مرگبار مصاحبه شغلی اشتباهات و نحوه جلوگیری از آنها

[ad_1]

You've صرف روز جستجو از طریق آگهی های کار و تهیه کامل رزومه و نامه پوشش. در حال حاضر شما باید یک مصاحبه شغلی برنامه ریزی شده است. You're فقط قدم دور از شغل رویای خود را و در آن مصاحبه شما're رفتن به آنها را وق.

شما ممکن است بدانید که چه چیزی برای انجام در طول مصاحبه. آیا شما می دانید چه باید بکنید ؟ مهم نیست که چقدر شما تحت تاثیر قرار دادن مصاحبه خود را در راه های دیگر این کار کشنده مصاحبه و پیش مصاحبه اشتباهات می تواند کشتن شانس خود را استخدام.

در حال آماده

تحقیقات این شرکت از قبل در خود سایت و در جاهای دیگر. خواندن بررسی در مورد آنها در Glassdoor و Yelp از.

مطالعه آگهی های استخدامی شرکت ارسال شده است. شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد این شرکت از شرح شغل و الزامات مورد نیاز برای مشاغل دیگر نه تنها این کار شما're تقاضا برای. جستجو های محلی و تخته کار, و همچنین به عنوان بزرگ خبرخوان سایت های مانند هیولا و در واقع.

جلوگیری از خجالت. بررسی آنلاین خود را حضور و قبل از مصاحبه. کارفرمایان بالقوه اغلب انجام جستجوهای آنلاین از متقاضیان کار از جمله پروفایل های اجتماعی خود. غیر حرفه ای, صفحه نمایش, نام, نوشته های بد-mouthing کارفرما و عکس های نامناسب می تواند همه خود را پایین تر ایستاده و یا از بین بردن شما را از در حال اجرا. پاک کردن پروفایل خود را.

آوردن چند نسخه از رزومه کاری خود را به مصاحبه – شما هیچ وقت نمی دانید که ممکن است می خواهم. خود را به ارمغان بیاورد فهرست مراجع منظمی فرمت. را جهت مصاحبه و تماس با شخص's نام و نام خانوادگی و شماره تلفن.

اگر شما ممکن است در اواخر برای یک دلیل فراتر از کنترل شما یک تماس را به آن شخص می تواند نجات این مصاحبه را برای شما. خود را شناسایی و هر چیز دیگری که در این مصاحبه درخواست است که شما به ارمغان بیاورد.

ظاهر شدن رها

کلمات خود را ممکن است نشان می دهد که شما're یکی برای استخدام اما زبان بدن شما ممکن است در تضاد با کلمات خود را. عبور اسلحه تکیه بیش از حد به عقب یا جلو فقیر از تماس با چشم منحرف حرکات و زبان بدن می تواند شما را به نظر می رسد جدا. برای کسب اطلاعات بیشتر, ببینید, زبان بدن, نکاتی برای کار بعدی خود را ،

خود رفتار فراتر از زبان بدن خود را نیز ایجاد می کند مثبت یا منفی برداشت. Slouching در انتظار منطقه و یا ظاهر بی حال کاهد از تصور شما می خواهید برای ایجاد. بود و آماده و با اعتماد به نفس و سازمان یافته شروع زمانی که شما وارد قسمت پذیرش. لبخند در پذیرش و همچنین مصاحبه – اما don't لبخند بیش از حد. مشتاق بود. اجازه دهید خود را در رفتار نشان می دهد که شما're آماده به انجام این کار است.

نه داشتن سوال بپرسید نیز نشان می دهد جدا شدن. سوالات نشان می دهد که شما've تحقیق و موقعیت و در آن علاقه مند هستند. سوالات خاص در مورد مسئولیت های شغلی و فرهنگ شرکت نشان می دهد مورد علاقه. Don't بخواهید در مورد حقوق و دستمزد و مزایای; اجازه مصاحبه را آن بالا است.

شکایت در مورد خود شغل قدیمی

مصاحبه شما احتمالا رفتن به سوالی در مورد خود را در حال حاضر و گذشته شغل. شما ممکن است به دنبال یک کار جدید از آنجا که شما می توانید't ایستاده شغل فعلی خود را و شما متنفر هستند ، اما گفتن که برای مصاحبه احتمالا از بین بردن شما به عنوان یک نامزد برای این کار است.

نگه داشتن آن تجارب منفی به خودتان. یک مصاحبه شغلی است و نه جایی برای بحث در مورد آنها.

به جای ماندن مثبت و تمرکز بر آینده است. بحث در مورد چگونه شما're دنبال چالش های جدید و راه های جدید برای استفاده و توسعه مهارت های خود را. اگر شما به بحث در مورد مشکلات کار بحث در مورد آنها را به عنوان چالش ها و آنچه شما را از آنها یاد گرفته بدون اختصاص سرزنش.

برای مثال اگر شما زمان رئیس فقیر مهارت های ارتباطی, بحث در مورد چگونه شما آموخته به سوال بپرسید و انجام تحقیقات خود را برای روشن شدن آنچه که مورد نیاز برای انجام شود.

اقدام نامناسب

مصاحبه برای ارزیابی شخصیت و رفتار و همچنین به عنوان مهارت های خود را و تجربه است. اقدام نامناسب می تواند فقط به عنوان کشنده به کار خود را به عنوان شانس دیگر مصاحبه اشتباهات در اینجا توضیح داده شده.

گرفتن کمی شخصی در طول مصاحبه می تواند به شما کمک کند و یا به شما صدمه دیده است. اگر مصاحبه منجر مکالمه به یک سطح شخصی پیدا کردن منافع مشترک یا سرگرمی می تواند یک به علاوه.

مشتاق بود در مورد آنها و استفاده از آنها را به نشان می دهد که شما're گرد و فرد است. از سوی دیگر صحبت کردن در مورد پزشکی و یا مشکلات خانوادگی, برای مثال, غیر حرفه ای است. احتمال بیشتری نسبت به نه چنین جزئیات کمک خواهد کرد به یک دید منفی از شما.

سازمان دیده بان زبان خود را به عنوان به خوبی. یک مصاحبه شغلی است که نه به سوگند.

در حالی که مصاحبه و تاریخ مشترک زیادی معاشقه باید به سمت چپ به تاریخ. آن را ممکن است به شما توجه مثبت در شرایط دیگر اما ممکن است آن را در این مصاحبه ناراحت کننده است. دوستانه گوش دادن و شرکت در گفتگو در سطح حرفه ای.

تنظیم مسیر رو به جلو

پایان مصاحبه آغاز مراحل بعدی. غفلت از این مراحل و یا آنهایی که اشتباه است و این کار شما تقریبا می تواند ناپدید می شوند.

زمانی که برای مصاحبه در پایان با درخواست مصاحبه در مورد استخدام قاب زمان. همچنین درخواست مصاحبه برای خود و یا کسب و کار کارت و ارسال یک دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید بعد.

دست نوشته یادداشت aren't رایج است که باعث می شود نوشتن آنها یک راه عالی برای شما را به ایستادگی کردن. اگر دست خط خود وحشتناک است اگر چه نوع توجه داشته باشید به جای آن اما آن را امضاء خودتان. جلوگیری از generic یادداشت ها. با استفاده از مصاحبه's نام و نام خانوادگی و ذکر خاص ،

بعد از پیگیری های تماس برای نشان می دهد که شما're هنوز هم علاقه مند می تواند کمک به نکته ترازو را به نفع خود. Don't تماس بیش از یک بار حتی اگر شما تا به حال به ترک یک پیام ، بیش از حد بسیاری از تماس های می تواند شما را نگاه مانند یک مزاحم. همانطور که با تمام مراحل حرفه ای باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *