ماهی Arowana پرورش توضیح داد

[ad_1]

ماهی Arowana پرورش یک انتخاب عالی برای کسانی که دوست دارند یک چالش است. همچنین به عنوان شناخته شده ‘اژدها’ ماهی برای آن مشابه منحصر به فرد بدن بلند و باریک و متمایز بازتاب ترازو نتایج موفقیت آمیز پرورش می تواند فوق العاده. با توجه به افسانه هاو روایات قومی یک اژدها نمادی از رفاه و قدرت و قدرت و بسیاری بر این باورند که ماهی Arowana کمک به دفع شر و بدبختی.

ماهی Arowana پرورش آسان است و آن را یکی از گران ترین ماهی در جهان با توجه به بالا بودن تقاضا و عرضه کم است. آن را پرورش چرخه است که تنها حدود 1 تا 2 بار در سال و به آنها به طور متوسط 3 تا 5 سال برای رسیدن به بلوغ کامل است.

Arowana در کل می خورند تقریبا هر چیزی, اما, این مهم است که تنوع خوبی در رژیم غذایی خود را. عزیزم ماهی Arowana تغذیه باید حدود 3 بار در روز و بزرگسالان تنها در اطراف یک بار در روز. به خصوص بزرگ Arowana حتی ممکن است تغذیه یک بار در هر روز دیگر. علاقه مندی ها در ماهی Arowana پرورش شامل آرتمیا, سیاه, کرم ها و حتی ماهی های کوچک است. زمانی که آنها بزرگتر شما ممکن است سعی کنید ماهی های بزرگتر.

به این دلیل نه گوشتی رژیم غذایی Arowanas آیا تمایل به تولید مقدار زیادی از زباله. بنابراین مراقبت بیشتری نیاز دارد و بايد به تمیز کردن مخزن. حداقل 25 درصد به 33 درصد از آب باید تغییر هفتگی اما توصیه می شود با نرخ 20 درصد دو بار در هفته. نگه داشتن pH خنثی و گمراه درجه حرارت در پایان بالاتر حدود 77 درجه فارنهایت است. هشدار داده می شود, بیش از حد داغ یک دمای هوا خواهد کوتاه شدن عمر خود و بیش از حد سرد و درجه حرارت ممکن است کشتن آنها آشکار است.

که با توجه به Arowana پرورش و نگه داشتن در ذهن که این ماهی ها رشد خواهد کرد و به حداقل 24 تا 30 اینچ و برخی حتی ممکن است رشد به 48 اینچ. همچنین شما ممکن است برای نگه داشتن ماهی Arowana به تنهایی در مخزن خود را به عنوان ماهی های دیگر فقط ممکن است خود را به اواسط روز میان وعده! علاوه بر این اطمینان حاصل شود که بالای مخزن مهر و موم شده است به درستی به عنوان Arowanas عشق برای شنا کردن به بالا و قادر به پریدن تمیز کردن مخزن.

هنگامی که به درستی انجام Arowana ماهی پرورش می تواند در نتیجه نفیس و عرفانی ماهی است که زندگی می کنند تا 20 سال ارائه آکواریوم خود را با دید فوق العاده ای برای سال آمده است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *