شرایط بهداشتی – چه خوب است سلامت ؟

[ad_1]

سلامت مطلوب بهره برداری از تمام ارگان ها و سلول ها است. اگر شما بازدید سلامت خود را در یک مقیاس:

100% – سلامت کامل

80%

60%

40%

20%

O% – مرگ

100% خواهد بود سلامت کامل است. همه چیز در عمل تنها راه آن باید باشد. شما باید مقدار زیادی از انرژی و نمی خواهد که توجه خود را بر روی بدن خود را. آن را فقط کار می کنند. در پایین مقیاس خود = 0% خواهد بود به غیر از عملکرد تمام سلولهای خود و بدن خود را. این خواهد بود مرگ.

در حال حاضر آنچه در مورد تمام کسانی که در محدوده بین? خوب حدود 20 درصد در راه خود را پایین شما را به عرصه بیماری است. این پزشک منطقه از تجربه و تخصص و جایی که آنها نجات مردم از ناتوانی و مرگ است. پزشکان در حال کارشناسان در این زمینه و آزمون ها و پروتکل ها رسیدگی خواهد شد این شرایط. این جایی است که انرژی آنها قرار می گیرد.

100% – سلامت کامل

80%

60%

40%

20 درصد – بیماری

O% – مرگ

اما آیا تا به حال احساس واقعا بد شما نه عملکرد شما بهترین, شما رو درد و درد و یا شاید شما واقعا خسته در همه زمان ها. شما را به دیدن دکتر پزشکی خود را و او/او می کند در تمام آزمون های استاندارد و همه آنها طبیعی است. شما حتی ممکن است برخی بسیار پیچیده تست و آنها هنوز هم نشان می دهد در محدوده طبیعی است. اما شما احساس بد……???

شما در آن محدوده در جایی زیر 100 درصد و بالای 20%. اینجا جایی است که شما در طیف وسیعی از بیماری اما در چیزی است که ما به آن بیماری است. آن را تهدید کننده زندگی است اما آن را تهدید می کند خود را به خوبی بودن و توانایی به زندگی خوش و خرم.

حدود 80 درصد چیزهایی که بد نیست اما کامل نیست حدود 60% شما شروع به گرفتن کسانی که درد و درد و دیگر غیر مطلوب احساسات. شما شروع به احساس بد است.

100% – سلامت کامل

80 درصد – کمتر از کامل

60% – Dis – سهولت

40% – Dis – سهولت

20 درصد – بیماری

O% – مرگ

چگونه می توانم شما را متوقف نازل مقیاس? خب شما با توجه به آنچه که شما می خورید. شما با توجه به سموم در هوا و سموم شما را در بدن شما. شما در پیدا کردن چه مواد غذایی شما نیاز دارید و یا چه مکمل های شما نیاز دارید و شروع به نردبان دوباره. شما مطمئن شوید که شما ورزش بدن خود را.

بدن با توجه به حق سوخت اجرا خواهد شد مطلوب است. هر سلول را به خوبی اجرا و DNA را به یک جدید کامل همراه هنگامی که آن زمان برای تکثیر خود را. اما اگر شما آن را حق تغذیه ای, مواد تشکیل دهنده آن را نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک کپی کامل.

چگونه کار می کند ؟

به عنوان مثال بیایید می گویند شما به استخدام یک شرکت پیمانکار و از او خواست به شما در ساخت یک ماکت کامل از تاج محل. او می تواند آن را انجام دهد; او که خوب یک پیمانکار است. او می داند که ابزار تجارت خود را. اما تنها مواد شما به او تخته سه لا و ناخن. او بهترین او می تواند اما او نمی خواهد ساخت که کامل ماکت. و آن را نمی ایستادگی کردن راه اصلی است.

شما تصویر را دریافت کنید? خوب چرا بدن شما متفاوت رفتار می کنند. اگر شما تنها به آن شکر و کافئین و یک عدم تعادل از آنچه به آن نیاز دارد را در حال رفتن به ساخت واقعا خوب سلول های هستند که قادر به انجام کار خود را. در واقع به طور مستمر اشتباه گرفتن مواد غذایی و بدن شما کمبود است که تبدیل به بیماری است.

آنچه در مورد زمانی که شما دریافت بهترین مواد غذایی که شما همیشه نمی توانید غذا خوردن است. پاسخ این مکمل.

بیایید تا مقیاس

تعداد زیادی از غیر شرایط مطلوب هستند در نتیجه از سال ها و سال ها از فقیر ، دادن بدن “تخته سه لا” به جای آنچه در آن واقعا نیاز به زنده ماندن هست.

آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام? شروع به بدن شما مواد مغذی آن شده است تهی از. در ادامه به بدن شما تمام مواد تشکیل دهنده آن نیاز به ساخت یک بدن سالم است. متوقف به آن است که “تخته سه لا” و به آن چه آن را “جراحی”. و یا اگر وجود ندارد بسیاری از خوب “فولاد” و اطراف آن متمرکز مواد مغذی – مکمل.

در حال حاضر بدن است که کمی پیچیده تر است. آن نیاز به مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده برای ایجاد سلامت خوب است.

مواد لازم برای سلامت

چهل مواد مغذی است که می تواند در بدن ساخته شده. آنها اسیدهای چرب ضروری و ویتامین 15, 14, مواد معدنی و 10 اسیدهای آمینه است. در مجموع این چهل و مواد مغذی هستند صحبت از بدن مورد نیاز است. از این بدن ما سنتز حدود 10,000 مختلف ترکیبات ضروری برای نگهداری از سلامت. تمام چهل و مواد مغذی با هم کار کنند در نتیجه فقدان هر یک ممکن است در نتیجه در underproduction از صدها نفر از این ترکیبات ضروری. احتمالا هیچ یک از مواد مغذی است که تا کنون کاملا فاقد از غیر این صورت یک رژیم غذایی مناسب اما جزئی همزمان کمبود بسیاری از مواد مغذی معمول است.

در حال حاضر شما باید به یاد داشته باشید که آن زمان سال ها و سال بد غذا خوردن و زندگی در محیط آلوده به بدن به این شرط که تولید خواهد شد غیر مطلوب در شرایط بهداشتی و در نتیجه شما نمی تواند صحیح ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه برای یک یا دو روز و انتظار برای رسیدگی به این وضعیت است. درست است گاهی اوقات فقط یک یا دو روز باعث می شود شما احساس می کنید خیلی خیلی بهتر است چرا که شما داده اید بدن خود را از کسانی که همه چیز به آن نیاز دارد.

اما. مکمل نیست داروهای آنها ایجاد نمی کند نتایج فوری. تغذیه, مواد غذایی و مکمل های تغذیه بدن با آن چیزهایی که به آن نیاز دارد برای ساخت سلول های را که بدن در عملکرد صحیح.

بنابراین شاید این ممکن است چند ماه به شروع به دیدن تغییرات واقعی اما شما ببینید این تغییرات است. یک قاعده کلی این است که آن را به شما یک ماه برای هر سال است که شما تا به حال غیر مطلوب وضعیت سلامت به ایجاد یک تغییر. اما پس از آن دوباره بدن انعطاف پذیر است و آن را می توانید شروع به دوباره سازی و تغییر چیزهایی که بسیار به سرعت. اما به یاد داشته باشید بدن شما نیاز به این چیزها هر روز به تابع. رها نمی کند ما خود را مکمل نظام از آنجا که شما احساس می کنید بهتر است. شروع به توجه به آنچه که می خورید و مطمئن شوید که شما را به کسانی که ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب است که از دست رفته در رژیم غذایی خود را.

حالا که شما می دانید اصول اولیه مکمل, ما می خواهیم به شما معرفی به ما شاخص در شرایط بهداشتی و آنچه شما می توانید در مورد کسانی که غیر مطلوب بدن مشکلات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *