ماهیگیران Don't دروغ بروید بپرسید ماهی

[ad_1]

I've صرف حدود یک / سوم از زندگی من ایستاده در آب است. و به طور معمول تنها با یک / سوم طول بدن در واقع مستغرق در زیر سطح. که به نحوی از لحاظ فنی است و به 2711 روز از تمام وجود در اینجا بر روی زمین صرف برگزاری یک میله ماهیگیری گرافیت در حالی که تلاش برای گرفتن ماهی. و این که برای برخی از این دلیل به نظر می رسد کاملا طبیعی است برای من.

شما می دانید که چگونه شما دوستان ماهیگیری می گویند “او این کار بزرگ!” در حالی که به توصیف آخرین جایزه ماهی که او گرفتار دست خود را در مقیاس گرفتن بیشتر از هم جدا دیگر داستان می رود. خوب من'کردم چند whoppers از خود من است.

به عنوان یک پسر جوان رفتم ماهیگیری یک بعد از ظهر با مامان و بابام. ساده bobber و worm, استراتژی, استفراغ کردن, کردن از یک زیردریایی پل. در شنندووا است چاق و چله پر از smallmouth باس, sunfish و ماهی-چشم. این خواهد بود که خود را ', ورزش, fish'. سپس شما've got خود را پایین فیدر, 'زباله fish' برای اکثر مردم است. Carp, گربه ماهی و لزج لاستیک مانند حرف-so-you-can't-رها کردن 'em, grunting-Croker سبک توالت-در-بله در حالی که شما سعی می کنید به رها کردن' em fallfish. من همیشه فکر می کردم که آنها به عنوان fallfish چون منزجر ماهیگیر خواهد رها کردن جانور پرتاب آنها را بر روی نزدیکترین بانک و ماهی را همیشه “سقوط” بازگشت به رودخانه به دردسر و در عین حال یکی دیگر از روز.

بنابراین رابی خود خط آویزان کردن در چیزی است که در اعماق رودخانه و با میله خم به یک, U شکل در تلاش برای بازیابی خط او به عنوان cranks در حلقه. گرفتن قلاب بر روی یک سنگ غیر معمول نیست که ماهیگیری کرم دکل وزن با سرب spilt-shot اما در این مورد رابی بود ساخت برخی از پیشرفت خود را به عنوان خط ماهیگیری که سوراخ آب's سطح بود و در واقع به آرامی در حال آمدن به سمت ما. احتمالا فقط یک بزرگ مرد قوی هیکل از اب اشباع تخته پاره روی اب. اما پس از آن یک خط دوم ظاهر شد و آن را به عنوان ظهور, طعنه زد تا از آب به اندام درخت بلندی بالا رودخانه's بانک. بدیهی است که رها شده خط ماهیگیری که تا به حال جامعی از کسی که's سیار بازیگران به درختان است. این اندام پیچیده توسط خط ماهیگیری شروع به خم شدن به عنوان فشار افزایش یافته و بقیه خارجی خط خود را نشان داد که منجر به رودخانه's آب. رابی به حال خط خود را تقریبا به طور کامل به reeled اما هنوز گرفتار با این خط دوم. با خط اول تقریبا به طور کامل در حلقه هنوز هم رو به خط دوم وجود دارد پر جنب و جوش ناگهانی جنبش دوم سیلیکونی و “واقعی گیر” برای ما روشن شد. در پایان این دیگر خط ماهیگیری از اعماق جریان تا بیش از یک اندام درخت و به انتظار دست استاد ماهی گیر رابی که با صبر و حوصله منتظر در کم آب پل بود, کمی, 8-inch گربه ماهی . که's یک راه برای گرفتن ماهی.

اما شاید وجود's چیزی که باید گفت برای این معلق-خط روش است که می تواند دستیار در تامین امنیت آینده خود را شب's شام. دوست من میچ و من صرف یک روز صبح ماهیگیری در شنندووا به عنوان بهانه ای برای عقب کشیدن شش بسته از Heineken فوق العاده شیک صبحانه آبجو از سال 1980's. او ماهیگیری با یک Jitterbug فریب سنگین شناور بالا-آب فریب رنگ در یک قورباغه الگوی. بیست سال پسر بودن, پسر, آن مهم است برای ما جنسيت به عنوان کسی که می تواند پارتی و بازیگران یک فریب طولانی ترین. برای برخی از دلیل میچ شروع به تلاش برای تقلا کردن خود را فریب تا بیش از یک معلق نوسانی پل فقط برای اثبات 'برتری'. پس از حدود 14 تلاش Jitterbug در نهایت آن را به طور کامل در سراسر پل's فولاد کابل. قبل از او می تواند متوقف خنده مباهات و یا حتی شروع به وضعیتی وخیم یک smallmouth به اشتباه در زمان پلاستیکی فریب برای ناهار. صید یک ماهی در یک مصنوعی فریب بازیگران بیش از یک نوسانی پل معلق چهل پا بالاتر از سطح آب … سعی کنید که دفعه بعد شما're کردن در رودخانه انجام یک کمی fishin '.

همه 'داستان ماهی' شامل در واقع ابتلا به استناد به اندازه ماهی. من و آینده من همسر سابق-to-be بودند تعطیلات در جامائیکا بسیاری از سال پیش. و یک تعطیلات فوق العاده آن بود. اما یک مرد تنها می تواند خیلی مو بافتن مو و سوغات, خرید, بنابراین من مذاکره با او و رزرو دو صندلی بزرگ-بازی قایق ماهیگیری. فقط من و او دو زوج دیگر و یک گروه کوچک از ماهیگیران محلی. آن بود که تنها 35 دلار برای یک روز و نیم. پس از سال های بسیاری از من've استدلال که چرا به این سفر ماهیگیری بود چنین ارزان ماجراجویی. I don't فکر می کنم که ما در واقع تا به حال هر قلاب به انتهای خطوط ما. هرگز اندک اندک خوردن. هرگز فرود یک ماهی. هرگز تو را دیدم یک ماهی سرخو. تا شام آن شب که ماهی شنا کردن در زیر یک موج کوچک از انبه سالسا. اما من می توانم't به مراقبت کمتر است. من در قایق رانی در اطراف کارائیب نوشیدن یخ-سرد نوار قرمز آبجو در این شرکت از سه بیکینی, زنان چادری. سپس ناگهان آرامش بخش صدای قایق پاشش از طریق آرام امواج شکسته شد توسط کاپیتان با هیجان فریاد به خدمه در حالی که همه اشاره کردن به سمت دریا. من می توانم't درک آنچه اتفاق می افتد به دلیل قوی جامائیکا لهجه اما خدمه شروع به کارگردانی توجه ما را به سمت دور از ما چرخش کشتی. و سپس آنها را به نظر می رسد. نه چهل متری از کشتی سه نهنگ خلبان شروع به سطح. آنها flanked قایق ما برای پنج دقیقه و سپس آنها ناپدید شد و دوباره به اعماق. که 35 دلار پول بود که قطعا نهنگ صرف شده است. هار-هار رفیق.

زنان متولد و غریزه مادری که اجازه می دهد آنها را و آنهایی که جوان خود را به امن باقی می ماند حتی زمانی که در مواجهه با یک پیش بینی نشده خطرناک سختی; به آنها یک شانس دوم در بقا و زندگی و دیدن و در عین حال یکی دیگر از روز. مردان فقط می توانم چیزهای احمقانه.

بنابراین من fishin 'دوستان کری و من را برای یک روز از ماهیگیری. او's a طعمه ماهیگیر. I'm a fly fisherman. این بحث زباله آغاز شده بود در مورد علاقه ما بار چند روز قبل ما به عنوان برنامه ریزی شد ما کمی منو y منو مسابقات که در نهایت تعیین شد که در واقع بهتر است ماهی گیر. نور دل bantering در ادامه راه ما را به رودخانه رسیده و کم جدید را به عنوان ما waded در سراسر سنگ آهک پایین Shenandoah. پس از چندی ما نقل مکان کرد در گذشته ما yapping و شروع به تمرکز انفرادی در ماموریت در دست است. مطمئن شوید که وجود دارد کمی کلامی barbs انداخته بودن از زمان به زمان. “که's what you're با استفاده از طعمه? … آه که's ماهی است که شما فقط گیر افتاد! خیلی متاسفم. من بد است.” سپس ماهی را متوقف گاز گرفتن و زمان گذشت بدون گفتگو gurgling رپیدز تنها آنهایی که صحبت ما به عنوان waded پایین دست. ناگهان کری شروع به فریاد “پسر از یک تفنگ. Dag-در-آن است. شما مادر …” “چه's؟” من خواسته 'متنفر' رقیب. به نظر می رسد که کری's فریب بدست آویزان بر روی یک سنگ اما او تا به حال به سرعت به عقب گاو و با موفقیت آزاد قلاب از باتلاقی سنگ. اما حرکت تند و سریع, حال زوری با چنین نیروی که لگد خط فرستاده بود آن را با خشونت به رهبری به طور مستقیم به سوی او و در حال حاضر یک آکواریوم خود را از سه سر سه برابر قلاب تعبیه شده بود خود به خود درست سر. در حال حاضر ما هر دو شد't خنده در این نقطه به دلیل آن را به وضوح او را باعث بسیاری از درد است. یکی از ما خنده ولی ما هر دو شد't خنده. ما یک نیم مایل بالادست از ما خودرو. بنابراین ما در زمان حاضر و مورد بحث ما ممکن است گزینه های در مراقبت از آسیب خود را. و تصمیم گیری ساخته شده بود. ما نگه داشته و در ماهیگیری.

هنگامی که ما به ماشین ما مجددا این وضعیت است. کری به حال صید شده برای یک ساعت و نیم با دو اینچ پلاستیکی فریب رو به گوشت او بنابراین او شروع به صدمه دیده است. شاید به این دلیل که قلاب در مصاحبه بازو. ما هر باز یک آبجو و شروع مرحله دوم طرح جامع ما. من unscrewed بدن از فریب از سه برابر قلاب مدفون در Carey's بازو و سپس کمرنگ دور دو از سه برابر قلاب's سه barbs با یک جفت سیم برش. “آره که's بهتر است” و ما با رهبری بیشتر پایین دست به یک نقطه که در آن کری به من اطمینان داد که ما'd پیدا کردن برخی از واقعا داغ اقدام ماهیگیری. خود راز fishin 'سوراخ. وجود دارد یک جزیره کوچک در وسط رودخانه که در آن مردم محلی خواهد خود را کشت دانه در گلدان برای کیفیت بی نظیر کشت. ایده مبتکرانه در آن بود. مقدار زیادی از آب و آفتاب و خاک غنی از مواد مغذی. و هیچ کس در ذهن حق خود را تا کنون در اب راه رفتن در سراسر جریان به کشف غیر قانونی باغ.

ما رفت و به کری's خانه به طور خاص به دلیل او تا به حال مجموعه ای از دقیق-O تیغه ابزار است که ما می تواند با استفاده از برش قلاب از بازوی خود را. You'd فکر می کنم که آنها'd حرفه ای مرکز جایی در این نزدیکی هست که با ارائه روش مشابه. Nah احتمالا برنده't be امن ایده. کری توانست't رسیدن به بیش از بازوی راست خود را به زاویه مناسب از تیغ بر روی پوست, بنابراین من در زمان بیش از. اول ما numbed جراحی منطقه با یک زیپ قفل کیسه پر از یخ است. سپس مانند یک جوان کریستین بارنارد من شروع به تراشیدن دور در نوار از پوست را پوشش خاردار قلاب. من هک شده و هک شده اما با هیچ نشانه ای از موفقیت است. کری با آرامش صحبت کرد. “آه آن's شروع به صدمه دیده است دوباره” چرا نمی't این تیغه حتی خراش سه لایه نازک از پوست ؟ من به دقت آزمایش تیغه در برابر خود من پوست و تعیین یک چیز است. تیغه بود در مورد به عنوان تیز یک چاقو کره. بنابراین ما دوباره سرد و روشن پره. شما می توانید't به جنگ بروید و با اسلحه خود را تخلیه. شما می توانید't جذب زنبورها با سرکه. و شما می توانید't برش باز دوست خود را's بازو با یک چاقو کسل کننده. وجود دارد's یک درس زندگی برای شما مدیرهمدردی کمی به یاد داشته باشید. بنابراین در نهایت پوست قطعه قطعه قلاب برداشته شود و همه به خوبی بود.

ما ملاقات کرد تا بعد از آن شب در Beanery به طوری که ما می تواند به اشتراک گذاری ما روز's ماجراجویی با همه ما barfly رفقا. آبیاری با آب سرد و تحریک با چراغ پوشیده, داستان رشد کرد و بزرگ شد مانند بسیاری از ماهی داستان می کند. شما می خواهید حقیقت است. بروید بپرسید ماهی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *