متخصص رژیم غذایی کم کربوهیدرات

[ad_1]

برای مدت زمان طولانی مردم فکر می کردند که مصرف رژیم غذایی از چربی چیزی بود که باعث ذخیره چربی بدن; ‘خوردن بیش از حد چربی است که من باعث می شود چربی’. با این حال این است که در واقع درست نیست. شما را پیدا خواهد کرد بسیار سریع است که کاهش چربی از رژیم غذایی به سختی تفاوت وزن خود را و یا درصد چربی بدن. هنگامی که شما شروع به دستکاری کربوهیدرات است که هنگامی که شما شروع به توجه به تغییرات و در نتیجه کم کربوهیدرات است, رژیم غذایی کم چربی متولد شد. این واقعیت است که آن کربوهیدرات (رژیم غذایی قند و نشاسته) که شما را چاق چربی ، اکثر رژیم های کم کربوهیدرات حذف چربی تقریبا به طور کامل ساخت آن را بسیار آسان به دستکاری برای عملکرد نیاز دارد. با این حال در نظر گرفتن تمام چربی را از رژیم غذایی برای بیش از حد طولانی هوشمند است و بدن شروع به آشکار کمبودها اشاره کرد و با برخی از علائم. این درد مشترک, پوست خشک و شوره به نام چند اما بیشتر مشکلات جدی می تواند به توسعه اگر تمام چربی در رژیم غذایی گرفته شده است برای بیش از 6 ماه. این است که چرا آن را هوشمند برای نگه داشتن درصد کمی از چربی خود را کم چربی/رژیم غذایی کم کربوهیدرات به چربی ضروری منابع مانند آووکادو برخی دانه ها و آجیل. مکمل های مانند ماهی و روغن دانه کتان کپسول نیز باید برای رژیم غذایی خود را سالم باقی می ماند

لازم به ذکر است که فقط به عنوان اضافه وزن و داشتن چربی بدن بیش از حد در نظر گرفته شده است ناسالم روند از دست دادن وزن (که آیا به آرامی یا به سرعت) باید سالم روند. رژیم های غذایی که باعث شدید کاهش وزن سریع اغلب می تواند بسیار ناسالم (و گاهی اوقات خطرناک) و فقط باید تمرین در شرایط خاصی و تحت نظارت حرفه ای. از دست دادن وزن در هزینه سلامت خود را می سازد هیچ حس. پس از اولیه 7 تا 12 کیلو کاهش وزن در 3 هفته اول از دست دادن 2 پوند/هفته سالم است و بسیار مناسب هدف برای همه افراد رژیمی است. برای انجام این کار شما باید راه اندازی برنامه های خود را با برخی از پارامترهای بسیار مهم. اولین و بیشترین زیان آور است مقدار پروتئین در رژیم غذایی شما باید مصرف. این است که با یک درصد چربی بدن اندازه گیری برای تعیین یک توده بدون چربی بدن. وجود دارد راه های بسیاری برای اندازه گیری درصد چربی بدن. آیا انجام شده توسط مربی خود را در ورزشگاه, یک متخصص تغذیه دکتر خود و یا همسرتان این باید انجام شود به طوری شما می توانید شکل و خارج چگونه خود را مصرف پروتئین روزانه مورد نیاز برای رژیم غذایی خود را. این است که ستون فقرات هر و هر از دست دادن وزن و رژیم غذایی که در آن شما باید شروع به.

مقدار پروتئین شما را در روزانه خواهد بود و هرگز تغییر مداوم با سایر ترکیبات با محوریت این. به این شکل از غذا خوردن 1 گرم پروتئین به ازای هر پوند از توده بدون چربی بدن و اضافه کردن 10. اگر بلند کردن وزنه نیز بخشی از تغذیه خود برنامه پس از خوردن 1 گرم پروتئین به ازای هر پوند از توده بدون چربی بدن همراه 15-20 گرم. برای مثال اگر شما توده بدون چربی بدن است که 150 پوند. شما باید از بین 160-170 گرم پروتئین در روز و این باید تغییر بدون در نظر گرفتن سطح فعالیت های خود و یا دیگر ترکیبات در رژیم غذایی است. هنگامی که راه اندازی این مقدار کربوهیدرات را به غذا خوردن در رژیم غذایی خود را, دوچرخه سواری, کربوهیدرات خود را با این نسخهها کار بهترین. در حالی که کل برنامه در نظر گرفته شده است یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات’ هر روز تا حدودی کم کربوهیدرات است, با این حال شما خواهد شد برخی از روزها که بالاتر کربوهیدرات بیش از دیگران است. در هنگام انتخاب مقدار کربوهیدرات به خوردن این تعیین از زمان وزن بدن و توده بدون چربی بدن اندازه گیری. به صورت متوسط/بالا کربوهیدرات روز خود را چند برابر وزن بدن فعلی ، 9 و این را به شما بدهد که چگونه بسیاری از گرم کربوهیدرات برای مصرف در طول روز است. برای کم کربوهیدرات روز خود را چند برابر وزن بدن است.5. برای مثال یک 225 lbs. مرد را بخورند ~200 گرم کربوهیدرات در روز به طور متوسط و ~100 گرم کم کربوهیدرات در روز است.

دوچرخه سواری پایین و کربوهیدرات بالا روز بسیار مهم برای تداوم از دست دادن وزن. انجام بیش از 2-3 کم کربوهیدرات روز در یک ردیف. انجام این کار می تواند سوخت و ساز بدن شما را مختل و به شدت آهسته از دست دادن وزن خود را. اگر شما عادت به خوردن بیش از حد کم کالری بیش از حد طولانی در بدن خواهد فکر می کنم آن گرسنه و شروع به نگه داشتن بر روی همه چیز این باعث از دست دادن وزن برای آمدن به توقف. برنامه کم کربوهیدرات روز در هفته بر اساس اطراف خود را در برنامه های آموزشی یا برنامه کار را برای بهترین نتایج. برای مثال اگر شما وزنه در دوشنبه چهارشنبه و جمعه این روزهای بهتری برای بالاتر کربوهیدرات مصرف تا ماهیچه های خود را باید گلیکوژن برای بلند کردن اجسام. برای یک برنامه شبیه به این را انتخاب کنید, یکشنبه, سه شنبه و پنج شنبه برای کم کربوهیدرات روز و تمرکز بر روی سخت سوزاندن چربی جلسه قلبی است. نگه داشتن در ذهن کم کربوهیدرات روز اغلب به شما احساس تنبل و ذهنی آهسته به طوری که آنها ممکن است بهترین برنامه ریزی روز بزرگ خود را ارائه و در صورت امکان.

علاوه بر دوچرخه سواری پایین و کربوهیدرات بالا روز از طریق هفته دیگر استراتژی بسیار موثر است به تلو تلو خوردن خود را کالری در طول روز است. کاهش وزن را سریع تر و کارآمد تر اگر شما جلویی بار کالری خود را با خوردن نشاسته در بخش اول از این روز و پس از آن تعویض به فیبری کربوهیدرات بعد. اگر شما خوردن 5 وعده در روز غذا خوردن کربوهیدرات های نشاسته ای در سه را و تنها فیبری کربوهیدرات خود را در دو. بهتر است سه وعده های غذایی روز خود را در کمترین کالری و سپس دو باید کوچکتر است. این خواهد سوخت خود را به روز و به عنوان بسیاری از فعالیت های خود را باد پایین سمت شب پس باید کالری مصرفی خود را. فضا وعده های غذایی خود را به عنوان به طور مساوی در طول روز خود را ممکن کنید و سعی کنید به آخرین وعده غذایی خود را حداقل 4 ساعت قبل از رفتن به رختخواب. از دست دادن وزن خود خواهد بود بهترین و سریعترین اگر شما گرسنه هستند و در شب و famished به عنوان به زودی به عنوان شما را از خواب بیدار. اگر شما گرسنه نیست در شب, شما در حال غذا خوردن خیلی دیر خواهد شد و مشکل از دست دادن وزن قابل توجهی.

کربوهیدرات انتخاب باید محدود به تنها پاک نشاسته و سبزیجات لیفی سبز. برخی از سبزیجات نشاسته ای مانند کدو نیز می تواند خورده شود اما مصرف می شود باید بعد از ناهار. ماکارونی پردازش شده و بهترین انتخاب نیست. بلغور جو دوسر و برنج و سیب زمینی شیرین همه عالی. اگر از دست دادن چربی بدن است که هدف خود میوه است که یک رژیم غذایی خوب انتخاب. میوه قند ساده و سوخته قبل از هر اسیدهای چرب; این به این معنی اگر شما عادت به خوردن آن به بدن خواهد شد و انتخاب آن به عنوان منبع انرژی قبل از آن را انتخاب چربی بدن است. این میوه بسیار با طراوت بدون چربی طبیعی دارای مقدار زیادی از ویتامین ها و شگفتی برای مهار یک دندان شیرین. اگر شما انتخاب می کنید به خوردن میوه و خوردن آن بعد از وقت ناهار. این کار به بدن شما زمان برای سوزاندن آن و با آن انجام می شود در طول روز. بهترین میوه ها برای استفاده از انواع توت ها به عنوان آنها بسیار کم کربوهیدرات/کالری پایین و فوق العاده خواص آنتی اکسیدان. جلوگیری از هر نوع از میوه های خشک به عنوان این چیزی جز آب نبات تا آنجا که از دست دادن چربی رژیم غذایی می رود.

در نهایت خودتان را به یک زمان واقعی دوره به از دست دادن وزن است. را انتخاب کنید یک برنامه رژیم غذایی برای بیش از 12 هفته در یک زمان با یک هدف از دست دادن حداقل 2 پوند در هفته. اگر شما بیش از 30 پوند به از دست دادن شکستن آن به بیش از یک برنامه است. برنامه را به یک وعده غذایی تقلب هر هفته که در آن شما می آیند از رژیم غذایی و ارضای هوس های خود را با یک شام خوب در جایی خارج. اجازه بدهید این یک پاداش برای کار سخت خود را در طول هفته. این بسیار مهم است به عنوان آن اجازه می دهد تا ذهن خود را به بقیه از اسیاب ثابت رژیم غذایی و به شما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به. یک وعده غذایی کالری بالا/هفته نیز اجازه دهید بدن خود را می دانید آن را گرسنه پس از آن ادامه خواهد داد و از دست دادن وزن در حالی که شما در ادامه مطلب کم کالری به غذا خوردن. قلبی است که باید و باید انجام شود اگر دائما از دست دادن چربی بدن است که هدف خود را. بلند کردن اجسام وزن نیز بسیار مهم است برای حفظ توده بدون چربی بدن و شکل بدن با این حال هوازی + رژیم غذایی چه خواهد شد نگه داشتن مقیاس در حال حرکت در مسیر درست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *