قبر مهم: سبز مجالس ترحیم و تدفین

[ad_1]

آلی و یا سبز مجالس ترحیم در حال به دست آوردن محبوبیت در سراسر جهان. اگر شما ترکیب تمام یا بعضی از عناصر زیر را در مراسم تشییع جنازه خدمات ممکن است در نظر گرفته شده سازگار با محیط زیست یا سبز و خدمات.

اولا استفاده از یک به طور طبیعی تجزیه پوشاک برای شما عزیزان. برای واقعی تشییع جنازه طرح در مقیاس کوچک جمع آوری سازگار با محیط زیست محل مانند یک پارک یا یک میدان. استفاده از یادبود محصولات و خدمات و به کارگیری تنها کاغذ بازیافت. تولید محلی و غذاهای ارگانیک رشد کرده است باید مورد استفاده قرار گیرد برای از خواب بیدار شوید. را انتخاب کنید به بدن embalmed یا اگر embalming مورد نیاز است را انتخاب کنید فرمالدئید-راه حل های رایگان.

بعد از انجام هر گونه استفاده از سیمان ظرف از هر نوع. استخدام دست حفر توطئه و نگه داشتن قبر کم عمق است. در نهایت در نظر بگیرید هولوکاست. سبز مجالس ترحیم هستند نه تنها دوستانه به محیط زیست اما آنها نیز بیشتر هزینه کارآمد تر از معمولی خاطرات.

بیشتر و بیشتر زیستی تجزیه تابوت استفاده می شود به رنگ سبز تدفین. مقوا تابوت اغلب توسط کسانی که علاقه مند به داشتن یک سبز تشییع جنازه. برخی این را یک گام بیشتر و انجام دور با تابوت در دسترس نباشد. اول بدن پیچیده در پنبه نرم و سپس در یک تجزیه زیستی غشای ضد آب و در نهایت یک گونی کفن. یک تابوت استفاده می شود به سادگی به حمل و نقل بدن از کلیسا و یا خانه جنازه به گورستان. تابوت استفاده می شود مانند یک معمولی تابوت است اما پایین باز می شود که مانند یک درب تله. در graveside این تابوت به قبر کاهش و سپس به عنوان تابوت برداشته شده است تا درهای زیر باز اجازه می دهد بدن به استراحت در پایین قبر.

نتیجه این است که فقط کفن بدن در قبر باقی می ماند. هیچ چوب هیچ زباله بدون پوشش و بدون فلز و بدون فرمالدئید.

تبدیل شدن به محبوب در انگلستان 'بوتهزار تدفین' که در حال انجام در زمینه دفن که در آن بدن در حال دفن در یک محیط طبیعی با یک درخت کاشته بیش قبر. وجود دارد بیش از 200 چنین گورستان در انگلستان اما تا کنون تنها یک وجود دارد در استرالیا. خانواده و دوستان دعوت می شود برای انتخاب یک بوش کوچک یا درختچه بومی منطقه به عنوان این است که راه خود را به فراموش سبز مجالس ترحیم و این کاشته شده است در قبر ، به جای حک شده مصنوعی نشانگر قبر است مشخص شده با مناسب محاط سنگ از منطقه و یا یک درخت است.

این استفاده از یک نشانگر به جای یک سنگ قبر است به علاوه بزرگ برای محیط زیست است. مجسمه منجر به آلودگی زیرا آنها مانع رشد درختان است. اگر یک نشانگر مانند یک درخت است که با استفاده از این می تواند از نظر احساسی رضایت بخش برای کسانی که عاشق پشت سر گذاشت چرا که آنها یک زندگی یادبود به عزیزان خود.

یکی دیگر از رمان محیط زیست, گزینه ای است که برای مخلوط خاکستر از شما عزیزان با ریف مواد. این مواد است و سپس در اقیانوس و آن را در نهایت تبدیل به یک جدید ریف. این باعث رشد موجودات زنده است که رشد در صخره های دریایی و کمک می کند تا برای بازگرداندن تعادل زیست محیطی این سیاره است.

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از سبز مجالس ترحیم گزینه های است که نمی خواهد آسیب برساند سیاره و در واقع به نفع ما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *