طب سوزنی کانالهای انرژی و کیهانی تار عنکبوت

[ad_1]

در سال 1999 کامپیوتر شبیه سازی میدان مغناطیسی در کهکشان خوشه ها توسط کلاوس Dolag نشان داد که کهکشان خوشه های تعبیه شده در یک مقیاس بزرگ spider-web-مانند ساختار رشته. گسترده کهکشان نظرسنجی همچنین نشان می دهد که ساختار شبیه ورق و رشته مشخص توزیع کهکشان ها. سازگار با شبیه سازی این توزیع شبیه پیچیده عنکبوتی's وب چند صد مگا parsecs در قطر است. با توجه به برنده جایزه نوبل هانس Alfvén فضا پر شده است با شبکه ای از جریان های که انتقال انرژی و تکانه در فواصل بزرگ. داغ پلاسما جریان در امتداد چنین filamentary جریان.

در حال حاضر ستاره شناسان در واقع شناسایی یک “جهانی وب”. قریب به اتفاق رشته ها از گاز داغ ردیابی وب شده است “دیده می شود”. ستاره شناسان با استفاده از, ناسا,'s X-ray ماهواره رصدخانه چاندرا “بازدید” را به رشته های کشش برای میلیون ها سال نوری از طریق فضا با عبور از کهکشان ما. آنها محاسبه کرده اند که این رشته ها شامل پنج برابر جرم بیشتر از تمام ستاره در جهان!

نامرئی رشته در فضا

ستاره شناسان می گویند که filamentary سازه آنقدر داغ است که این امر به طور کلی نامرئی به چشمی مادون قرمز و رادیو تلسکوپ. این نامرئی رشته های شناسایی شده تنها به دلیل تراکم بالاتر از ماده معمولی تمایل به جمع آوری و متراکم در آنها تولید تابش است که می تواند اندازه گیری توسط دانشمندان برای تایید وجود خود را در فضای بین کهکشانی.

در حال نامرئی آنها توسط قطعات با کیفیت از “ماده تاریک و انرژی”. ماده تاریک و انرژی نامرئی ماده و انرژی را تشکیل می دهند که بیش از 99 ٪ از جهان ما – به گفته دانشمندان. مطالعات نشان می دهد که هر دو معمولی و نامرئی ماده تاریک در کنسرت برای ساخت رشته در فضا با انبوه اتصالات که در آن کهکشان ها خوشه. ساختار و در نتیجه به نظر می رسد چیزی شبیه به یک عنکبوت وب چیزی با نقاط رنگارنگ با قطرات آب.

این رشته های خیانت در حضور نامرئی ماده تاریک به دلیل گاز در میلیون ها درجه سانتی گراد در داخل این رشته دارای یک تمایل طبیعی به گسترش است. برای پیدا کردن آن را محدود به رشته های معنی است که بسیار قوی میدان گرانشی باید کشیدن آن را به محل و تنها ماده تاریک می تواند انجام این کار – به گفته دانشمندان.

نامرئی رشته در بدن ظریف

در سال 1904 metaphysicist Annie Besant گزارش داد که “در انسان قبل از تولد زندگی یک موضوع واحد بافت شبکه ای سوسو زننده وب سایت غیر قابل تصور ظرافت و زیبایی ظریف با دقیقه مش. در داخل این شبکه از این وب سایت به ذرات درشت از اجسام ساخته شده با هم. در طول زندگی فیزیکی پرانا [which is a plasma of charged super particles according to plasma metaphysics] دوره های آموزشی در طول شاخه و مش. “این وب interpenetrating جنین انسان قطعا دارای ویژگی های است که شبیه کیهانی تار عنکبوت – با جریان شارژ از پرانا (یا چی ذرات) coursing از طریق آن 'موضوعات' و متراکم تر مواد جمع آوری (یعنی “ذرات درشت”) در آن است.

این یک واقعیت پذیرفته شده در متافیزیک وجود دارد که رشته های درون ما, ظریف ماگما بدن شده اند که به عنوان “کانالهای انرژی”, “nadis” و “کانال” در چین و هند و تبت و ادبیات بود. در تائو و چیگونگ ادبیات آنها نیز مراجعه کننده به عنوان “مدارات” و “مدار”. برای مثال چیگونگ پزشکان ممکن است صحبت از microcosmic و macrocosmic مدار. این microcosmic مدار واقعا اصلی النهار که از طریق آن ذرات شتاب در مربوط به شیوه های انرژی را به بقیه بدن ظریف.

با توجه به پلاسما, متافیزیک, این کانالهای انرژی هستند و خطوط مغناطیسی از نیروی درون ظریف مغناطیسی پلاسما (یا ماگما) بدن. جریان جریان از طریق آنها “Birkeland جریان” یعنی جریان است که در آن ذرات باردار جریان از طریق میدان مغناطیسی خطوط. این ساختار بزرگ مقیاس جهان با یک وب سایت از رشته های مربوط با چرخش کهکشان ها بدون شک شباهت قوی برای وب از طب سوزنی کانالهای انرژی یا nadis مربوط با چرخش چاکراها (یا گردابها) و acupoints است که در اتری جزء از بدن فیزیکی است.

“من پیش بینی صدها DC [direct current] ژنراتور مانند ستاره تاریک ارسال برق خود را در امتداد کانالهای انرژی داخلی کهکشان که چینی ها به نحوی پیدا کرده و مورد بررسی با آزمون و خطا بیش از دو هزار سال پیش. پر واضح است که طب سوزنی نمودار تا به حال یک هدف پایه و اساسی در واقعیت است. ما خوانش نشان داد که این کانالهای انرژی انجام شد زمان. “- رابرت بکر بدن برقی

نصف النهار سیستم خبره با طب سوزنی می توان سیستم شریانی از آنچه metaphysicists را توصیف به عنوان “پایین فیزیکی بدن اتری” (که جدا از فیزیکی-biomolecular بدن). این خط نصف النهار معمولا نامرئی به بیولوژیکی چشم – درست مثل نامرئی کیهانی رشته. درست مثل رشته های کیهانی این نامرئی کانالهای تشخیص داده می شود زمانی که آنها تولید تابش.

فرانسه محقق Pierre de Vernejoul تزریق می شود یک ماده رادیواکتیو به acupoints از بیماران و اندازه گیری تابش با استفاده از یک دوربین ویژه. او متوجه شد که این ماده مهاجرت همراه چینی کلاسیک طب سوزنی خط نصف النهار. دیگر تزریق ساخته شده توسط Vernejoul به صورت تصادفی نقاط بدن و به رگهای لنفاوی و کانال قادر به نشان دادن نتایج مشابهی را نشان می دهد که سیستم نصف النهار منحصر به فرد و جداگانه شبکه ای از مسیرهای در بدن است. آزمایش های بیشتر نشان داد که فسخ یک نصف النهار که مربوط به کبد منجر به سریع انحطاط بافت کبد. بدون تامین انرژی از پایین فیزیکی و اثیری بدن از طریق کانالهای انرژی; بافت ها اندام ها و سلول های فیزیکی-biomolecular بدن ظاهر نمی شود به درستی.

جهانی و انسانی و فیزیکی و اثیری

نامرئی کیهانی وب از رشته ها همراه با ماده تاریک است که اشکال آنها این است که در واقع تعبیه شده در کمترین انرژی فیزیکی بدن اتری از جهان ما. زمانی که ما در خارج از زمین چه ما شاهد فیزیکی متراکم جهان شکل پایین فیزیکی بدن اتری از جهان است. ستاره شناسان می گویند که رشته های نامرئی در فضا شناسایی شده تنها به دلیل تراکم بالاتر ماده تمایل به جمع آوری و متراکم در این رشته. به طور مشابه, نامرئی کانالهای انرژی در بدن ظریف تنها می تواند تشخیص داده شود به دلیل تابش از مواد دیگر هستند که از طریق آنها.

پلاسما به طور طبیعی شکل رشته در پاسخ به میدانهای الکتریکی و مغناطیسی در بدن ظریف (که با توجه به پلاسما متافیزیک است که تشکیل شده از ماده تاریک). ذرات هدایت در این رشته توسط میدان مغناطیسی و شتاب رشته برق – تولید جریان – به عنوان مشاهده شده توسط رابرت بکر.

فقط به عنوان پایین فیزیکی بدن اتری از جهان تولید یک وب سایت از filamentary جریان (یا رشته) است که نقش مهمی در ساختار مقیاس بزرگ از جهان پایین تر فیزیکی و اثیری بدن بدن انسان تولید یک وب سایت از filamentary جریان (یا کانالهای انرژی) است که ابزاری در توسعه فیزیکی-biomolecular بدن یک انسان است. البته چینی ها در حال حاضر می دانستم که این – آنها کشف شده اند این رشته برای بیش از سه هزار سال!

© کپی رایت جی آلفرد 2007

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *