ماهی قرمز عفونت باکتریایی

[ad_1]

باکتریایی ماهی قرمز بیماری ها و عفونت بسیار شایع در ماهی قرمز نگهداری و احتمالا یکی از سخت ترین مشکلات سلامتی. عفونت باکتریایی را پوشش می دهد طیف وسیعی از ماهی های قرمز بیماری با علل مختلف. آب کثیف و/یا آب سرد ازدحام و ذرت بر اساس رژیم غذایی می تواند منجر به عفونت باکتریایی است.

عفونت های باکتریایی باعث بیماری های ماهی قرمز مانند استسقاء دم و باله پوسیدگی و زخم اگر باکتری ها در سراسر ماهی های قرمز را در بدن این شناخته شده است به عنوان یک عفونت سیستمیک است.

وجود دارد چهار نوع از ماهی قرمز عفونت های باکتریایی.

o Fin rot – ناشی از استرس های محیطی

o باکتریایی بدن زخم -ضایعات در بدن ماهی قرمز

o باکتریایی gill بیماری است که در آن آبشش هستند و هدف اصلی

o سیستمیک باکتری های بیماری است که در آن باکتری ها حمله به ماهی های قرمز را در بدن و آسیب به اندام های داخلی.

نشانه ها و علائم از ماهی های قرمز بیماری های ناشی از عفونت باکتریایی عبارتند از قرمز و ملتهب مناطق بر روی بدن و باله های مطرح فلس پوست زخم exophthalmos (pop-eye), استسقاء یا شکم متورم fin rot. علاوه بر این ماهی مبتلا ممکن است بی حال و کم اشتهایی.

درمان عفونت های باکتریایی ماهی قرمز

وجود دارد چهار روش درمان برای عفونت های باکتریایی ماهی قرمز.

o استفاده از کوتاه مدت حمام برای چند ساعت در هر روز با استفاده از ضد باکتریایی محصولات مانند پرمنگنات پتاسیم و یا آنتی بیوتیک ها.

o استفاده از درمان های موضعی: برای باز کردن زخم توصیه می شود برای شستن آنها را در ید یا محلول پراکسید هیدروژن و اعمال پماد آنتی بیوتیک. درمان های موضعی می تواند استفاده از جزئی به موارد متوسط.

o دارو این مواد غذایی به ویژه غذاهای آماده حاوی آنتی بیوتیک است. شما می توانید خود را آماده دارو غذا توسط top-پانسمان معمولی مواد غذایی با مناسب آنتی بیوتیک.

o آنتی بیوتیک (تزریقی) معمولا در این دوره از پنج تزریق بیش از یک دوره ده روزه در ترکیب با درمان های موضعی. سمت مثبت این روش این است که یک درمان رای (بیش از 90 درصد درمان).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *