علل رسوب کلسیم

[ad_1]

تقریبا تمام کلسیم در بدن استفاده می شود برای ساخت استخوان های قوی و دندان های قوی. تنها در حدود 1% کلسیم گردش در اندام و بافت و خون. کلسیم می تواند به شکل سپرده در بافت های مختلف بدن در هر دو مکان های خاص و یا در مناطق مختلف. گاهی اوقات رسوب کلسیم بی ضرر هستند اما رسوب کلسیم نیز می تواند مضر باشد. دو علل اصلی رسوب کلسیم در خارج از استخوان; یکی است بافت آسیب دیده و دیگر حد سطح کلسیم در بدن است.

زمانی که کلسیم خون در سطح نرمال کلسیفیکاسیون را می توانید از محلی آسیب بافت. آسیب بافتی می تواند یک آهنربا برای کلسیم به بافت آسیب دیده. رگ های خونی کلسیفیکاسیون بسیار شایع است و رخ می دهد در بافت های آسیب دیده در شریان ها و آترواسکلروز شناخته شده به عنوان. این مناطق آسیب دیده در شریان ها ایجاد چربی و غیره تشکیل پلاک که calcifies در طول زمان است. پلاک باریک شریان ها است که می تواند موجب تشکیل لخته اغلب منجر به حمله قلبی یا نارسایی کلیه.

رسوب کلسیم در سینه است یکی دیگر از نوع مقیاس کوچک آسیب بافت که منجر به تحجر. گاهی اوقات رسوب کلسیم در سینه سرطانی هستند در حالی که در زمان های دیگر آن خوش خیم است.

مقیاس بافت آسیب های متصل به گسترده دست دادن سلول است که به عنوان بافت نکروز. نکروز ناشی از مرگ از بافت در یک دقیق منطقه از بدن است. این بافت مرده جذب سلول است که هر دو تمیز کردن بافت مرده. این روند شفا تساوی کلسیم به بد بافت منطقه به عنوان بخشی از فرایند درمان است.

عفونت های مربوط به این نوع از کلسیفیکاسیون که در ریه ها و قلب منطقه و به عنوان پريکارديت است که التهاب پرده دور قلب. آسیب بافتی همراه با التهاب می تواند باعث کلسیفیکاسیون بافت. این نوع از رسوب کلسیم اغلب در بر داشت در تاندون شانه مچ پا و یا زانو.

کلسیفیکاسیون نیز می تواند رخ دهد از کلسیم خون بالا سطح. اگر وجود دارد بیش از حد کلسیم در خون آن آغاز می شود به سپرده گذاری در بافت های بدن.

معمولا وجود دارد هیچ نشانه ای که کلسیفیکاسیون بافت رخ می دهد در بدن است. وجود علائم به تماشای نشان می دهد که بیش از حد کلسیم در بدن است. ضعف, تهوع, استفراغ, بی اشتهایی, گیجی یا خواب آلودگی برخی از علائم است که نشان می دهد بیش از حد کلسیم در بدن است. همچنین آگاهی از درد قفسه سینه درد مفاصل و درد عضلانی. اغلب بافت کلسیفیکاسیون بی ضرر است اما اگر شما تجربه هر یک از این علائم به پزشک مراجعه کنید و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *