فیلم کوی, ماهی, استخر

[ad_1]

اگر شما خود را ساخته شده یک koi pond, شما در حال رفتن به خود را آشنا با تمام ماهی برکه منابع شما نیاز به آن را در حال اجرا و به خوبی نگهداری می شود. همچنین شما می خواهد برای پیدا کردن همه چیز شما می توانید در مورد فیلم ماهی کوی برکه.

کوی باور نکردنی ماهی و افرادی که نگه داشتن آنها را به ندرت به آنها را. بسیاری می گویند که آنها در حال اعتیاد آور است. قطعا از تمام حوض ماهی وجود دارد koi جذاب ترین. آنها به زیبایی رنگارنگ و شگفت آور کنجکاو. پاسخ آنها به انسان و همیشه خواهد آمد به منظور بررسی اگر مردم در کنار برکه توصیف آنها. در زمان تبدیل شدن آنها فوق العاده اهلی و در نهایت خوردن دست خود را.

کوی نوع کپور که سرچشمه در ژاپن است. در نسبتا سال های اخیر به آنها شده است طراحی و توسعه توسط یک فرایند پرورش انتخابی و در حال حاضر وجود دارد و رنگ است که می تواند درآمد پرورش دهندگان ثروت کوچک. به عنوان مثال:

· Shiro Muji خالص سفید کوی

· نام مستعار Muji ساده قرمز

· Ohgon ساده طلا

· Yamabuki Ohgon های دیدنی و جذاب زرد-طلا کوی فلزی با مقیاس

· Hariwake Ohgon است فلزی الگو ماهی با طلا و نقره ای که به نظر می رسد درخشش از برکه

· Asagi سیاه است با فلس آبی و آن را به یک نوع مشبک نگاه به آن,

· Shiro Utsuri سیاه با سفید نشانه گذاری

· Ki Utsuri سیاه و سفید با رنگ زرد نشانه گذاری

· سلام Utsuri است سیاهی با رنگ قرمز نشانه گذاری

· Kikusui سفید است با موجی نارنجی الگوهای بیش از آن در بدن

· Tancho Kohaku دارای یک بدن سفید با یک اما بزرگ نقطه قرمز بر سر آن

· Kohaku است قرمز و سفید و رنگ پس زمینه سفید – و در حالت ایده آل قرمز شروع با یک نقطه قرمز روی ماهی سر و با پایان دادن به یک نقطه درست قبل از دم باله (یا دم),

· Taisho Sanke است که همچنین به عنوان شناخته شده ژاپنی کوی سه رنگ, و آن است که یک ماهی سفید با قرمز و سیاه و سفید الگوهای ترجیحا با یک نقطه قرمز در سر و

· Showa Sanke مدرن, ژاپنی, سه رنگ است که سیاه و سفید با رنگ قرمز و سفید نشانه گذاری بر روی آن.

آلمانی ها همچنین انتخابی پرورش کوی, اما به طور کلی این ها به عنوان باریک به عنوان ژاپنی نژاد. الگوهای نیز متفاوت است.

هنگامی که شما خرید ماهی خود را به شما پرداخت خواهد شد خیلی بیشتر برای کسانی که با رنگ و الگوی معیار کاملا از کسانی که نمی کنند. اما حتی کوی که کامل نیست از نظر الگوهای هنوز زرق و برق دار.

وقتی که می آید به زیر یک حوضچه کوی مهم ترین عوامل در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از ماهی شما می تواند جای. کوی می تواند به رشد به حدود سه فوت در شرایط ایده آل اما آنها نیاز به مقدار زیادی از آب برای شنا کردن در. در هنگام محاسبه تعداد ماهی شما می توانید به جای اجازه می دهد حداقل 27 متر مربع برای هر ماهی اجازه می دهد تا برای رشد کافی. به جای خرید ماهی کمتر اگر شما مطمئن نیستید.

مطمئن شوید که شما یک پمپ و فیلتر است که مناسب است به اندازه خود koi pond و خوراک آنها را با کیفیت خوب و گلوله های مخصوص ساخته شده برای کوی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *