شش دلیل برای پیشگیری سلامت معاینات نباید نادیده گرفته شود

[ad_1]

آیا شما می دانید که هزینه های مراقبت های بهداشتی در هند به حساب 4.1% ملی تولید ناخالص داخلی ؟ علاوه بر این هزینه های خصوصی در بهداشت و درمان (که به معنی هزینه های که دولت نمی خواهد خرس) را افزایش می دهد تا به 70.8 درصد از تمام کشور هزینه های بهداشت و درمان با توجه به نگهبان. جایگزین و سپس برای مردم عادی بسیار ساده – سرمایه گذاری در مقدار کمی از سلامت پیشگیری معاینات (که می تواند کاملا خود را تحت پوشش بیمه) از توپخانه مقادیر زیادی طول بهداشت بحران.

پیشگیری معاینه سلامت می تواند کمک به شما در راه های بسیاری. نه تنها شما خودتان را از مشکل داشتن به رنج می برند از طریق علائم بیماری, اما آن را نیز موجب صرفه جویی در پول است که شما را در غیر این صورت صرف در هزینه های بیمارستان. ادامه خواندن بدانید که چرا یک پیشگیرانه سلامت معاینه ارزش تلاش است.

چرا پیشگیرانه سلامت معاینات?

اکثر کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که بهترین راه برای مراقب سلامتی خود است که سالانه سلامت معاینات. در اینجا برخی از دلایل برای حمایت از این واقعیت است که چرا این مهم است:

حتی ماشین خود را نیز سرویس دو بار در یک سال. هیچ کس می پرسد که چرا زمان و تلاش و پول صرف شده در تضمین این که ماشین خود را در حال سرویس با تمام چک های لازم را به صورت منظم. بدن ما نیز باید به طور منظم سرویس و چک برای عملکرد بهتر. آیا شما ارزش سلامتی خود را به همان اندازه که شما انجام دهید که از وسیله نقلیه خود را?

شما در حال زندگی می کنند سبک زندگی بیحرکت. واقعیت این است که امروز مردم به قلاب ابزارهای دیجیتال و کامپیوتر که حتی زمانی که شما در حال't در محل کار شما در حال گشت و گذار در وب و اساسا هزینه های هر دو اوقات فراغت و ساعات کار نشستن در مقابل برخی از نوع از صفحه نمایش. سپس کسانی هستند که نوشیدن دود و لرزه در فکر بسیار از ورزش روزانه است.

حتی افراد سالم می شوند. در حالی که ما جوان ما احساس شکست ناپذیر است. اما همانطور که سن آن را همه آغاز می شود با تصادفی درد و پیشرفت به افزایش کلسترول و فشار خون بالا و دیابت و حمله قلبی را به فهرست معدود اختلالات جدی. اگر ما به زودی شروع به مراقبت در مورد سلامت ما بسیاری از بیماری ها می تواند مانع قبل از آنها حتی می تواند رخ دهد.

تشخیص زود هنگام می تواند منجر به درمان. وجود دارد بسیاری از بیماری ها و بیماری هایی که باید در یک پیش آگهی بهتر که زود تشخیص داده. این درست است به خصوص برای مزمن و ترمینال بیماری های مانند دیابت و سرطان و حمله قلبی است. درمانی پیشگیرانه منظم معاینات کمک به شما در پیدا کردن بهترین جایگزین درمان را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما همچنین به شما شانس بهتری از سرعت بازیابی و برگشت به سلامت.

سابقه خانوادگی می گوید بیشتر در مورد آینده خود را به سلامت. سابقه خانوادگی معنی است که شما شانس بیشتری برای پایان دادن به درد و رنج از یک بیماری مانند خانواده خود را فوری. برای مثال اگر پدر شما دارای سابقه مشکلات قلبی و یا مادر بزرگ خود را بالا سطح قند خون شما به احتمال زیاد به تجربه همان شرایط دیر یا زود.

شما دریافت مزایای مالیاتی. شما همچنین دریافت مزایای مالیاتی برای چنین معاینات سلامت مطابق با بخش 80-D از درآمد مالیاتی عمل می کنند. علاوه بر تمام مزایای دیگر شما ممکن است دریافت مالیات کسر تا 5000 تومان برای معاینات سلامت برای شما و خانواده خود را فوری.

نیازی به گفتن نیست امروز زندگی پر هرج و مرج است و استرس زا که باعث افزایش احتمال شیوه زندگی, اختلالات.

با وجود مراقبت های لازم ما را برای ما بهتر, بهداشت, عدم قطعیت با افزایش سن ما شیوه زندگی و نه به ذکر است این عادت را به سلامت ما را برای اعطا. درمانی پیشگیرانه منظم معاینات می توانید یک راهنما برای سلامت ما و کمک به ما در حفظ زبانه ها در چه زمان پیشرفت می کند. برای کسانی که بیماری های مهم در حال اجرا در خانواده, سلامت معاینات بسیار مهم تبدیل به کنترل و یا به کم کردن سرعت پیشرفت بیماری و آماده سازی یک رویکرد جامع برای اطمینان از سالم آینده پیش رو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *