شگفتی یک Kamfa Flowerhorn

[ad_1]

اگر شما تا به حال یک شانس برای گرفتن یک نگاه اجمالی در prettiness از یک flowerhorn fish, تحقق خواهد شد و سپس توسعه یافته در ذهن خود را که این گونه از ماهی ساخته شده است که می گویند در تقویت و افزایش طبیعی تحولات در محیط زیست تنظیمات.

Flowerhorn cichlid قوی است و ماهی است که با ظاهر جذاب آن است. پروژه خود را سر و رنگ پر جنب و جوش باعث می شود آنها را منحصر به فرد. آنها یک نوع ماهی, اگر چه آنها ناقص آرایش ژنتیکی آنها هنوز هم قادر به تولید مثل است که باعث می شود آنها حیرت انگیز است. متعدد flowerhorn cichlids در نظر گرفته غذایی ماهی برای آنها که می تواند رشد در مناطق گرمسیری ، آنها در نظر گرفته به عنوان یک مصر موجود است. این نوع از ماهی نمی تواند مادی و معنوی با آن مشابه sex. معمولا آنها به تنهایی نگه داشته تا پس از آن پرورش دوره است. اگر چه آنها پرقدرت موجودات آنها را می توان به عنوان جذاب ماهی و یا زیاده روی به مالک.

بیشتر flowerhorn cichlid مورد استفاده در پرورش. در میان بسیاری از آن نژاد است Kamfa Flowerhorn. اگر شما تصمیم به نژاد flowerhorn cichlids سپس شما نیاز به در نظر گرفتن چیزهای مهم است که شما نیاز به درک ویژگی های آن را ضروری زیست محیطی اجرا و تکنیک های.

همانطور که ما بحث شده است که در مورد نژاد های مختلف از یک flowerhorn fish چه بسیار رایج و شناخته شده است که امروز آن قرمز flowerhorn گونه که فلس آبی و بزرگ بدن است. آنها راحت در بزرگتر مخازن ماهی است که می تواند آنها را گسترده تر محیط زیست است.

همچنین به نقل از “Red Texas Cichlids” قرمز flowerhorns نه تنها خوب آکواریوم زیور آلات, اما آنها همچنین منبع بسیار خوبی از مواد مغذی با توجه به این که آنها بسیار محبوب به عنوان مواد غذایی برای تگزاس جامعه است. این flowerhorns کشف شد که habituating در تگزاس قنات جریان این نام قرمز تگزاس بود به آنها اختصاص داده شده. قرمز cichlids نیز معروف به ورزشی ماهی.

آن را در واقع به شما بستگی دارد که چگونه شما با توجه به ماهی که در آن است. این که آیا شما علاقه مند در ساخت آن زینت به مخزن ماهی خود را و یا شما را به استفاده از آنها را در یک کسب و کار, نکته مهم این است که شما باید قادر به به طور کامل آگاه از همه چیز که نیاز به اندیشه و دانش در گونه پیچیدگی.

رشد آنها سریع است و آنها واقعا محیط زیست مهم است. در کشورهای در حال توسعه بیش از 500 میلیون نفر از مردم بستگی دارد شیلات. آن را می دهد آنها را به یک منبع از تحقق از نظر مالی رشد.

چه flowerhorns مانند هر عضو دیگر از طبیعت می توانید انجام دهید این است که به ارائه برابری و تعادل به زمین است. آهسته خراب شدن زمین می تواند متوقف شود اگر توجه کافی داده خواهد شد و به کسانی که انتقال به بهبود محیط زیست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *