شگفت انگیز کوی Asagi

[ad_1]

در سراسر جهان Koi را تبدیل به یکی از محبوب ترین انواع ماهی زینتی برای برکه. خود را به رنگ های زیبا و سرگرم کننده antics آنها را لذت بخش را رعایت کنید. کوی Asagi ویژه چشم از انواع این ماهی; خود را الگوی منحصر به فرد و جالب تاریخچه آنها را واقعا خاص است.

این Asagi انواع مختلفی است که یکی از قدیمی ترین انواع کوی. اعتقاد بر این است که بیشترین رقم از کوی که امروز وجود دارد از تبار Asagi Magoi یک نوع وحشی سیاه و سفید کپور. دو جهش های Konjo و Narumi Asagi به طور مستقیم تهیه شده از Asagi Magoi حدود 160 سال پیش. پس از آن انواع جدید تکامل یافته از این دو Asagi نژاد. طولانی قبل از آنها محبوب شد برکه حیوانات خانگی, Asagi مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک منبع غذایی در سراسر ژاپن است. در نهایت به کوی در افزایش محبوبیت, مردم شروع به رسمیت شناختن ارزش و زیبایی است.

این نژاد از ماهی انتظار می رود که ظاهر است که بسیار خاص و دستورالعمل ها. مقیاس باید رنگ پریده آبی در پایان نزدیک به بدن; آنها به عنوان حرکت به بیرون آنها باید تبدیل به رنگ آبی تیره تر. البته بیشتر برجسته این کنتراست بیشتر جذاب و چشمگیر ماهی به نظر می رسد. مقیاس نیز به صورت یک الگوی است که به نظر می رسد مانند یک شبکه است. به عنوان مثال کامل از این ماهی باید روشن و سر سفید. این نادر است که بیشتر آنها آبی یا خاکستری رنگ به سر خود را. یکی دیگر از ویژگی های متمایز است که قرمز رنگ در سطح زیرین این تنوع است. این نشانه گذاری های قرمز ظاهر می شود و از جانبی خط زیرین ماهی گاهی اوقات گسترش به آبشش و باله به عنوان به خوبی.

در هنگام انتخاب یک Asagi, مهم است که به در نظر گرفتن بسیاری از عوامل. جوان کوی معمولا ارزان تر هستند اما آن سخت است برای تعیین چگونه جذاب آنها خواهد بود زمانی که آنها به طور کامل توسعه یافته به دلیل رنگ آنها معمولا تغییرات را. بدون در نظر گرفتن سن از کوی یکی را انتخاب مهم است که به دنبال یک با یک بی عیب و نقص مقیاس الگوی. حتی کوچکترین لکه دار کردن در الگو تا حد زیادی کاهش ارزش ماهی. علاوه بر این بهتر است آن را به یکی را انتخاب کنید و با روشن یا سفید بینی. ماهی است که بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه مطلوب سفید خالص سر اگر آن را دارای یک روشن یا سفید بینی. Koi جدی سرمایه گذاری و زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی پس از آن ضروری است برای پیدا کردن نمونه است که خشنود به چشم.

این دیدنی ماهی هستند علاوه بر بزرگ به هر برکه. آنها زیبا و سرگرم کننده به تماشای; اگر به درستی برای مراقبت کوی Asagi ارائه خواهد شد لذت بردن برای سال های بسیاری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *