محبوب ترین, جهانی, دوره های آنلاین در هند

[ad_1]

با هند گرم کردن به صورت آنلاین, آموزش و پرورش, بسیاری از دانش آموزان در اینجا هجوم آوردند به مشهور بین المللی آموزش آنلاین ارائه دهندگان. دلیل روشن است: بیشتر صنعت به رسمیت شناختن دسترسی به آخرین اطلاعات در زمینه انتخاب کیفیت محتوای آموزشی تعامل و دسترسی به مشهور اعضای هیات علمی و منابع است.

1. این MOOCs (دوره های آنلاین باز گسترده)

به عنوان نام نشان می دهد, it's بزرگترین بدن آموزش آنلاین ارائه دهندگان در ایالات متحده با چندین دانشگاه و مستقل از موسسات آموزشی ارائه متعدد آنلاین برنامه های آموزش و پرورش برای هر دو آمریکایی و دانشجویان خارجی است. آن را به شما اجازه می دهد شرکت های تعاملی با استفاده از وب است. تا آنجا که دانش آموزان هندی نگران هستند, it's بزرگترین جاذبه در حال حاضر به عنوان افزایش شهریه, هزینه های بالای زندگی و محدودیت های ویزا هستند مانع دانش آموزان طبقه متوسط در هند به رویکرد آمریکا در کالج ها. بیش از سه لاخ (3, 00,000) دانش آموزان هندی پیوست, دوره های آنلاین در MOOCs فقط در چند ماه از این سال است.

برخی از ویژگی های جذاب از MOOCs عبارتند از:

کاهش موانع ورود به دعوت دانش آموزان بیشتر و بیشتر
آموزش و پرورش از دانشگاه های برتر (که بیش از حد تقریبا رایگان از هزینه گاهی اوقات)
مشهور ارومیه از مشهور موسسات و دانشگاه ها
بسیار کمتر از هزینه از برنامه های پردیس از دانشگاه های ایالات متحده

2. خان آکادمی; انبار یادگیری گاه به گاه

خان آکادمی راه اندازی شد اتفاقا توسط یک فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد, Salman Khan. این یک داستان جالب. یک روز سلمان نزدیک شد من نادیا که به طور اتفاقی در یکی دیگر از شهر در آن زمان به توضیح برخی از موضوعات از برنامه درسی از طریق اینترنت. در این جلسه او آمد تا با ایده راه اندازی یوتیوب با محتوای دوره در یک مقیاس بزرگ به طوری که او و دیگر دانش آموزان می توانید آنها را به عنوان در هر راحتی خود را. یوتیوب انتخاب شد آن را به عنوان's یک پلت فرم ها و دانش آموزان می توانند به تماشای این فیلم به عنوان چند بار که آنها می خواهند. آنها می توانید مکث و یا تکرار فیلم هر زمان که آنها به آن نیاز دارید. این منجر به ایجاد آکادمی خان. در حال حاضر آکادمی خان آنلاین پیشرو در ارائه آموزش در ایالات متحده و خارج از کشور.

3. Coursera

Coursera نیز بسیار محبوب آمریکایی آنلاین ارائه دهنده آموزش و پرورش در هند و خارج از کشور. تاسیس شد و توسط دانشگاه استنفورد علوم کامپیوتر اساتید. آن را دارای ویژگی های زیر است:

بیش از 300 دوره های آنلاین در موضوعات مختلف در مهندسی و علوم انسانی و پزشکی و ریاضیات
· بیش از یک میلیون دانش آموز ثبت نام شده در های مختلف دوره های آنلاین; بسیاری از آنها از خارج از کشور
62 درصد از Coursera آنلاین دانش آموزان از برزیل و هند و چین
· 62 دانشگاه های شرکت کننده از سراسر جهان است که با طراحی برنامه درسی دوره های آنلاین
شرکت کنندگان دانشگاه ها شامل دانشگاه پرینستون دانشگاه دوک و دانشگاه ادینبورگ
ایده آل برای رسمی آموزش عالی ارسال به طور منظم و برای رسیدن به صلیب کاربردی کارشناسی به منظور افزایش اشتغال
صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان هندی در حال حاضر ثبت نام و آن را کمک می کند نسبت به شبکه های موثر و همکاری در مطالعات
افزایش چشم انداز کار در بازار بین المللی
افزایش شانس گرفتن پذیرش در پیشرو آمریکایی و اروپایی دانشگاه ها و کالج ها.
· گسترش آموزش و پرورش با کیفیت را با رسیدن به فاصله آموزان در کشورهای مختلف و ارائه آنها کیفیت آموزش و پرورش بدون نیاز به ترک خود را به طور منظم اشتغال و محل سکونت

4. edX / HarvardX آموزش آنلاین

هاروارد نیز در این لیگ از دانشگاه ها به ارائه آموزش آنلاین به جهانی دانش آموزان است. معتبر هاروارد و استنفورد را تشکیل داد به نام edX یک 60 میلیون دلار سرمایه گذاری است که در پیوست توسط امثال MIT, دانشگاه, پنسیلوانیا, پرینستون و دانشگاه میشیگان. این موسسات پیشرو در جهان تصمیم گرفته اند به ارائه محتوای با کیفیت به صورت منظم آموزش و پژوهش به جهانی جامعه دانشجویی از طریق وب. دانش آموزان هندی که پرشور در مورد این مارک های پیوست mad rush برای ثبت نام در دوره های آنلاین.

5. Udemy

یک پالو آلتو در کالیفرنیا شروع به شروع به پریدن کرد به دنیای آنلاین آموزش و پرورش است. آنها باید با توجه به نام Udemy به سرمایه گذاری ترکیب “شما” با “آکادمی.” آن را به یک وب سایت خوب-دوره بر اساس افزار پلت فرم را قادر می سازد که دانش آموزان دریافت کیفیت آموزش از طریق سخنرانی های تصویری, پاورپوینت سخنرانیها و دیگر مبتنی بر متن و محتوا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *