سه مزایای استفاده از یک پیاده روی در درمانگاه

[ad_1]

پیاده روی در درمانگاه ارائه می دهد یک جایگزین برای اورژانس بیمارستان اتاق برای کمتر آسیب های جدی و بیماری. با این حال بسیاری از مردم هنوز آگاهی از این گزینه و مزایای آن است. مراقبت فوری نیاز نیست یک ملاقات پس از خدمات ارائه شده در سریعتر و بیشتر انعطاف پذیر سرعت. افرادی که بیمه ممکن است پیدا کردن این تسهیلات مراقبت های بهداشتی می شود مقرون به صرفه تر از گزینه های دیگر.

یک درمانگاه برای صدمات شایع

با توجه به شاون Evans, MD, اورژانس های پزشکی, پزشک, it's معمول است برای دیدن مردم به ER برای مراقبت بعد از ساعات کاری در جراحات جزئی بدون تحقق گزینه دیگری وجود دارد در دسترس است.

یک پیاده روی در درمانگاه در دسترس است برای صدمات است که نیاز به مراقبت های فوری اما نه جدی در نظر گرفته به اندازه کافی به حکم سفر به اتاق اورژانس. اکثر آسیب های که در حال درمان در یک مرکز مراقبت های فوری شامل سوختگی جزئی جزئی شکستگی, سقوط, حوادث, عفونت, رگ به رگ شدن کاهش و بیماری های شایع مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا. بسیاری از کلینیک ها و همچنین ارائه خدمات تشخیصی است که نیاز به استفاده از اشعه ایکس و تست های آزمایشگاهی. یک فرد باید از رفتن به اتاق اورژانس یا 911 تماس بگیرید اگر آسیب یا بیماری است که احتمالا زندگی را تهدید و یا نیاز به توجه فوری مانند یک آسیب جدی به سر و یا ممکن است حمله قلبی یا سکته مغزی.

بیشتر انعطاف پذیر برای نیازهای فردی

حوادث و بیماری می تواند به طور غیر منتظره اتفاق می افتد. برنامه ریزی های بعدی در دسترس در زمان برای دیدن یک پزشک است که همیشه امکان پذیر نیست. با توجه به این واقعیت است که یک مرکز مراقبت های فوری در دسترس است در یک پیاده روی در اساس فرد می تواند به دنبال توجه فوری به جای اینکه صبر کنید خود, دکتر,'s قرار ملاقات بعدی موجود. در واقع این است که چرا پیاده روی در درمانگاه تاسیس شد. هدف اصلی این است برای پر کردن یک شکاف برای زمانی که یک فرد بیمار است و یا زخمی شدند اما قادر به رسیدن به دکتر خود. همچنین پیاده روی در درمانگاه را بیشتر ساعت های انعطاف پذیر است و می تواند باز کردن در تعطیلات آخر هفته و در شب. دوره انتظار در اکثر مراقبت های فوری و مراکز نیز تمایل به کوتاه تر می شود. از آنجا که خدمات ارائه شده در یک مرکز مراقبت فوری تمایل به کمتر از یک طیف گسترده ای از مسائل پزشکی برای درمان متوسط زمان انتظار 15 تا 45 دقیقه در مقایسه با 2.4 ساعت زمان انتظار در اورژانس و اتاق انتظار.

بیشتر مقرون به صرفه

در حالی که استروژن می تواند ارائه مراقبت کافی برای هر موضوع پزشکی می تواند ترک یک سوراخ عمیق در بسیاری از کیف پول به عنوان هزینه بهداشت و درمان در ادامه به افزایش است. برای بسیاری از مردم که در حال ایجاد یک محلی پیاده روی در درمانگاه می تواند به ارائه مراقبت با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه تر. با توجه به Cigna گروه پزشکی یک فرد که بازدیدکننده داشته است ER می توانید انتظار به پرداخت تا سه برابر بیشتر از یک مرکز مراقبت های فوری. در حالی که هزینه یک ER دیدار می تواند متفاوت باشد بسته به موضوع پزشکی و درمان مورد نیاز یک موسسه ملی بهداشت مطالعه مشخص شد, متوسط هزینه برای سفر به اتاق اورژانس است بیش از $ 1,200. از سوی دیگر یک بیمه فرد می تواند بازدید از یک مرکز مراقبت فوری برای همان شماره دریافت مراقبت با کیفیت و پرداخت بین $ 50 و 130 دلار برای کل بازدید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *