فوت و فن چربی بدن خود را متر با آب

[ad_1]

آیا شما می دانید شما می توانید فوت و فن چربی بدن خود را متر با آب آن را فکر می کنم شما باید متفاوت و درصد چربی بدن از شما در واقع انجام دهید ؟ در حال حاضر من شک دارم شما می خواهید برای انجام این کار بر روی هدف است. چه نقطه, اندازه گیری, اگر شما در حال رفتن به سخن بی معنی وبیهوده نتایج. اما دانستن اینکه چگونه شما می توانید از ترفند متر خود را به نتایج نادرست به شما می گوید که چگونه به آن را به نتایج دقیق تر. بنابراین اجازه دهید من توضیح دهید که چگونه به فوت و فن چربی بدن خود را متر می کنیم و آن را از وجود دارد.

اول از همه شما نیاز به دانستن است که این ترفند تنها با این نسخهها کار برای دستگاه های که با استفاده از بيوالكتريك امپدانس تجزیه و تحلیل (BIA) به شکل از وزن بدن خود را. به عبارت دیگر اگر شما با استفاده از یکی از این وسایل است که اعمال یک جریان الکتریکی به شما برای اندازه گیری درصد چربی بدن خود را, این ترفند کار خواهد کرد.

ترفند

در اینجا ترفند. به چربی بدن خود را به دستگاه نشان می دهد پایین تر, درصد چربی بدن, مطمئن شوید که شما نوشیدن مقدار زیادی آب به نگه داشتن خود را به خوبی هیدراته. برعکس آن را نشان می دهد شما را به بالاتر و درصد چربی بدن از شما در واقع انجام, خودتان اجازه خشک.

اینجا چرا این ترفند کار می کند. BIA دستگاه های اندازه گیری میزان مقاومت بدن شما را فراهم می کند به زمان آنها zap شما با. چربی کمتر آب در آن از عضله فراهم می کند و مقاومت بیشتر. و عضلات را فراهم می کند مقاومت کمتر از چربی است. در اثر دستگاه اندازه گیری مقدار کلی آب در بدن شما است. شما می توانید آن را با تغییر مقدار آب در بدن خود را خودتان.

نوشیدن مقدار زیادی آب و اقامت خوبی هیدراته و دستگاه خود را نشان می دهد شما را به یک کاهش درصد چربی بدن. آیا نوشیدن آب به اندازه کافی و یا خودتان آویزان بیش و کم آبی است که راه و دستگاه را نشان می دهد شما را به یک درصد بالاتر است.

چگونه دانستن این ترفند به شما کمک می کند

اگر شما می دانید چگونه به فوت و فن چربی بدن خود را اندازه گیری دستگاه شما همچنین می دانم که چگونه به آن را دقیق تر. سعی کنید به نگه داشتن خود را از مصرف آب و مایعات دیگر سازگار از روز به روز. انجام است که برای نگه داشتن مقدار آب در بدن شما نسبتا سازگار است که نتایج را از این دستگاه بیشتر سازگار است. در امتداد خطوط همان سازگار باشد در مورد اینکه آیا شما چیزی برای نوشیدن مناسب قبل از اندازه گیری. بزرگ شیشه ای از چیزی است که مدت کوتاهی قبل از شما را اندازه گیری می تواند پرتاب کردن نتایج بیش از حد.

و نمی اندازه گیری درصد چربی بدن خود را اگر شما تا به حال مقدار زیادی از الکل شب قبل از. شما احتمالا نمی خواهم آنچه می بینید. الکل dehydrates شما می توانید درصد چربی بدن خود را به نظر می رسد افزایش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *