ماهی کوی رنگ – بررسی اجمالی از کوی رنگ ها و الگوهای

[ad_1]

ملی ماهی های ژاپن است Nishikigoi یا کوی به عنوان ما آن را می دانم. بسیاری از سال پیش کشاورزان در Yamakoshi تا به حال توجه خود را کشیده به رنگ قرمز ماهی کپور در حوضچه. آن را به طور تصادفی شنا در میان سیاه و سفید و کپور است که آنها استفاده می شود در رژیم غذایی خود را منظم سبزیجات و برنج. ماهی کوی رنگ شامل سیاه و سفید و سیاه و سفید تا آن نقطه.

پرورش انتخابی آغاز شد. پرورش دهندگان در سراسر ژاپن موفق شده اند به منظور توسعه بیش از 100 گونه از Nishikigoi که ما امروز در دسترس است. Nishikigoi قرار می در آکواریوم استخر و باغ. آنها محدوده اندازه چند اینچ به سه یا بیشتر. آنها دلچسب ماهی که برای زنده ماندن در بسیاری از استرس تنظیمات و همچنین آسایش به خوبی نگه داشته برکه.

این ماهی در حال پرورش در سراسر ژاپن و یک محصول بزرگ و صادرات در سراسر جهان. محبوبیت خود را به طور مداوم افزایش و رمز و راز است نادیده گرفته شده است. ماهی ها به نام ژاپنی خواهد شد و توصیفی از خود صفات و کوی رنگ. آنها آثار هنری هستند که باید جان سالم به در برد از طریق سنین تحت پرورش دقیق عمل از پرورش دهندگان.

شاید محبوب ترین ماهی کوی رنگ قرمز و سفید است. این Kohaku. آنها نفیس بدن ترکیب و رنگ قرمز روشن (beni) مجموعه ای در طرح های مختلف بر روی برف سفید بدن است. رنگ است که نه تنها در نظر گرفتن هنگام انتخاب koi برای برکه. در حالی که ماهی ممکن است درخشان رنگ آمیزی و الگودهی اگر بدن ترکیب عام است, شما لازم نیست که یک ماهی خوب است. فقیر ساختار است که اغلب نشانه ای از مشکلات سلامتی جدی و بالقوه در آینده است.

Kohaku را می توان در هزاران نفر از الگوهای. هر ماهی را متمایز می شود اما وجود یک نام برای هر ماهی کوی رنگ انواع. مهم این است که علامت قرمز واضح باشد. لبه ها را به تدریج به مخلوط را به پس زمینه سفید.

برخی از الگوی نامها عبارتند از:

  1. Tancho است که یک قرمز مارک بر روی سر است که شبیه به یک تاج.
  2. Ohmoyo تک ناگسستنی الگوی است که گسترش از سر تا دم.
  3. Nidan دو مرحله الگوی
  4. Sandan یکی از محبوب ترین الگوها و دارای سه مرحله است. Yondan چهار stp و Godan است 5 مرحله.
  5. Kuchibeni معنی رژ لب. این یک الگوی است که در ماهی که شبیه رژ لب بر روی بدن سفید.

این Kohaku است koi آورده است که ماهی به بالای مقیاس محبوبیت. آنها حساس هستند به خود آبکی دامنه. اگر آب بیش از حد سخت کوچک لکه های سیاه و سفید ممکن است بر روی پوست است. این مهم است که به حفظ آب نرم برای جلوگیری از این امر و تشویق به تشکیل قرمز به عنوان به خوبی.

در کوی بنی است که با رنگ زرد. آن را به تدریج توسعه به نور نارنجی است که به دنبال سایه های مختلف از تعمیق نارنجی و در آخر قرمز است. مردان خود را به توسعه قرمز در اول يا دوم سال و برای سال گذشته خواهد شد. زنان توسعه کمی بعد.

در طول 1900 یکی دیگر از انواع کوی ایجاد شد. آن را شامل ویژگی های Hokaku بود و اضافی سیاه نشانه گذاری به نام sumi. انواع برچسب شد Taisho Sanke و زیبایی علاوه بر این از sumi قابل توجه است.

Koi رنگ الگوی sumi می تواند پررنگ و یا کم پشت است. می توان آن را رسا و یا ظریف و خوش طعم. یک لاک سیاه است چه مادر است که به دنبال. بدن سفید خالص و رنگ قرمز با روشن واضح مرزها هستند ویژگی های مطلوب.

در سال 1930 به Showa Sanshoku توسعه داده شد. آن اساسا معکوس کوی رنگ Kohaku. این قرمز و سفید نشانه گذاری بر روی یک پس زمینه سیاه و سفید. سیاه و سفید به شکل بسیار درخشان پس زمینه است که نشان می دهد الگوهای جالب از قرمز و سفید است. این Showa که کمتر سیاه از سفید به نام Kindai یا مدرن Showa.

توضیحات و همچنین ماهی کوی رنگ هر یک از انواع مختلف از کوی اساس که آنها نام برد. دیگران وجود دارد که سیاه و سفید, سیاه و قرمز و یا سیاه و سفید و زرد. زمانی که این ماهی وارد شده به کوی را نشان می دهد وجود دارد ویژگی های است که قضات به دنبال دارد. اگر همه این ویژگی ها در حال حاضر هزینه کوی می تواند به هزاران دلار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *