ماهی Arowana واقعیت

[ad_1]

Arowanas همچنین به عنوان شناخته شده aruanas یا arawanas یا “bonytongues” یا “اژدها ماهی” هستند با شکوه آب شیرین ماهی استخوانی از خانواده Osteoglossidae. Arowanas به طور معمول رشد به حدود 3 تا 4 فوت در اسارت. وجود دارد که شش گونه های شناخته شده از arowana توزیع در سراسر آسیا و استرالیا و آفریقا و آمریکای جنوبی است. آنهایی که معمولا در آکواریوم محلی و رسانه های نوجوانان و بزرگسالان جوان متعلق به نقره و طلا رقم از گونه.

سر استخوانی و آن آهنگسازی بدن است که تحت پوشش سنگین ترازو با یک الگوی موزاییک از کانال. پشتی و باله مقعدی نرم اشعه و بلند هستند بر اساس در حالی که سینه ای و شکمی باله های کوچک هستند. نام “bonytongues” مشتق شده است از یک دندانه دار استخوان در کف دهان “زبان” مجهز به دندان است که در برابر نیش دندان در سقف دهان است. این ماهی می تواند به دست آوردن اکسیژن از هوا با مکیدن آن به شنا کردن مثانه است که به انتظارنشسته بودند با مویرگ ها مانند بافت ریه است. این arapaima یک “واجب هوا مکی”.

Arowanas رشد بسیار سریع اما تفاوت های جنسیتی هستند غیر قابل تشخیص در طول اطفال مرحله و آشکار تنها زمانی که ماهی بالغ در حدود چهار سال سن اندازه گیری در حدود 17 تا 23 اینچ. مردان معمولا کم عمق بدن عمق بزرگتر سر و دهان, دیگر, آنال, باله, شدت بیشتر رنگی از زنان و نمایشگاه بیشتر محیطی در رقابت برای مواد غذایی است. زنان تمایل دارند که کمی بزرگتر و گسترده تر شکل بدن و به ویژه در طول فصل جفت گیری است.

چند تا از این گونه osteoglossid نمایشگاه گسترده مراقبت والدین. Arowana ایجاد لانه و حفاظت از جوان پس از آنها تخم. برخی از آنها mouthbrooders که در آن پدر و مادر نگه صدها نفر از تخم ها در دهان خود. Arowana سرخ معمولا اقامت در پدر و مادر را به دهان برای یک دوره یک تا دو هفته و یا تا زمانی که خود را در کیسه زرده ناپدید می شوند. سرخ ممکن است پس از چند آزمایشی سفرهای خارج از والدین دهان به بررسی محیط اطراف قبل از خروج به طور دائم. نوجوان سرخ نیاز به مراقبت های اضافی به عنوان آنها به خصوص شکننده در طول این مرحله از زندگی خود را.

Osteoglossids گوشتخوار هستند اغلب بودن سطح تخصصی فیدر. آن را می توانید براحتی با پوست ترکیب از طریق آب با ظرافت و تلاش حداقل قادر به حرکت با قدرت و سرعت رعد و برق. آنها نیز بسیار عالی جامپر و گزارش شده است که Osteoglossum گونه دیده می شود جهش بیش از 6 فوت (حدود 2 متر) بالاتر از سطح آب به انتخاب کردن حشرات و پرندگان از شاخه آویزان در آمریکای جنوبی است. وجود دارد شایعات که می توانید آنها را گرفتن طعمه را به عنوان بزرگ به عنوان پایین پرواز خفاش ها و پرندگان کوچک است. آن است که معمولا شناخته شده است که ماهی بالغ را بخورند عملا هر چیزی را که مناسب می تواند به آن ، جوان arowanas می توان تغذیه مواد غذایی مانند آرتمیا و یا کرم خونی. Arowana ترجیح زندگی می کنند, مواد غذایی, با این حال آن را نیز قبول یخ زده و یا مواد غذایی فرآوری شده با متعادل رژیم غذایی مناسب شامل جیرجیرک centipedes کوچک قورباغه های آب شیرین میگو و ماهی های کوچک مانند گوپی مکمل ها مانند ویتامین غنی شده كرل و گلوله و پوسته پوسته شدن مواد غذایی و غیره.

Arowanas ادغام خواهد شد در گروه پنج به هشت و هر کمتر ممکن است نمایشگاه نشانه ای از تسلط و تجاوز. آنها سازگار با دیگر نیمه تهاجمی ماهی است که نمی جا در دهان خود.

فرهنگ عاقلانه Arowanas اغلب استفاده می شود برای فنگ شویی موفق را در چشم چینی. آنها ظاهر و عظمت چینی اژدها که نماد آرزوی موفقیت و کامیابی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *