محبوب Kissing Gourami

[ad_1]

Kissing Gourami می شود آن’ نام با توجه به رفتار بین دو مرد در تلاش برای نشان دادن تسلط خود را. آنها به نظر می رسد بوسیدن, اما در واقع آنها در حال به چالش کشیدن یکدیگر. مرد نیز به “بوسیدن” عمل با ماده قبل از تخم ریزی. تماس با آن چه شما می خواهید آن را سرگرم کننده برای دیدن.

سبز رنگی بوسیدن Gouramis یک نوار تیره مرز پشتی و باله. صورتی یا باب روز گوشت ماهی دارای فلس های نقره ای. بدن آنها بیضی شکل و آنها را ضخیم گوشتی لب با ردیف دندان های خوب در دهان خود است که برای جویدن گیاهان به ساقه. به دلیل آن دندان شما نیاز به پلاستیک گیاهان و یا محکم جاوا فرن در مخزن خود را.

آنها نیاز به مقدار زیادی از اتاق را به عنوان آنها رشد می کنند به شش اینچ یا بیشتر در طول. یک آکواریوم حداقل 45 – گالن بهتر است. آنها به ویژه در مورد اکثر شرایط آب اما رشد در دماهای 75 – 82 درجه است.

بوسیدن Gouramis می تواند تبدیل به بسیار ستیزه جو و بسیاری از آنها کارشناسی ارشد در قلدری. سازمان دیده بان برای علائم پرخاشگری به ویژه با گونه های دیگر. آنها باید فقط قرار دارد با رسانه های دیگر به اندازه بزرگ نژاد و حتی پس از آن آنها را برای نشانه هایی از دیگران که رئیس است.

این ماهی بزرگ اشتهای و لذت بردن از فلس دار غذاهای Tubifex و آرتمیا .برای سلامت مطلوب ارائه آنها را تازه کاهو و نخود فرنگی پخته شده. بوسیدن Gouramis نیز بزرگ جلبک خواران. Driftwood در آکواریوم است یک ایده خوب به عنوان این آنها را فراهم می کند با مقدار جلبک. آنها نیز خواهد خورد کردن جلبک ها در دو طرف مخزن و سنگریزه.

آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای افتراق بین دو جنس نر و ماده. شما در نهایت می دانم که شما را از یک مرد و زن هنگامی که شما ببینید که برخی از “بوسه” است که همراه با گردان و nudging. این به این معنی تخم ریزی آغاز شده است. بعدی مرد پیچد بدن خود را در اطراف ، او با انتشار صدها تخم مرغ است که پس از آن بارور است. اگر وجود دارد برگ کاهو شناور در سطح آب تخم مرغ را به رعایت آنها پس از شناور به سمت بالا.

به طور طبیعی بسیاری از این تخم مرغ خورده خواهد شد اما برخی از “پدران” را تبدیل به محافظ و نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی این تخم مرغ تعقیب دور ماهی است که دریافت بیش از حد نزدیک است. تخم مرغ تخم تقریبا در یک روز. و دو روز بعد از آن شما خواهد شد بسیاری از شناگران است. در حال حاضر زمان برای حذف سرخ به مخزن دیگر.

بهترین راه برای تغذیه کوچک سرخ است که با فشار یک تخم مرغ پخته شده را از طریق cheesecloth. به عنوان تبدیل شدن آنها بزرگتر و آنها می تواند متناسب با فلس دار غذا را به دهان خود را, شما می توانید شروع به از شیر گرفتن آنها از تخم مرغ است. آنها را تغذیه نوزاد آرتمیا بیش از حد.

بوسیدن Gouramis آسان ماهی برای نگهداری در آکواریوم. به عنوان طولانی به عنوان آنها با ارائه یک رژیم غذایی خوب و مقدار زیادی از اتاق را برای رشد و شنا شما می توانید انتظار این هاردی ماهی برای زندگی حدود 5 سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *