از پوست و به آب خود را.

بدن انسان به طور متوسط pH را از محدوده یک کم از 6.4 به بالا از 7.5. هر چیزی کمتر از 6.4 نشان می دهد بدن اسیدی است در حالی که چیزی بالاتر از 7.5 به ما منجر به این باور بدن قلیایی است.

برای اطلاع بیشتر شما از مقدار آب لیمو ما کشف اصول که ما بیمار شدن. همه بیماری اسیدی است در حالی که مهاجمان مانند باکتری ، ویروس یا انگل خواهد مرد هنگامی که در معرض یک محیط قلیایی.

تعجب آنچه که شما pH است ؟ یک وسیله ساده است که توسط آن شما می توانید پیدا کردن است که از طریق یک کاغذ تورنسل تست. فکر می کنم به شما روز مدرسه در علم که در آن شما نیز با کاهش یک تکه کوچک کاغذ را در یک ظرف آب لیمو? تورنسل, کاغذ خریداری می شود در شما محلی فروشگاه های مواد مخدر تحت نام pH ، این آزمایشات می تواند انجام شود با آزمایش بزاق یا ادرار از بدن است. با توجه به زمان من تنها پوشش بزاق بخشی از آزمون است. شما را در انجام بهتر برای اجرای این آزمون یک ساعت قبل از غذا خوردن و یا چند ساعت پس از شما خورده اند.

برای انجام آزمون pH بزاق مراحل زیر را دنبال کنید.

مرطوب نوار كاغذ را با خود بزاق. قبل از خوردن یک وعده غذایی بزاق باید سطح pH از بین 6.4 و 6.8. هر پایین خواندن را کم قلیایی سطح. اگر اندازه گیری پس از خوردن pH باید افزایش به حدود 7.5. سطح بین 6 و 7.5 نشان می دهد که بدن عملکرد خوبی است.

کپی رایت © 2012 محله یوسف

http://www.survival-training.info

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *