فضیلت و خواص زرد

[ad_1]

زرد یک رنگ زرد به قهوه ای انواع کوارتز است که شامل آثاری از آهن است. طبیعی زرد نسبتا نادر تجاری زرد بودن گرما تحت درمان یاقوت. نام آن برگرفته از لاتین citrina که به معنی “زرد” و برخی می گویند از نام فرانسوی برای, لیمو “citron”. زرد دارای سختی 7 در مقیاس موس و یک trigonal ساختار بلوری. باید آن را نگه داشته و دور از تماس طولانی با نور قوی یا گرما برای جلوگیری از محو شدن.

با توجه به افسانه و اسطوره, زرد است که به عنوان سنگ “موفقیت” به دلیل آن را افزایش می دهد عقل و گسترش ذهن زدودن تصورات غلط. چرا که این چنین قدرتمند, سنگ, با توجه به این افسانه آن را تنها باید به مردم سخاوتمند. در امروز's دوران مدرن زرد است که هنوز هم بسیار محبوب به خصوص در میان محققان و معلمان و دانشجویان و کمک به آنها برای تدریس به مطالعه و آماده شدن برای آزمون. زرد است که به عنوان یک “سنگ ذهن”.

برخی از فرهنگ باستان اعتقاد بر این است که با قرار دادن یک زرد بر پیشانی یک سالمند را افزایش می دهد قدرت روانی خود را. در زمانهای گذشته, گردن انجام شد به عنوان یک طلسم حفاظت در برابر زهر مار و افکار شیطانی.

گاهی زرد است که به عنوان توپاز کوارتز است که نادرست است. این نام در گذشته مورد استفاده در اشاره به این رنگ است که گاهی اوقات شبیه به رنگ توپاز. اما توپاز جداگانه جواهر بنابراین این نام گیج کننده است و باید استفاده نمی شود. اما زرد در نظر گرفته شده است یک جایگزین برای Topaz به عنوان تولد برای نوامبر. به طور کلی تیره, نارنجی, رنگ زرد, گاهی اوقات به نام مادیرا زرد رنگ شراب شده اند ارزش ترین.

زرد است که به رسمیت شناخته شده به عنوان “موفقیت سنگ” از آنجا که آن را ترویج موفقیت و رفاه و فراوانی است. آن را جذب فراوانی و همچنین به عنوان شناخته شده “بازرگان's, سنگ”, به عنوان آن را گفته است کسب و کار هنگامی که قرار داده در ثبت نام نقدی و یا نقدی جعبه نگه داشته و یا جایی که شما انجام کسب و کار و یا انجام خود را در کیف پول یا کیف پول.

زرد است که یک سنگ از بخت خوب است که نه تنها کمک می کند تا شما به دست آوردن مثبت ثروت, اما برای حفظ آن را به عنوان به خوبی. آن است که یک سنگ از تجلی کمک به آشکار فراوانی در بسیاری از راه. همراه با این رفاه و ثروت خوب گردن به شما می آموزد که برای به اشتراک گذاشتن ثروت خود را خیرخواهی. آن است گفت: برای افزایش و بزرگ شخصی انرژی و قدرت ساخت آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد شما'll موفق خواهد بود.

یکی از مهم ترین خواص زرد است که توانایی خود را برای برطرف کردن انرژی منفی است. آن را نیز جذب نمی کند هر گونه انرژی منفی را از محیط اطراف خود را پس از آن هرگز نیاز به پاک کردن و یا پاک کردن و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن انرژی های ناخواسته از محیط زیست است. خانواده و مسائل ناشی از انرژی های منفی نیز می تواند حل و فصل شود و پاک با زرد می باشد. پس گردن و از بین می برد انرژی های منفی آن کمک می کند تا ایجاد ثبات در همه مناطق و خوب به صورت کلی حمایت می کند. این سنگ باید مورد استفاده قرار گیرد به چین با بالاتر از خود و برای محافظت از هاله خود را.

زرد ساطع گرم انرژی است که باعث خوش بینی. این افزایش اعتماد به نفس, اعتماد به نفس و دارای یک اثر مثبت بر نفس و کمک می کند تا خلاص شدن از خود رفتارهای مخرب و یا گرایش. آن است که اغلب استفاده می شود برای غلبه بر افسردگی و به برخی از شادی را به زندگی خود را و خلق و خوی خود را. زرد باعث افزایش وضوح ذهنی, اعتماد به نفس و قدرت اراده است. همچنین افزایش خلاقیت و ترویج صداقت.

زرد باعث افزایش روانی آگاهی و توسعه معنوی. این سنگ استفاده می شود باید به تراز خود را با بالاتر از خود و برای محافظت از هاله خود را به عنوان آن را تخلیه هاله ای از انرژی های منفی و تحت تاثیر قرار. آن را نیز بسیار مفید برای مدیتیشن. آن را نیز بسیار عالی برای فراخوان خواب و رویا کار می کنند.

نفس اماره و تمایلات جنسی نیز می تواند اوج زرد می باشد.

زرد به ارمغان می آورد شادی و خنده با زدودن افکار منفی و انرژی و کمک به شما برای به دست آوردن یک چشم انداز خوش بینانه در زندگی و موفقیت های روز افزون شما و شادی. بدن را افزایش می دهد's انرژی درمانی و باز ذهن خودآگاه به شهود. این کمک می کند تا شما را به انطباق و به روند تغییر در حالی که احساس اعتماد به نفس و امن است. این سنگ مغناطیسی تابش انرژی می تواند کمک با صدای, طرح ساخت آن از سنگ مناسب برای بازیگران و زبان عمومی.

زرد است که در ارتباط با چاکرای شبکه خورشیدی و مفید برای کارگردانی خلاق انرژی به بدن فیزیکی است. این سنگ ارزشمند کمک به هضم تمام احساسات. آن است که مفید به گردش خون و غدد درون ریز و سیستم گوارش – پاکسازی, پاکسازی و از بین بردن سموم. زرد دارای قدرت برای آرام کردن و تسکین شرایط مضطرب از بین بردن کابوس های شبانه و دیگر اختلالات خواب, افزایش بصری توانایی و تعادل تیروئید.

کریستال نکات و تکنیک های

– حمل یک قطعه زرد خود را در کیف پول و یا کیف پول شما را به فراوانی و ثروت است.

– زرد در خانه و اتاق آسانسور و روشن در محیط زیست خود را با انرژی مثبت.

– نگه داشتن گردن در محل کار خود را برای بهبود خلاقیت خود را.

– پوشیدن برخی از زرد زمانی که شما احساس کم به خودتان احساس روشن تر است.

– نگه دارید به زرد به غلبه بر حالت تهوع و معده درد.

– زرد نگه داشته و خود را در اتاق خواب باعث افزایش روابط خود را.

– غلبه بر کابوس و تشویق یک شب خوب's خواب با زرد در اتاق خواب خود را.

– سرعت بالا در فروش خانه خود را با قرار دادن گردن در هر اتاق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *