مارماهی مارماهی

[ad_1]

منحصرا دریایی دریای زندگی موجودات مارماهی مارماهی که تنها در آب نمک. برخی از آنها نیز رشد در آبهای لب شور بیش از حد. مارماهی مارماهی متعلق به مارماهی خانواده و بزرگترین در میان آنها سبز مارماهی مارماهی.

آناتومی

این مارماهی را تمدید dorsal fin. این اشکال مانند یک دم با پیوستن به با دم و باله. این مارماهی نیست و باید سینه و لگن باله. آنها معمولا دارای چشم های کوچک است که باعث می شود چشم از مارماهی دشوار است. به طوری که آنها با استفاده از حس بویایی برای شناسایی طعمه خود را. آنها نیز بیرون زده پوزه با فک. آنها باریک سر کمک می کند که مارماهی در بلع طعمه. این مارماهی مارماهی را یکی دیگر از مجموعه ای از فک از داخل دهان است که کمک می کند تا در گرفتن و مهار خود را طعمه. این حلق, فک, همچنین دندان هایی که کمک به زخمی شدن شکار.

آنها همچنین باید یک لایه محافظ مخاط بیش از آن در سطح بدن است که ترشح شده توسط آنها. این لایه محافظت مارماهی از هر گونه باکتری حملات در داخل آب است. پوست را می ایستند. این به ظاهر صاف. بدن مارماهی به پایان می رسد با یک دم کوتاه fin.

تیم شکار

آنها یک شخصیت منحصر به فرد در میان دریا زندگی موجودات است که تیم شکار. این مارماهی مارماهی در ابتدا انتخاب تیم توسط تجزیه و تحلیل ظرفیت آمپول تیم در ورود به شکاف که باریک هستند. زمانی که این تیم تشکیل شده است تایید توسط مارماهی با تکان دادن سر. این مارماهی سپس یک شکار به عنوان یک تیم با اطراف طعمه در تمام جهات و در نهایت آن را کشتن. چنین هماهنگ فعالیت هستند دیده می شود در هر نوع دیگری از ماهی است.

زیستگاه مارماهی مارماهی

آنها را می توان یافت در مناطق استوایی و آب و هوای معتدل. آنها در بر داشت در اقیانوس می بیند و از مناطق گرمسیری. معمولا مارماهی مارماهی زنده درون آب است. آنها بسیار محافظه کار در طبیعت است. آنها با پنهان کردن خود در داخل شکاف ها و پشت سنگ ها. بسیاری از مارماهی مارماهی زنده در آب نمک تنها. برخی را می توان در آب لب شور بدن. گونه های خاصی مانند مارماهی مارماهی آب شیرین یافت می شوند در آب. آنها می توانند با سفر به برخی از زیر مناطق گرمسیری در زمان. کمی از جمعیت این مارماهی ها دیده می شود در دیگر نقاط جهان بیش از حد.

مارماهی مارماهی و انسان

این موجودات دریایی باید از این ظرفیت برای زخم انسان است. آنها دندان های تیز است که می تواند سوراخ های بدن انسان. اما آنها نه بر روی انسان تغذیه. آنها را تنها در دیگر ماهی های کوچک است. بسیاری از زمان این مارماهی تصور می شود بسیار شدید است. در طبیعت آنها خجالتی هستند و محافظه کار است. آنها صدمه نمی زند انسان عمدا. هر گونه حمله در انسان است که صرفا برای دفاع. اگر وجود دارد هر گونه تصور غلط از طعمه های مارماهی می تواند صدمه دیده انسان است.

این مارماهی مارماهی همیشه سعی کنید به فرار به جای مبارزه با انسان است. آنها کاملا بی ضرر برای انسان است. وجود دارد غواصان که خوراک این حیوانات با مواد غذایی و شانس وجود دارد از غواصان در حال صدمه توسط مارماهی. اما معمولا این مارماهی از انسان پنهان در پشت شکاف ها و سنگ ها.

آنها را می توان در کنار دریا کانادا, ایالات متحده, مکزیک, برزیل, اقیانوس اطلس و شرق اقیانوس آرام در مناطق. آنها خواهد داشت فراوان در سواحل سنگی و در نزدیکی صخره و حرا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *