قرار دادن یک نمودار اکسل به یک سبک APA استفاده از MS Word 2007 – چگونه آن را's انجام می شود

[ad_1]

APA (American Psychological Association) است که اغلب استفاده می شود به استناد منابع در علوم اجتماعی است. این منبع تجدید نظر با توجه به 6th edition, دوم, چاپ APA دستی ارائه می دهد نمونه به صورت کلی فرمت APA پژوهش و مقاله-متن تقدیر نامه پایان یادداشت / پانوشت و مرجع صفحه. مقاله شما باید تایپ, دو-فاصله استاندارد اندازه کاغذ (8.5 “x 11”) 1 “حاشیه در همه طرف. APA توصیه می کند با استفاده از 12 pt. Times New Roman و فونت. مقاله شما باید شامل چهار بخش عمده است: عنوان صفحه , چکیده , بدنه اصلی و منابع .

در این گام به گام, آموزش, به شما خواهد آموخت که چگونه برای قرار دادن و فرمت اکسل نمودار به سبک APA استفاده از MS Word 2007.

قبل از اینکه شما شروع! ما باید به دنبال یک شکل چک لیست مطمئن شوید که نمودار اکسل سازگار است با ما به سبک APA. این رقم چک لیست چیزی است که ما به طور معمول در برخورد با آمار و ارقام (یعنی نمودار و عکس و غیره …) در سبک APA مقالات.

شکل چک لیست

 • شکل لازم است ؟
 • شکل ساده و پاک و عاری از مواد زاید ،
 • داده ها رسم دقیق است ؟
 • این شبکه در مقیاس درستی متناسب?
 • این است که حروف بزرگ و تاریک به اندازه کافی به خواندن ؟ این است که حروف سازگار با اندازه بقیه شکل ؟
 • موازی ارقام و یا به همان اندازه مهم چهره های آماده با توجه به همان مقیاس ؟
 • شرایط املای صحیح است ؟
 • همه اختصارات و نمادها توضیح داده شده در شکل افسانه و یا شکل عنوان?
 • در حال نمادها و اختصارات و اصطلاحات در شکل سازگار با کسانی که در شکل عنوان?
 • آمار و ارقام شماره متوالی با اعداد عربی?
 • همه آمار و ارقام ذکر شده در متن ؟

اجازه دهید's شروع کنید!

گام 01: باز اکسل و رسم داده ها با دقت. توجه ویژه ای در شناسایی متغیرهای اندازه گیری واحد و مقیاس

گام 02: ایجاد نمودار با استفاده از داده های رسم شده در بالا. انتخاب بهترین نوع نمودار است که می تواند به وضوح خود را نشان داده است. جلوگیری از وسوسه به استفاده از جلوه های ویژه موجود در پیشرفته ترین بسته های نرم افزاری. در حالی که سه بعدی افکت سایه و لایه متن ممکن است جالب به نویسنده استفاده بیش از حد متناقض استفاده و سوء استفاده ممکن است تحریف داده و منحرف و یا حتی آزار خوانندگان. به یاد داشته باشید شما باید قرعه کشی reader's توجه در این داده ها نه طراحی نمودار.

گام 03: حذف نمودار عنوان آنجا که ما از آن استفاده کنید به عنوان نمودار. نام نمودار محور (هر دو x و y ) عناوین را با وضوح نشان می دهد این واحد است.

گام 04: استفاده از خطوط شبکه و داده ها برچسب در مورد نیاز است.

گام 05: توجه به اندازه کافی به اندازه و رنگ متن عناصر در نمودار. بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک متن قابل خواندن و همچنین منحرف کردن اذهان خوانندگان

گام 06: توجه ویژه ای در این افسانه است. نمادهای افسانه ای که از نمودار عناصر باید یکسان در شکل و اندازه و رنگ.

گام 07: کپی کردن نمودار اکسل به سبک APA سند است. استفاده از نرمال کپی و چسباندن دستورات در اکسل و ورد 2007 به انجام این کار است.

گام 08: اضافه کردن شکل و عنوان در زیر نمودار. برای شکل شماره نوع شکل X. سپس نوع و عنوان شکل در بالا و حروف کوچک. به دنبال این عنوان با یک افسانه است که توضیح می دهد که این نمادها در شکل و یک عنوان است که توضیح می دهد این رقم است. نوشتن شرح تصاویر و به عنوان یک مختصر اما کامل توضیح و عنوان. برای مثال” شکل 4. جمعیت” کافی است در حالی که” شکل 4. جمعیت Grand Rapids, MI نژاد (1980)” بهتر است. شما می توانید با استفاده از وارد کردن عنوان command از نوشتن شرح تصاویر و, گروه در منابع زبانه (مناسب قالب بندی متن را به طور خودکار اعمال می شود).

گام 09: شما انجام می شود! بیشتر مراحل بیشتر …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *