محاسبه درصد چربی بدن – چرا باید به شما ؟

[ad_1]

محاسبه درصد چربی بدن است که یک گام مهم در کاهش وزن موفق. هر چند بسیاری از مردم جست و خیز این مرحله می توان آن را بخش مهمی از رسیدن به هدف خود را.

هنگامی که شما را از زمان برای محاسبه درصد چربی بدن این اجازه می دهد تا به شما برای شروع با یک هدف. این مهم است زیرا بهترین راه برای در واقع رسیدن به یک هدف این است که مطمئن شوید که روشن است و نه مبهم نوشته شده و نه در سر خود را.

دلیل دیگری برای محاسبه درصد چربی بدن است که دقت این اندازه گیری از نظر وزن شما نیاز به شل.

اکثر مردم شروع یک برنامه کاهش وزن با وسواس مقیاس. همه آنها می تواند بحث در مورد این است که وزن آنها می خواهند به از دست, اما این می تواند بسیار گمراه کننده است.

برای مثال وزن دراماتیک اتفاق می افتد اغلب پس از برخی از روش های جایگزین استفاده شده است به سست وزن به سرعت. مردم معمولا بسیار خوشحال برای دیدن پوند آینده با توجه به مقیاس اما نمی دانم که آنها در واقع تاثير چندانی بر چربی بدن خود را.

اهمیت در اینجا نهفته است در این واقعیت است که شما نمی خواهید به سست وزن آب شما می خواهید به سست واقعی ، شما می خواهید به جای آن چربی با عضله است. اگر شما نمی, شما را پیدا خواهد کرد که افزایش وزن به سرعت به دنبال از دست دادن وزن.

شما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر شما موفق به از دست دادن چربی به جای آب مگر اینکه شما محاسبه درصد چربی بدن به طور منظم. تنها راه دیگری برای گفتن این است که زمانی که تمام وزن شما خیلی خوشحال بودند به دست می آید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *