مزایای جسمی و روانی از موی تای کیک بوکسینگ

[ad_1]

ورزش موی تای قطعا گرفته هنرهای رزمی مرحله توسط طوفان به عنوان سال پس از سال, بیشتر مردم در حال آگاه شدن از ورزش است. حتی اگر آن را's نه به عنوان محبوب به سبک غربی, بوکس, موی تای ترکیبی از 4 اندام به مرگبار و در عین حال زیبا ترکیبی از حمله و آن را یکی از شدید ترین هنرهای رزمی نظم و انضباط.

این یک ورزش است که نیاز به مهارت و چابکی و قدرت و استقامت. البته از آن است که't کامل بدون اضافه کردن یک's روانی سختی به معادله. ورزش فراتر از دفاع از خود و ارزش های زیبایی شناسی. تهویه تحمل در طول موی تای جلسات را تا حد زیادی کمک به بدن خود را و قدرت و استقامت و سلامت کلی.

مناسب بدن

برای کسانی که مایل به ضرب و شتم که مخوف وزن مقیاس و یا شاید فقط مایل به sculp بدن خود را به کمال موی تای است علاوه بر بزرگ به تناسب اندام خود در دستور کار است. شدید تمرین و تمرین با شور و نشاط سوزاندن کالری و ذوب شدن چربی به عنوان تقریبا در هر بخشی از بدن خود را به طور مداوم در حال حرکت در یک سریع ترکیبی از مشت و لگد. با این واکسن از یک بازوی چپ و ویرانگر اعتصاب از زانوی راست خود را به این تمرینات شما را لاغر و مناسب و همچنین متناسب بدن.

چقرمگی روانی

مانند تمام هنرهای رزمی, it's مورد به صورت اتفاقی و با مشت و لگد و اما روان استراتژی است که هر جنگنده خوب باید داشته باشد. ذهن خود را آموزش داده خواهد شد را تعیین می کند و هنگامی که به استفاده از آن حرکت می کند. خود هوشیاری باید همواره در نقطه در تمام زمانها. در داخل حلقه اعتماد به نفس خود را تست خواهد شد به عنوان hungriest جنگنده به احتمال زیاد برنده شوید. موی تای نه تنها ترکیب بدن فیزیکی خود را, اما مغز که کنترل بدن که پس از آن's always تست شده است.

قدرت پا

استفاده از بدن خود را پایین تر است چه موی تای آن شهرت منحصر به فرد. You'll پیدا کنید که تمرینات و دریل را تقویت می کند پای خود را فقط به عنوان موثر به عنوان رفتن به سالن ورزش. یادگیری چگونه به ارائه یک استخوان-ترک خوردگی پا زدن به تقویت عضلات خود را از قدس و گوساله. علاوه بر زانو خود را تا حد زیادی بهره مندی از آن تمرین های مختلف آن را به عنوان آموزش دیده برای کمک به ارائه است که دست کشیدن از ضربه. از عرشه فوقانی کشتی لگد به زانو اعتصاب هر عضله در بدن خود را پایین تر خواهد شد تا حد زیادی بهره مند شوند.

افزایش کلی انرژی و زنده دلی / قدرت هسته ای

آن برنده't یک شبه اتفاق می افتد, اما مناسب با رشته های موی تای دانشجو می تواند در بهبود کلی خود را در قدرت است. اکثر مردم فکر می کنم از قدرت به عنوان داشتن یک شش بسته و قوی عضله دوسر و اگر چه موی تای می تواند کمک به رسیدن به آن,'s قدرت شما'll کسب درآمد پس از کار سخت شما ساعت در آن مهم است. شما ممکن است به یک زن و شوهر از مشت در ابتدا, اما این افزایش در قدرت خود را است که به سادگی بی بها. سریع ء حرکات ورزشی را واقعا مرزهای بدن خود را.

رهایی از استرس

شما ساخت تا یک بار سنگین از استرس در طول روز و گاهی اوقات آن را's یک احساس خوبی به پانچ و پا زدن و یا آرنج چیزی. با توجه به استرس های فیزیکی (نوع خوب) و اقدام سریع ء شما'll تحمل در طول جلسات آموزشی شما'll تمرکز بر شما و ورزش. به علاوه, it's یک فرصت بزرگ برای دیدار با افراد جدید و معاشرت در محیط های مختلف.

موی تای یک ورزش عالی برای فقط در مورد هر کسی. البته افراد مختلف خواهد شد نیاز به سطوح مختلف از استقامت. Don't ترس به آن کم کردن سرعت اگر شما به. سوال بپرسید اگر شما're هنوز مطمئن شوید که در مورد حرکت و استراحت منظم. حتما با پزشک خود مشورت قبل از انتخاب جدید فیزیکی سفر برای اقدامات ایمنی. مهمتر از لذت بردن از زمان خود را به تمرین این ورزش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *