مراقبت از خود را Pearlscale ماهی قرمز

[ad_1]

این pearlscale ماهی قرمز یکی از گونه های متعددی از ماهی های قرمز و نیز یکی از شایع ترین-خرید حیوانات خانگی. در آن طول می کشد به شکل یک تخم مرغ به دنبال مانند آنها فقط بلعیده دور شی. این مقیاس های پر شده با کربنات کلسیم نیز متنوع در شکل است که مکمل آن کروی بدن. کربنات کلسیم موجود در این مقیاس نوعی باعث می شود یک الگوی کوچک رنگی گنبد که ایجاد توهم نوری که اشکال jutting بیرون. سر این نوع از ماهی های قرمز کوچک است که باعث می شود بدن ایستادگی کردن و حتی بیشتر.

آن dorsal fin می ایستد راست در پشت آن. آن شروع می شود از وسط و گسترش خود را تمام راه را به یک قسمت از بدن به نام دم دمگل. دیگر باله های این ماهی قرمز انواع مختلف زوج با به پایان می رسد که گرد با لوب که به نظر می رسد شکافته در راهنمایی. هر زمان که این ماهی قرمز شنا این لوب اغلب موج به سمت بالا به جای به سمت پایین بکشید. این نوع از ماهی های قرمز در می آید در رنگ های مختلف. برخی از مقیاس است که شبیه رنگ فلزی همراه با یک زن و شوهر بیشتر متمایز رنگ. برخی از این خود را حفظ نارنجی رنگ شبیه به اکثر ماهی قرمز امروزه.

پرورش دهندگان این ماهی قرمز اغلب ترجیح می دهند با یک سر یک سوم کمتر از آن در مجموع از ظهر. پس از این ماهی ها دارای دو نوع مختلف-کسانی که با headgrowths و کسانی که هیچ کدام وجود دارد یک نوع تبعیض در میان پرورش دهندگان است که آنهایی که با داشتن headgrowths در نظر گرفته شود با ارزش تر نسبت به دیگران است. این Pearlscale ماهی قرمز است که خوشبختانه نه ضربه زننده به غذا خوردن می آید. آن را به خوردن تقریبا تمام انواع مواد غذایی است که دیگر ماهی های قرمز غذا خوردن. شما باید مراقب رژیم غذایی خود. جلوگیری از دادن این مواد غذایی در تکه های بزرگ خود را به عنوان ارگان های داخلی بدن هستند و مصرف چنین است. اگر آن را بیش از حد می خورد که این امکان وجود دارد که آن را دور بدن را فشار پارگی معده در این فرآیند است.

مانند چند ماهی دیگر از این نوع در آن رشد می کند در یک نسبی شیوه ای. آن نیاز به تقریبا ده گالن آب در هر زمان که یک صاحب حیوان خانگی قصد دارد به نگه داشتن آن را در یک آکواریوم. استخر, اما, بیشتر ایده آل برای ماهی قرمز از این نوع به عنوان آن در نظر گرفته شده است به طور کامل بپردازد. بهترین قسمت در مورد نگه داشتن یک ماهی از این انواع است که می توان آن قرار دارد همراه با ماهی از انواع دیگر آن را به عنوان مطرح نیست کامل کنید. وجود دارد, اما, انتخاب چند نوع است که در نظر گرفته ناامن برای Pearlscale ماهی قرمز یعنی ستاره دنباله دار ماهی قرمز را Shubunkin ماهی قرمز از بیدار شدن از خواب ماهی قرمز و سرایدار ماهی.

اگر شما یکی از صاحبان متعدد از Pearlscale نگه داشتن در ذهن است که آنها نیاز مطلق مراقبت. بدن خود را دور و سنگین خود را مناسب برای محیط های که استرس زا هستند. شنا سریع است که قطعا نه خود را در فنجان چای. آرام و بی سر و صدا فضای داخل مخزن باید در نظر گرفته شود. اجتناب از قرار دادن اسباب بازی های غیر ضروری و یا اشیاء در آکواریوم برای جلوگیری از ترساندن ماهی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *