عمو بیمار دیترویت افسانه با صدای اصلی و صدای

[ad_1]

با تشکر فراوان از عمو بیمار برای اطلاعات او پذیرفته شده برای به اشتراک گذاشتن با من.
Jermaine هاربین با نام مستعار عمو بیمار متولد شد و در مارس 5, 1976 در دیترویت. عمو بیمار شدم در دیترویت. نه تنها او بود كه از مراحل اولیه دیترویت, هیپ هاپ, او تا حد زیادی به اولین گام خود را. غنی از 16 سال از رپ تجربه های بد به دست آورده احترام زیادی در صحنه محلی است. اما Jermaine هاربین سزاوار تر به رسمیت شناختن در سراسر کشور و در مقیاس بین المللی متعدد برای او همکاری و بسیار اصلی و متنوع کار می کنند.
تا حد زیادی تحت تاثیر Ice T 'دانلود فیلم Breakin', عمو بد شروع رپ در سن 12.

چگونه او را صدا ؟

در واقع آن را کاملا دشوار است برای تعریف عموی بد's موسیقی. بسیار فکر باز در مورد آهنگ عمو بیمار خود را الهام بخش بسیاری از هنرمندان مختلف مانند یخ T جورج کلینتون NWA, امینم Kraftwerk, Red Hot Chili Peppers و بسیاری دیگر. با معمولی قبر صدای عمو بیمار مذاکرات در مورد تم های متنوع از اختلافات داخلی جعلی اراذل و اوباش هود زندگی به حرکت به سمت حومه شهر و nosey رفتارهای فقط به نام چند تم.
عمو بیمار با استفاده از ابزار های مختلف و موفق به ایجاد یک بسیار پویا و پر انرژی و صدا. شما به سختی می تواند نشستن در حالی که گوش دادن به عمو بد: بسیاری از آهنگ های خود را در حال دعوت به حرکت بدن خود را و رقص به موسیقی خود را.
عمو بد نیست, هاردکور, رپ, با این حال او سزاوار شنوندگان' توجه برای کار خوب است.

در روز های اولیه دیترویت هیپ هاپ
عمو بیمار همکاری با بسیاری از محلی emcees در دیترویت ، در مراحل اولیه کار خود را Jermaine هاربین مورد نیاز برخی از ضربه. یک دوست از خود فرد به او معرفی به Manix از Bassmint محصولات.
در این زمان Manix تولید شد ضربه برای Champtown's آلبوم دیوانه خانه خیالبافانه و بررسی آن یک آلبوم که در آن عمو بیمار برجسته است.
این است که چگونه دو مرد جوان شناخته شده به عنوان Marshall Mathers با نام مستعار امینم و دن کارلایل با نام مستعار Mc Hush عبور خود را در جاده ها است.
به زودی عمو بیمار و Mc Hush را متحد استعدادهای خود را و اشتیاق خود را برای هیپ هاپ و با هم کار مشترک خود را در دا هیاهو برچسب.

دا هیاهو

او پس از همکاری با رپر محلی Champtown دیترویت رپ که در واقع نقش عمده ای در عمو بد's همکاری یکی دیگر از کهنه در صحنه محلی: دن کارلایل با نام مستعار Mc Hush.
هر دو رپرهای تصمیم به متحد خود استعداد و شور و شوق خود را برای هیپ هاپ و ایجاد برچسب افسانه ای شناخته شده به عنوان دا هیاهو که ذکر شده است در Eminem's استن آهنگ.
در سال 1997 دا هیاهو منتشر شد یک آلبوم مستقل آرام به عنوان نگه داشته است.
فدراسیون سوابق تصمیم به سرمایه گذاری در دا هیاهو برچسب و سال بعد این برچسب را آزاد می کند EP دا هیاهو قسمت 1.
150 Emcees یک مثال از زیبایی خوبی به کار گرفته آهنگ ها از قسمت 1 EP. دا هیاهو قسمت 1 و غنی است و بسیاری از جالب دیترویت همکاری از جمله امینم Swifty از D12 ميز Korona دیوانه شیمیدان.
دو تک آهنگ “ما درخشش” با همکاری “امینم” و “ما به اینجا آمدند به حزب” با همکاری دیل خواهد بود در سال 1998 منتشر شد.
در مترو بار بررسی از دا هیاهو, Hobey Echlin می گوید در مورد Epidode 1: “Episode1 است't, فقط, تنگ, it's خیلی دقیق توصیف یک روز در نزاع. ”
شما قادر خواهید بود به گوش دادن به قطعه Epidode 1 اینجا.
[http://www.undergroundhiphop.com/store/detail.asp?UPC=FR770CD]

یکی از دا هیاهو' اهداف اصلی بود که به مبارزه برای شناخت بیشتر در مقیاس ملی است. دا هیاهو' سبک موسیقی تاریک است و نزدیک به یک قطعا Esham الهام ترسناک هسته.

حرفه ای انفرادی و با همکاری Mad شیمیدان

بعد از مدتی سکوت و عمو بیمار تصمیم به تمرکز بر روی خود را در مشاغل انفرادی.
عمو بیمار شروع به همکاری با دیوانه شیمی در خود آلبوم Ya'دانیم که منتشر شد در سال 2001. دیوانه شیمیدان تولید Yall می دانم.
شما قادر خواهید بود به گوش دادن به برخی از آهنگ های عمو بد's آلبوم اینجا.
http://www.undergroundhiphop.com/store/detail.asp?UPC=SR011CD

من به خصوص به شما توصیه می چو, که,'s Ya دایی, استرس و پنج شنبه. عمو بد's CD پر از جالب دیترویت همکاری از جمله Mad Chemisy Mc Hush و Miz تاج. I'd اسمش دیترویت زیرزمینی کلاسیک است که قطعا ارزش توجه شما.

غنی حرفه ای است که به مراتب از پایان
علاوه بر متعدد همکاری با همکار emcees این تبلیغات او برای شرکت های مختلف مانند بی سیم Toyz عمو بیمار نیز خود را ایجاد خط تولید لباس عمو بد دنده.
علاوه بر این با استعداد و پویا عمو بیمار هرگز داد تا اشتیاق خود را برای رپ: او هنوز هم فعال است در ساخت موسیقی اصلی. در نوامبر 15, 2005 او منتشر شد با نام تجاری جدید CD مسلم (1996-2006) که می تواند به عنوان یک گلچین از کار خود و همکاری.
عمو بد ساخته شده یک ویدیو را برای خود در حفظ و بر روی آهنگ است که می توان در my space حساب.

http://www.myspace.com/uncleill

عمو بیمار ماهر تشریفات تجربه است. بنیانگذار شرکت از دا هیاهو برچسب Detroiters در حال حاضر در نظر او به عنوان یک محلی هیپ هاپ افسانه است. اتمام هنرمند با استعداد است که قطعا ارزش توجه شما.

Copyright © 2006 توسط ایزابل Esling
تمام حقوق محفوظ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *